Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 3

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

'' MENAJER: "GALATASARAY'LA KONUŞMADIK"

Gazete Lerby'nin, Hollandalı voetbalinternational.com sitesine açıklama yaptığını yazarak, o röportajdan şöyle alıntı yaptı: "Galatasaray'la kontrat konusunda konuşmadık. Yakın tarihte bir transfer mümkün görünmüyor. Wesley ve eşi Yolanthe buna karar verecek. Wesley, karar vermekte özgür. Son saatlerde Türkiye'den birçok telefon geldi bana ama numarayı gördüğüm zaman aramaları geri çevirdim. İnter ile Galatasaray arasındaki anlaşma? Samimi olarak bu konuda bir şey bilmiyorum. İnter bu konuda bana bilgi vermedi." ''
Bu nasıl iş ya bir oyuncuyu almak isteyip nasıl menejerinle konuşmazsın ya bu adam yalan söylüyor yada .......
Sosyal ağlarda paylaş

It comes to something when even your agent is fed up with talking about your potential transfer, but that's the latest in the ongoing Wesley Sneijder saga.

The Holland star is embroiled in some sort of money stand-off at Inter Milan, and big clubs from all over Europe have been sniffing around, though so far only Turkish giants Galatasaray have broken cover and entered formal negotiations.

But Sneijder's agent is clearly exhausted by the whole grubby business, according to a Press Association report
valla pazar günki Daily miror da adamın meneceri tamamı ile bizim olan bitenle ne bir ilgimiz ne de bir bilgimiz var demiş .
Sosyal ağlarda paylaş

eski eski haberleri paylaşmayın ya

aynı menajejerin görüşüyoruz bakalım sneijder karar verecek diye açıklaması da var

sniejder interde kalmak istiyormuş yok interi seviyormuş haberleri de baya kolpa

2 hafta bekleme olayını dediyse muhtemelen o da saçmaymış yalnız

ne degişicekte manu çelsi sneijdere teklif yapacak.ayrıca elindeki galatasarayı da kaybetme lüksü yok sneijderin.

interde kalıp 6 ay yatacak.fiyati daha da düşecektir.kariyeri için ise iyi değil.
Sosyal ağlarda paylaş

menejer bu gün açıkladı eski haber değil bu tüm İngiliz spor ve türk spor gazetelerinde var bize kimse haber vermedi klupten ve gs ile hic görüşmedik dedi Türkiye den arıyanlar var ama ben yüzlerine kapatıyorum wes cok iyi oyuncu her gün onu yeni bir istiyen çıkıyor su an sırada liverpool mancherster ve totenham var diyor .
Sosyal ağlarda paylaş

Sneijder aslında Tottenham'a gitmek istiyor. Daha doğrusu İngiltere'ye gitmek istiyor öncelikli olarak ve Sneijder'ın her istediğini veriyor gibi gözüken tek kulüpte şuan Tottenham.

Sorun şuradaki Tottenham ve Inter bir türlü anlaşamıyor. 8 milyon euro GS teklif ettiyse ve anlaştılarsa Tottenham Sneijder gibi bir adam için 8 teklif edemeyecek mi? Bende onu düşünüyorum aslında bir yandan :D

Ya daha büyük bonservis söz konusu ya da Inter, Tottenham'ı söğüşlemeye çalışıyor.

Ha bu arada KOP forumlarında çok konuşulan bir şey var. Liverpool'da Sneijder'i istiyordu ama taraftar isyan etti, yeter lan orta saha doldurdunuz takımı diye. Bayağı baskı ortamı vs. oluşturuldu derken Liverpool'un da transferden vazgeçtiği söyleniyor. İlgilenildiği kesin bilgiydi, zaten biliniyordu da hatırlarsanız Liverpool resmi teklifini yapmıştı Inter'e.

Manu araya girmişti. İstiyordu onlarda ama sanıyorum mali yükün altına girmek istemiyorlar. Ya da sinsi sinsi su altından yürütüyorlar.

Yani işin kısası 2 hafta süre istediyse Ada'dan gelecek teklifleri ya da kulüplerin onun için bütçe yaratmasını bekliyor. Benzer bir teklifi alırsa oralardan oraya gidecek. Alamazsa buraya gelecek. Olay şimdilik bu gibi
Sosyal ağlarda paylaş

akirafes said:

menejer bu gün açıkladı eski haber değil bu tüm İngiliz spor ve türk spor gazetelerinde var bize kimse haber vermedi klupten ve gs ile hic görüşmedik dedi Türkiye den arıyanlar var ama ben yüzlerine kapatıyorum wes cok iyi oyuncu her gün onu yeni bir istiyen çıkıyor su an sırada liverpool mancherster ve totenham var diyor .

fenerden bağsediyodur türkiyeden arıyanların yüzüne kapıyorum diye.Şampiyonlar liginde üst tura çıkmış takımın suratına yavaş kapasn teli
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Sneijder aslında Tottenham'a gitmek istiyor. Daha doğrusu İngiltere'ye gitmek istiyor öncelikli olarak ve Sneijder'ın her istediğini veriyor gibi gözüken tek kulüpte şuan Tottenham.

Sorun şuradaki Tottenham ve Inter bir türlü anlaşamıyor. 8 milyon euro GS teklif ettiyse ve anlaştılarsa Tottenham Sneijder gibi bir adam için 8 teklif edemeyecek mi? Bende onu düşünüyorum aslında bir yandan :D

Ya daha büyük bonservis söz konusu ya da Inter, Tottenham'ı söğüşlemeye çalışıyor.

Ha bu arada KOP forumlarında çok konuşulan bir şey var. Liverpool'da Sneijder'i istiyordu ama taraftar isyan etti, yeter lan orta saha doldurdunuz takımı diye. Bayağı baskı ortamı vs. oluşturuldu derken Liverpool'un da transferden vazgeçtiği söyleniyor. İlgilenildiği kesin bilgiydi, zaten biliniyordu da hatırlarsanız Liverpool resmi teklifini yapmıştı Inter'e.

Manu araya girmişti. İstiyordu onlarda ama sanıyorum mali yükün altına girmek istemiyorlar. Ya da sinsi sinsi su altından yürütüyorlar.

Yani işin kısası 2 hafta süre istediyse Ada'dan gelecek teklifleri ya da kulüplerin onun için bütçe yaratmasını bekliyor. Benzer bir teklifi alırsa oralardan oraya gidecek. Alamazsa buraya gelecek. Olay şimdilik bu gibi

Aynen katılıyorum Gs yi Joker olarak kullanıyor şu an iyi de takıma adapte olması için İstanbul kampına mutlaka katılması gerek . Acaba şu 5 milyonluk sözleşme gerçekten yapılmışmı ?
Liverpool taraftarları onu istemiyor zaten baya bir kampanya var bu konuda.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...