Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 3

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

Xenus said:

adamın düşünmesi normal bence, real madrid, interlerde başarılı bir şekilde oynadıktan sonra galatasaray'a gelecek. sadece para değil adamın kariyeri var işin ucunda öyle kolay değil karar vermesi. adam düşüşte de değil gayet formda. tr ligi gibi bir alt lige geliyor burda akhisar belediye ile maça çıkacak. ha bence gelirse, her türlü faydalı olur çünkü kariyeri daha bitmedi.

formda değil
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Zep said:

http://www.youtube.com/watch?v=R2Vyj1zxDJg

ff 2:00

türkiye'de kime kaut desem dalga geçti benle ya. çok kültürsüz bilgisiz öküzleriz :D

devletin resmi kanalında de boer rezaleti geçti zamanında. aynı maçta 5 farklı telaffuz oldu. Kimsenin bir şeyi bildiği yok ki. Flemence daha zor bir dil okunuş olarak. Buna gelmeden daha Almanca isimleri doğru söylüyemiyorlar. O yüzden sallamican kimin sana ne dediğini.
Sosyal ağlarda paylaş

"abdurrahim albayrak" said:

Futbolcudan gelecek haberi bekliyoruz. Futbolcunun ailesi, menajeri var. Aldığınız oyuncu size 3-4 senede 70-80 milyona mal olacak. Bunlar kolay kararlar değil. Benim ilk duyduklarım Türkiye'ye geliyorum Hagi olmak istiyorum diye kendisinin beyanı var. Sneijder bu hagi sözünü Inter'den dışlandığı için söylüyor. Galatasaray Inter'den daha başarılı bir takım. Feda ederek geliyor. Gelip geleceğini de bilmiyorum. Biz schalke'yi elediğimiz takdirde alacağımız para 3 milyon 900 bin Euro'dur.
adam hagi olmaya geliyormus. oyle demis. AHAHAHAHAHAHAHAHAH.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

"abdurrahim albayrak" said:

Futbolcudan gelecek haberi bekliyoruz. Futbolcunun ailesi, menajeri var. Aldığınız oyuncu size 3-4 senede 70-80 milyona mal olacak. Bunlar kolay kararlar değil. Benim ilk duyduklarım Türkiye'ye geliyorum Hagi olmak istiyorum diye kendisinin beyanı var. Sneijder bu hagi sözünü Inter'den dışlandığı için söylüyor. Galatasaray Inter'den daha başarılı bir takım. Feda ederek geliyor. Gelip geleceğini de bilmiyorum. Biz schalke'yi elediğimiz takdirde alacağımız para 3 milyon 900 bin Euro'dur.
adam hagi olmaya geliyormus. oyle demis. AHAHAHAHAHAHAHAHAH.
hacI demistir bence ama albayragin aksanindan dolayi oyle anlasilmistir. umreye daha yakiniz sonucta
Sosyal ağlarda paylaş

olmayan defansla olmayan kanat oyuncularıyla koşmayan forvetle grubundan 1. çıkan schalke'yi kesin yenmişiz kafasında millet, en tehlikeli şey bu. eleyemezsek terim'in koltuğu sallanır, zira her sene min. şl finaline oynuyoruz harrykewell falan gelir terim'in sözleşmesini fesheder burada.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...