Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

HoN'a adam aranıyor...

LombaK_Knight

Öne çıkan mesajlar

Selamlar,

Bayağı bir zamandır arkadaşlarımla HoN oynuyoruz ama takım kurma konusunda sıkıntı yaşıyoruz. HoN communitysi de maşallah bok çukuru gibi olduğu için gerçekten insanın başı ağrıyor, oyundan soğuyor.

Slasher ve ben genelde geceleri ve hsonları online olabiliyoruz. Slasher 1800 mmr dan 1600'e düşme. Malum community ve takım yokluğu. Ben de 1600 mmr. Genelde sadece WarBeast oynuyorum. Takım saçmalamazsa 450-550 gpm yapabiliyorum.

- Casual - Dedicated karışımı...
- Glacius aldığında adama "ağbi cour up yaparsın" dediğimde bana "sen yap" demeyecek.
- Support aldığında support etmen gerektiğini bilen.
- Ward'un oyunun en güçlü itemı olduğunu anlayan.
- Oyun oynarken hata yapıldığında delirmeden "sağlık olsun" diyebilen.
- Manner sahibi
- KS almak için skill saklamayan ve KS diye bir şeyin bu oyunda var olmadığını, bunun bir takım oyunu olduğunu anlayan

oyuncular aranıyor.

ID: ArcaneKnight
Sosyal ağlarda paylaş

Patlama kısmı biraz tuhaf oldu. D3 usulü patlamadı da kendi çapında patlak durumda.

DotA 2'den beklentinin çok altında kaldılar ama MobA hacı sonuçta bu. Adı da var. E herolarda çok tanıdık. Gideri var hacı denildi oynanıldı. Bi lol kadar olmasa da bayaaa oynayanı var.
Sosyal ağlarda paylaş

Ekran w3'e göre çok yakın. İlk başlarda ben haritaya hakim olmakta çok zorlandım. Çok cıvcıv, renk vs. var, gözde yoruyor. Bi de abi çengel olucak ya! Böyle skille bastım mı elimde o çengeli görücem. Ama yinede zevkli, bildiğin dota. HoN biraz daha iyi ekran ve renk açısından. O kadar yormuyor insanı. Sıkıldıkça bi HoN'a giriyorum bi dotaya :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Benim de,takımımız varken 1600 civarında mmr vardı.Herkes dağıldı,iş güç askerlik vs,5-6 aydır tek takılıyorum ve 1410 mmr ye düştüm.
2-3 hafta once 1460 idi mmr.Bildiğin kafası basmayan herifler geliyor çoğu oyunda.Support pickleyip , 15-20 dakka farm yapan,ward almayan tipleri gorunce,bırakıyorum genelde oyunu leave yapmadan.

Klasik türk carry picker değilim bu arada .Adam lazım olursa gelirim.LoL cülere uyuz olurum :)

Oyundaki id: balron
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...