Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elektronik Sigara

Wolas

Öne çıkan mesajlar

pamuktan yapan var, ss mesh yapan var, cheesecloth (tulbent oluyo galiba) ondan yapan var, gazli bezden yapan var, var oglu var. yalniz adam akilli rewick etmek icin coil ypailcak teli de bulmak lazim, rewick esnasinda coil cok siciyo cunku.

bu arada elimde ne var ne yok diye bir topliyim dedim baya bisi cikti eheheh. gerci yarisi kadari arkadaslara gitcek.

Sosyal ağlarda paylaş

Vision CE6 Clearomizer. Alirken V logosuna dikkat et. Eger bunu bulamazsan ECig'de alabilirsin, fena degil.

ce6

Joyetech Ego T-C-U pil. Burada gosterdigim pil 1100 mah Ego-C pili, aynisini alman gerekmiyor ama alirken ozellikle altina dikkat et. Orjinal Joyetech pillerde logosu oluyor joyetech'in. Turkiyede satilanlarin cogu oem pil. Oem piller kalitesiz oluyor diyemem ama turkiyede satilanlarin cogu dandik.

cakma vs orjinal pil.

Sosyal ağlarda paylaş

Disappear said:

Vision CE6 Clearomizer. Alirken V logosuna dikkat et. Eger bunu bulamazsan ECig'de alabilirsin, fena degil.

ce6

Joyetech Ego T-C-U pil. Burada gosterdigim pil 1100 mah Ego-C pili, aynisini alman gerekmiyor ama alirken ozellikle altina dikkat et. Orjinal Joyetech pillerde logosu oluyor joyetech'in. Turkiyede satilanlarin cogu oem pil. Oem piller kalitesiz oluyor diyemem ama turkiyede satilanlarin cogu dandik.

cakma vs orjinal pil.

çok saol bu kadar bilgi için :)

print edip elimde gezesim geldi ahah ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Alalı 2 hafta oldu. İlk aldığım günden bu yana bir dal sigara içmedim. İlk başlarda likit dayanmasa da şimdi Ego-T'nin kartuşunu iki günde ancak bitirebiliyorum. İki günde bir şarja bağlıyorum. Yemek sonraları içmeden durulmuyor. Onu da bırakabilsem arada portable nargile niyetine takılırım. Tamam sigarayı bıraktım ama iştah açıldı. Ona ne yapacaz? :D
Sosyal ağlarda paylaş

aklinizda bulunsun, yurt disindan sivi getirtecekseniz alacaginiz firma ile temasa gecin. gumruk beyanina kesinlikle e-sigara likiti falan yazmasinlar. gumruge takilmisti benim sivilar onceden bahsetmistim, simdi geldim ptt'den, e-sigara sivisi dediginiz an mal ptt memurlarina hediyeniz oluyor. hic bir sekilde vermiyolar, benim memurum isini bilir stayla bile islemedi.

denemelik 10ml 20ml falan getirirseniz cok bisi yokta, 100-200ml getirtecekseniz mutlaka almadan once saticiyla temasa gecin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...