Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 3

Liebe

Öne çıkan mesajlar

Futbolcu Pier Webo'nun takımımıza transferi konusunda taraflarla anlaşmaya varılmıştır.
Oyuncunun önceki kulübü İBB Spor kulübüne 3.000.000,- EURO bonservis bedeli
kendisine ise;
2012-2013 yarı sezonu için garanti ödeme 625.000,- Euro Maç Başı ödeme 15.000,- Euro
2013-2014 Sezonu için garanti ödeme 1.250.000,- Euro Maç Başı ödeme 15.000,- Euro
2014-2015 Sezonu için garanti ödeme 1.250.000,- Euro Maç Başı ödeme 15.000,- Euro
Sosyal ağlarda paylaş

Çok salakça bir tranfer Webo ya, adamın hiç bir extra özelliği yok fırsatçı golcü sadece. Elindeki Sow, Kuyt ve hemen hemen Semihte fırsatçı karakterde, üstüne Weboya ek farklı farklı özellikleri var.

Madem TRyi bilen birini alacan Sivasspordaki Eneramo'yu al işte at gibi adam fizikli, her topu indiriyor defansı dövüyor, Sow'u tamamlayacak yanında top indirecek duvar olacak mis gibi adamdı. Ve 27 yaşında 4-5 yaş daha genç Webodan.

Eminim ki Weboya 3m verceğine buna 5m versen satarlardı ve baya bi sene oynardı takımda. Weboyu sezon sonu yollamaya kasarız ahanda buraya yazıyorum, ama mal gibi 2,5 yıllık anlaşılmış sanki alacak kaçıracak müşterisi var da
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

drogbadan ucuza gelmis, daha iyi de olduguna gore super transfer.

Bunu trollemek için mi yazdın yoksa gerçekten inandığın için mi bilmiyorum ama ben bu görüşe katılıyorum. Çok faydalı olacak fenerbahçe'de göreceksiniz.

Drogba da çom çok iyi bir transfer azımsamıyorum ama fenerbahçe'nin yırtıcı/(az da olsa) yaratıcı orta sahasıyla Webo çok faydalı olacak bakın görün.
Sosyal ağlarda paylaş

Webo'nun Drogba'dan daha iyi/etkili olacağını düşünen insanlar var gerçekten inanılmaz.

Webo iyi futbolcu tamam da, adam zaten yedek olacak Fenerbahçe'de. 4-5 maçtan fazla 90 dakika çıkacağını zannetmiyorum Sow'a bişey olmazsa. Bienvenu'nun yerine yedek forvet olarak aldılar işte. Şunu da söyleyeyim İBB'nin Webo'nun yerine aldığı Vittek görüceksiniz daha fazla gol atıcak ligin 2. yarısında Webo'dan :)
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

fizban said:

drogbadan ucuza gelmis, daha iyi de olduguna gore super transfer.

Bunu trollemek için mi yazdın yoksa gerçekten inandığın için mi bilmiyorum ama ben bu görüşe katılıyorum. Çok faydalı olacak fenerbahçe'de göreceksiniz.

Drogba da çom çok iyi bir transfer azımsamıyorum ama fenerbahçe'nin yırtıcı/(az da olsa) yaratıcı orta sahasıyla Webo çok faydalı olacak bakın görün.

Yaratıcı ve yırtıcı? Fenerbahçe'nin temel sorununu pozitif yanı olarak yazmışsın GRATZ
Sosyal ağlarda paylaş

Abi kariyer > All

Sonuçta bahsettiğiniz adamı 300-500 bin euroya oynatamazsın hele ki geldiği lig Türkiye ligi.GS,Avrupa'da taş çatlasın kaç maça çıkacak?Şampiyon olsa ki hayal tabi 7 maç.Ondan sonra Drogba,Sneijder vs Elazıgspor,Mersin IY fln...

Doğal olarak daha pahalıya gelecek bu adamlar.Bir zamanlar Beşiktaş da oynayan Kleberson ile takım arkadaşı Brezilya,Manu şimdi ise Rize fln diye dalga geçip kameralara yansımıştı fln.Bu tip oyuncuların rakip takımın üzerinde kurduğu baskı yeter.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...