Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 3

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

akirafes said:

Bu tür protokoller gerçek hayatta hep yapılıyor.
mesela
1 ) klup aldığı fiyatın altına satıyor sneijder eğer premier lige gider başarılı olursa çok eşeltirilir .
Ama Türkiye de başarılı da olsa premier lig kadar ilgi çekmez taraftar dan çekinmeleri olabilir ingiltereye vermek istemiyor olabilir.
2 ) Gs ile kesin anlaşmıştır . Bizim dedğimiz gibi deadline 4 gün değildir . transfer sonuna kadardır karşılıklı öğün verilmiştir biz kesin alıcağımızı olarda bize kesin satıcağını belirtmiştir . Garanti alıcı.Barosusatamıyoruz mesela bu oyuncununda aylığı fazla ve 4 aydır oynamıyor ve son 3 sene ligde sene başı 4 olmak üzere toplamda 12 gol atmış eski performansı yok
3 ) belki satmayı istemiyor ama maaşını düşürmek istiyor Gs yi de buna maşa olarak kullanıyor bu yüzden ya gS ye git yada maaşını düşür başka bir yere gidemezsin protokol yaptık diyordur
KArısı ne dedi unuttunuzmu kapalı kapılar ardında kirli oyunlar dönüyor
Sneijder ne dedi bir tercih yapmaya zorlanıyorumr ve şimdi acil beni zorluyorlar .
Sizce ???
Yaw beni neden yazdıklarımı savunmak zorunda bırakıyorsunuz ben gördüğüm en son haberleri yazıyor sizle paylaşıyorum sadece neden yalancı ithamında bulunuyorsunuz anlamadım.

ayrıca şunu tekrar oku sdfs

bence fake ya.44 yaş diyor editördür
Sosyal ağlarda paylaş

Semih Haznedaroğlu, "Sneijder açısından düşünmek gerekir. 28 yaşında ve bu aşamada kariyerinin en doğru tercihini yapmak zorunda. Onun için kariyer ve para bakımından Premier Lig'deki büyük takımlarda oynamak cazip gelebilir. Fakat Bimyat'a prince giderken evdeki bulgurdan da olma ihtimali var. Galatasaray onu Ocak sonuna kadar bekleyemez. Ne olacağını bir kaç gün içerisinde görüyeceğiz" dedi.

acaba sneijdere bu açıklamaları nasıl çevirecekler :D while going to bimyat for rice dont loose your bulgur at the home sdsfds
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...