Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sandalye seti kullanırken

yav

Öne çıkan mesajlar

diyelim ki 4 sandalyelik takımınız var
genelde bu sandalyelerden birini çok kullanmanız gerekiyor

soru şu,

içlerinden sadece bir tanesini mi sürekli kullanırsınız yoksa sürekli kullandığınız sandalyeyi aralarında değiştirip durur musunuz?

çünkü sandalye eskiyor, biri hızlıca eskiyip kırılana kadar dayansın mı yoksa bu amortismanı dördü arasında paylaştırır mısınız

hadi bakalım
Sosyal ağlarda paylaş

ben çok ciddi ve naif bir şekilde açtım topiği ya ehueh

şimdi 4 tane tahta sandalyem var
birisinin aylardır üzerindeyim
sandalyenin her yeri gıcırdıyor, üstüne oturduğunda esnediğini hissediyosun. diğerleri ise neredeyse ilk günkü gibi, sert falan.
bi sorayım dedim >_>
Sosyal ağlarda paylaş

masraf çok bu aralar gideyim de güzel bi patron koltuğu alayım diyecek durumum yok yani varsa da o para başka şeylere gidip duruyor yani yok sfd

valla ikeanın ahşap seti var çok da kaliteli aslında ama 75 kilo her gün saatlerce oturunca illa ki esner o sandalye ya

bu arada ayakkabı konusu çok doğru
bizzat ayakkabıcılar söyler hatta aynı çifti 3 gün üstüste giymeyin ömrü kısalır diye
ki ben haftalarca aynı ayakkabıyla yüzlerce km yürüyüp perte çıkartıyorum tüm ayakkabılarımı hakkaten var öyle bişi

sahi ayakkabı da almak lazım ya

yaşamak çok pahalı galiba .hmm
Sosyal ağlarda paylaş

Topkapı'da spotçular çarşısı var, o patron koltukları 30 lira'dan başlıyor. Bir git dolaş istersen, eski ofis malzemelerini falan satıyorlar. (Yıkmadılarsa tabii)

Ben indesit aldım ordan 20 lira mı ne verdiydim. 4 yılı geçti tek kolunu kırdım ama hala canavar gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

kullanmaktan kastım üzerinde yaşamak işte şu an yaptığım gibi mesela
evde geçirdiğim ve ayakta olmadığım vaktin yarısı o sandalyede geçiyor
pek koltuk insanı değilim dizi/film izlemedikçe masa başında yapıyorum her işimi

zaten 4 sandalyeden bir diğerini dilsiz uşak olarak bir diğerini de sehpa olarak kullanıyorum eheheheh
Sosyal ağlarda paylaş

eğer sandalyelere set olarak ihtiyaç duyuyorsan, yani hepsine oturuluyorsa arada sırada, hepsini eşit kullanman lazım yoksa tekini hızlı bozunca tamir de etmediği için kimse atıp yenisini alman gerekicek, aynı sandalyeyi bulma olasılığın az olduğu için setin bozulacak ya da sandalyen eksik kalıcak

eğer sadece tek bi sandalye kullanıcam ya da setin bozulması ya da eksik kalması farkmez diyorsan tek tek eskiticeksin, sandalyelerin yavaş yavaş biticek, sonra gidip bi set daha alıcaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...