Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 3

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

Galatasaray'ın transfer etmek istediğini Wesley Sneijder, evinden çıkmıyor. Yıldız futbolcu Inter'in sabah antrenmanına katılmadı.

Bugün menajeri ile görüşmesi beklenen Sneijder dün öğle saatlerinden beri evinden çıkmıyor. Bugün de yağmura rağmen kapısının önünde bekleyen muhabirlerle karşılaşmak istemeyen yıldız oyuncu, gazetecilerin kendisini bekleyip beklemediğini ögrenmek için sık sık yardımcısını gönderiyor.

Inter'in bu aksam İtalya Kupası'nda karşılaşacağı Bologna kadrosunda olmayan Sneijder takımın sabah antrenmanına da katıl
madı

Kaynak : http://spor.haber3.com/wesley-sneijder-kayip-haberi-1729076h.htm#ixzz2I3zE6Zp9
Sosyal ağlarda paylaş

reampage said:

valla aziz yıldırım gidip getirmişti demirören olsa 5 isteyen adama 10 verip getirmişti bakalım ünal napıcak.

Tüpçünün elinden mehmet topuzu almaya benzemez abi, sınayder diyoruz. Aziz belhanda mıdır nedir onu almak istedi de başkanları testis geçti 2 gün önce.
Sosyal ağlarda paylaş

sinan engin dedigin aziz'in tarlacilarindan biri zaten ne besiktasi?

ufleyerek sonmez

said:
Aziz Yıldırım: Bu Trabzonlu bir tane herif var ya manyak. Hacısalihoğlu mu, Hacıosmanoğlu mu? Neyin nesidir abi bu?

Sinan Engin: Bir şey değildir başkanım. Nedir bir şey mi dedi başkanım.

Aziz Yıldırım: Yok yine bugün abuk sabuk konuşmuş.

Sinan Engin: Ne demiş siz siz siz size mi konuşmuş başkanım?

Aziz Yıldırım: Bana işte... Bu askerlik yok, müteahhitlerce yapılıyor, para çalıyorlarmış... Bu yönetimde Trabzon başkanı olsa şöyle böyle olacakmış. Buna bir suç duyurusu yapacaz buna bir ... yapacaz da... Buna sus diyecek kimse var mı, yoksa biz mi susturacağız?

Sinan Engin: Buna sus, yani bu Trabzon konusu olduğu için... Kendine ... Bir rüzgâr yapıyor başkanım... Öteki taraftan çok yeterli olur mu diye düşünüyorum onlardan... Olmayabilir de yani o.

Sinan Engin'in, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a Beşiktaş'ın Trabzonspor ile oynayacağı maçın kadrosu hakkında bilgi verdiği ortaya çıktı. Yıldırım ile köşe yazarı Alaattin Metin arasındaki bir görüşmede ise Metin, "Sinan Engin kadroyu bilemiyoruz diyor, ne zaman ne yapacağı belli olmuyor ki diyor." ifadelerini kullandı.

Sinan Engin: İbrahim Toraman'ı gördüm şimdi onunla oturdum biraz. Schuster, Antalyaspor maçında biraz demiş, arkada demiş kontrollü oynayalım falan demiş.

Fenerbahçe maçı gibi konsantre olduklarını zannetmiyorum, bu maçta Quaresma oynamayacakmış galiba başkanım. Orta saha işte Necip aynı şekilde Necip'li ve Aurelio. Başkanım yarın görüşelim ya.

Aziz Yıldırım: Tamam. Trabzon'da da bir şey yok ama ben sana onu söyleyeyim.

Sinan Engin: Aynen öyle yalnız şey dedi Toraman. Emre ile dedi Dia dedi kavga ediyorlar dedi, küfürleşiyorlar dedi, yani biz dedi o golü atmış olsaydık dedi çok değişirdi olay dedi. Haberin olsun.

Sinan Engin'den manipülasyon haber

Şike iddialarına yönelik soruşturmada ifadesine başvurulan Sinan Engin hakkındaki iddialardan bir tanesi de Fenerbahçe için haber yaptırması. Hürriyet Gazetesi'nin internet sitesinde 20 Mayıs 2011 tarihinde, "Sivas'ta oynanacak Sivasspor-Fenerbahçe karşılaşmasında sahaya girmeyi planlayan bir grubun, Sarı-Lacivertli takımın hükmen yenilgisi için çalışacağı iddia edildi." bilgisi yer aldı. Devamında şu ifadeler kullanıldı: "Kulübe gelen istihbarata göre, üzerlerine Fenerbahçe forması giyecek bir grup rakip taraftar, 4 Eylül Stadı'ndaki şampiyonluk maçı sırasında sahaya dalacak. Provokatörler, oyun alanında olay çıkararak, karşılaşmanın iptal edilmesini sağlayacak. Bunun sonucunda da hükmen yenik sayılacak Fenerbahçe takımı, şampiyonluğu kaybedecek." Bu yazının Engin tarafından Yıldırım'ın isteğiyle yayınlatıldığı iddia edildi.

Sinan Engin: Verdim gördün değil mi? Felaket manşet yaptırdım bi de bütün Trabzonlular falan Mehmet Aslan diyor ki baba diyor mail yağmuruna tuttular telefon. Felaket dedi küfür ediyorlar dedi dedi.

Aziz Yıldırım: Bakarım okurum sağol eline sağlık teşekkürler.

Sinan Engin: Senin kardeşin yaptırır işte.

Sosyal ağlarda paylaş

Türkiyede Kral Olursun.

Beşiktaş’dan sorunlu bir şekilde ayrılan eski yıldızı İtalyan Matteo Ferrari, G.Saray’ın 1 numaralı transfer hedefi olan Sneijder’e tavsiyelerde bulundu.

Daha önce İnter ve Genoa’da forma giyen Ferrari şöyle konuştu: ‘İstanbul’da iki yıl yaşadım,kesinlikle çok eğlenceli ve fantastik bir şehir, G.Saray kesinlikle iyi bir seçim olur. Türk metropolde onun tecrübe sayesinde kabul davet İki yıldır. ‘m gerçeklik bu tip Sneijder, Kuşkusuz Galatasaray ona ihtiyaç duyuyor. Sneijder’in Şampiyonlar gibi önemli bir turnuvada yer alacağı yAvrupa’nın en iyi vermek için izin verebilecek yeni bir başkan ve yeni bir stadyum, bir ekip ile yenilenmiş . Dutchman Ulusal hem o, Türk hayranları gerçek bir kral gibi onu hemen tedavi için gerekçe “oynadığı kulüplerde iyi yapmış büyük bir derinlik oyuncu

SNEIJDER INTER’İ SİLDİ!

Inter’in resmi sitesinden Hollandalı yıldızı kaldırmasının ardından Wesley Sneijder’de resmi internet sitesi olan www.wesleysneijder.nl ‘den Inter’i eski kulübü olarak gösterdi.

Google translate'inize tükürem.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...