Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patiuo

wraine

Öne çıkan mesajlar

Yalnız şöyle bir durum var , exeloria'da fazlaca bug mevcut ve AOS denmesine rağmen AOS dengeleri yapılmamış bir sunucu, bunu belki patiden sırf nostalji için giren kadro anlayamayabilir, ancak hala aktif olarak runuo oynayan belirli guildler, kitleler var. Bu grupları oraya çekmek imkansız.

Bölünmeyelim teklifini Exeloria da bana yaptı , ancak teklifi sen herkesi buraya getir hiçbir yetki vermiyeceğim , scriptlerede karıştırmıyacağım şeklindeydi. Sunucunun şuanki haline bakıp oraya insan çekmemin ve mevcut sorunlara hiçbir yardım edemeyicek pozisyonda olmamın , getirdiğim insanları mutlu edemiyecek bir sunucuda boşuna kandırmaktan başka birşey olduğunu düşünmediğim için ve sunucuda gelecek görmediğim için teklifi geri çevirdim.

Umarım dediklerimin tam tersi çıkar online sayısı 60 client in üstüne , tekil oyuncu sayıları 20-30 kişinin üstüne çıkar ilerliyen zamanlarda.
Sosyal ağlarda paylaş

Cacik said:

Yalnız şöyle bir durum var , exeloria'da fazlaca bug mevcut ve AOS denmesine rağmen AOS dengeleri yapılmamış bir sunucu, bunu belki patiden sırf nostalji için giren kadro anlayamayabilir, ancak hala aktif olarak runuo oynayan belirli guildler, kitleler var. Bu grupları oraya çekmek imkansız.

Bölünmeyelim teklifini Exeloria da bana yaptı , ancak teklifi sen herkesi buraya getir hiçbir yetki vermiyeceğim , scriptlerede karıştırmıyacağım şeklindeydi. Sunucunun şuanki haline bakıp oraya insan çekmemin ve mevcut sorunlara hiçbir yardım edemeyicek pozisyonda olmamın , getirdiğim insanları mutlu edemiyecek bir sunucuda boşuna kandırmaktan başka birşey olduğunu düşünmediğim için ve sunucuda gelecek görmediğim için teklifi geri çevirdim.

Umarım dediklerimin tam tersi çıkar online sayısı 60 client in üstüne , tekil oyuncu sayıları 20-30 kişinin üstüne çıkar ilerliyen zamanlarda.

Merhaba; Öncelikle nickim Rys..

Sunucu hakkında kötüleme, atıfların hiç birini kabul etmiyorum. Fakat cevapta vermeyeceğim, ben gayet mantıklı bir teklifte bulunduğumu düşünüyorum, kime göre olduğuna göre değişir.

Sadece şunu söylemek istiyorum; Pati UO ismini kullanarak Northwind UO'yu açıyorsun ve haliyle Pati UO ismiyle gelenleri sömürüyorsun, göz kandırıyorsun.

Biz herşeyi sıfırdan oyuncularla beraber yapıcağımızı açık açık duyurduk. Peki sen? Mashadow'un HallowMind sunucusu için kodladığı scriptleri kopyalayıp "işte serverı hazırladım açıyoruz" diyorsun, ne emeğin var arkadaşım senin de gelmiş bana laf ediyorsun?

Sunucumda kaç dakika bulundun da dengeleri gördün? Ben orda ML sözü veriyorum, SE sözü veriyorum.

Kendini lütfen çok özel sanma; bir çok sunucuya aynı teklif yapıldı bazıları kabul etti, bazıları redetti fakat hiç kimse çamur atmadı..

Bir cevap verirsen, gerçekten muhattap olmayacağım. Bukadar ters konuşmam normalde fakat, ayıp. Biz burda 5 gündür sabah 7-8'lere kadar kod inceliyoruz.

Pati UO değil Northwind UO hayırlı olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Mevcut durumu kendi bakış açımdan özetledim, ve herhangi bir
kötüleme yapmadım. Ancak mevcut durumu sana belirtmem çok zoruna gitmiş
anlaşılan ki bireysel sataşmayı tercih etmişsin.

said:
Sadece şunu söylemek istiyorum; Pati UO ismini kullanarak Northwind UO'yu açıyorsun ve haliyle Pati UO ismiyle gelenleri sömürüyorsun, göz kandırıyorsun.

Sunucunun ismi northwind olacak demedik hiçbir yerde, patiuo da olacak demedik , bi ara sequo dediler onu düşünüyoduk , burda isimler önemli değildir , sen pek içinde yer almadığın için bilmezsin. Herkes de akıllı insanlardır öyle sömürülecek tipler değildir.

Ki biz patiuo mevzusunu konuşurken baktın oynayacak populasyon var, 2 gün sonra bi anda fırlayan da sensin ortama fırsatçılığını konuşturup.

said:
Biz herşeyi sıfırdan oyuncularla beraber yapıcağımızı açık açık duyurduk. Peki sen? Mashadow'un HallowMind sunucusu için kodladığı scriptleri kopyalayıp "işte serverı hazırladım açıyoruz" diyorsun, ne emeğin var arkadaşım senin de gelmiş bana laf ediyorsun?

Konu hakkında bir fikrin yok atıp tutuyorsun , evet mashadow'un DF ve Skill Gain Sistemi ekli sunucuda , ancak Core Modifikasyonları ve diğer herşey bana aittir. Ki hepsi başkasının olsada seni alakadar eden bir durum yok , ben sunucundan bahsederken şuanki durumdan bahsettim, kötüleme değil durum değerlendirmesi yaptım, bunda alınacak birşey yok.

said:
Kendini lütfen çok özel sanma; bir çok sunucuya aynı teklif yapıldı bazıları kabul etti, bazıları redetti fakat hiç kimse çamur atmadı..

Gerçekten kendimi çok özel hissetmiştim şu ana kadar, başkalarına sormana çok üzüldüm.
Çamurla eleştiri arasındaki farkı öğrenmen gerek , dediklerim arasında doğru olmayan birşey bulursan bu çamura girer , ancak olmadığını kendin de bildiğin için bu kızgınlığın,
benden sana tavsiye bu kadar gergin olma , eleştiriye biraz açık ol eğer ilerde büyük
kitlelere hitap etmek istiyorsan.

Sunucunda başarılar dilerim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
BonePART said:

abi Owner ne ya
Owner ne abi
nasıl bi görev o
sahip

böle kesiyoyuın adamı, üstünde
**OWNED**
yazıyo,
adam senın paperdollu acıp bakarsa sendede Owner! yazıyo işte.

sorna adam OooOOOooo OoooOooo oo* diyip gidiyo

*:bedenime sahip olabilirsin ama ruhuma asla
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...