Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Loadout

Xenus

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

saçma sapan iyi oynayan adamlar var ya

ben ortalamanın baya üzerindeyim ama öyle adamlar gördüm ki direkt aşmış yani. ileri zıplayıp, double jump yapıp havada arkasını dönüp sniper ile headshot vurup yere iniyordu falan. bir de double jumplı rocket tanrısı gördüm 28 e 0 bitirdi adam founderdı ikisi de.

ya şerefsizlerin lvl'lar da yüksek, sanırım 13. lvlda mı ne shield açılıyormuş şu mavi olan. çok fena pompalıyorlar denk gelince
Sosyal ağlarda paylaş

mortheria said:

Sizin buildler neler bulabildiniz mi güzel bişeyler?

valla çok bluet toplayamadım zaten gelse direk zırha mırha vericem ama;

rifle fazla iyi vuruyor. Zaten ıskalamıosun zooma geçince. şarjör ve ucuna bişi taktım hatırlamıorm.

ana silahım roket ama,
4 tane olandan, yakıcı mermi + patlayınca 6 ya dagılan mermi var.

tabiki vurus gucu cok degıl ama kaos yaratıyor bıldıgın bıde sektırıp vurabılıosun her yuzeyden, güzel DOT vuruyor, önce onu tüketip rifle a geçip saydırıyorum.

oyun direk quake hissi verio bana ya çok tatlı.
Sosyal ağlarda paylaş

ağızda bıraktığı tat biraz aynı, yani ben benzettim.
quake gameplay + apb reloaded grafikleri felan birleşmiş güzel bişi olmuş
hatta işin içinde bastion bile var heh

Certhas said:

quake ile karşılaştırılmış ama pek aynı değil. quake in arena tasarımları kendi başına yeter.

the longest yard quake3 betasında oynadığım ilk harita, bununla beraber aşık olduğum haritalardan birisi unreal tournament two towers haritasıdır. q3 te fatal instict haritasında o zamana kadar hiç düşünülememiş sis efekti kullanılmıştı bunun gibi yaratıcı fikirler akılda kalıcı oluyor.

loadout maplerinde iki kaya, bir köprü koymuş koş ve ateş et.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

hızlı öldürmek için :

strafe/aim e güveniyorsanız narrow wide barrel, compact stock, shells, iron sight tür olarak da top top olan vardı ya adını unuttum. rifle'da oluyor ama bu top top fırlatan daha iyi.

2 kere vuruyosunuz short range'de, medium 3.

ama vurması baya zor, ölmesi baya kolay.

yanına roketle birlikte ölüm makinesi oluyor, triple killere kadar çok rahat gidiyor.

bende benzer bir şey yaptım ama vurmak çok zor ya :P taa dibine falan girmem gerekiyor ama öldürmek acayip zevkli :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...