Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 3

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

Xenus said:

abi nasıl kötü kaleci değil her maçta yumurtluyordu hiç güven vermiyordu kalede.

abi kaleci performansını etkileyen en büyük unsur defans ve orta saha bloğudur. Yumurtladığı oluyordu evet ama De Sanctis'e de kova deniyordu. Gitti, İtalya'da Yılın Kalecisi seçildi üstüne adamın performansı da ortada halen.

Adamı yorumlamak veya puan vermek için sağlıklı bir ortam yoktu. Belki cidden çok iyiydi ama işte olmadı. Culio ve Stancu'ya da beş para etmez adamlar, Hagi cebini doldurdu diyorlardı ama onların da yaptıkları ortada işte...

Hani kaleci performansı için Valdez gerçeği var. En kötü Zapata'dan daha iyi olduğunu bile düşünmüyorum ama adam kaç kupa kaldırıd asdfas
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Rewendor said:

Şöyle bir yakın geçmişe, Aysal'ın geldiği dönemlere bakıyorum da...

Zapata

H.Balta - Servet - G.Zan - Sabri

M.Sarp

Barış - Ayhan

Kewell Arda

Baros

Orta sahaya bak ya = Bi de bu gune bak sdf.

Zapatanin da ilginc bi sekilde hic bi anisi kalmamis aklimda. Yok gibi bisey.

Kewell Arda

Baros

iyimis de geri kalan ne ya kızılay dağıtmış resmen kadoryu
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada demin LigTV'de dinledim Uğur Meleke dedi ki, Wes'in kardeşini de Real Madrid istemiş ancak Wes kariyerin için Real Madrid'e şimdi gitme, şu an Ajax senin için en uygun takım demiş. Nerde, ne zaman demiş bilmiyorum ama böyle bir şey dediyse kariyer planlamasına vs. önem veren bir arkadaşmış Wes.
Sosyal ağlarda paylaş

Hedef zaten olursa bi tur daha gecmek o kadar. Asil amac ligi sampiyon bitirip seneye yine cl de oynama garantisi. GS de Aysal'in plani 96-00 gibi bi seri yakalayip bu sefer durumu iyi kullanarak avrupada isim sahibi olmak. TR ligi cok kücümseniyor ama maddi olarak inanilmaz potansiyelli bi lig. Avrupanin en iyi 20 takimi dediginde GS-FB nin orda yer aliyor olmasi lazim artik.
Sosyal ağlarda paylaş

şalkeye elensek bir şey kaybetmeyiz ki ?

sene sonu yine şl gidicez muhtemelen. sıkıntı yok.maksat devamlı avrupaya gitmek.1 sene gidip çeyrek final oynayıp 5 sene gideme olayını çözmek lazım

yoksa barcelona real dormund bayern gibi takımların olduğu yerde şlde çeyrek final ötesi başarı için 1-2 sene yetmez

takım önce ligi domine etsin bi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...