Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 3

Liebe

Öne çıkan mesajlar

çift forvete dönmezsek artık emreden sonra da diyecek bir şeyim kalmaz.

----volkan-----
gg bekir yobo hak
-----topal----
--raul--emre---
-----belhanda---
--kuyt---sow---

yabancı sınırına da takılmıyoruz, emre kuyt ve sowun mücadeleci futboluyla ileride baskı kurup top kazanırız gayet etkili olabilir.

---volkan---
gg--bekir--yobo--hak
--raul--topal--emre-
---kuyt----belhanda--
-------sow------

zor maçlarda şöyle geri de çekilebilirsin skor durumuna göre vs. artık aykutun kadro yetersiz gibi bir şeyler sayıklamaya hakkı kalmadı, çoktan doldurmuştu kotasını artık iyice sınırı aştı o tarz laflar için.
Sosyal ağlarda paylaş

hasan ali kaldırımı ben çok beğeniyorum, gayette kaldırabilir özellikle emre belözoğlunu 3 senedir yakınen izlediyseniz hep gelip sol beke savunmada nasıl yardım ettiğini, çıkarken gelip top aldığını vs. biliyor olmanız lazım. kendi takımınız dışında maç izlemediğiniz için bilemiyor da olabilirsiniz =)
Sosyal ağlarda paylaş

Emre'yi en son sol beke yardım ederken gördüğümde maçın sonunda bittik biz bittik diyordu :)

Hasan Ali şuan bile defansif zaaflar gösteriyor ciddi biçimde bir de tek bırakırsan koca kanatta patlar bence,tabi bu benim fikrim.

Bir de şimdi aklıma geldi o taktik dizilişin sahaya çıkması için klübeye ayakta takılan cinsten takviye lazım mevcutla mümkün değil o.
Sosyal ağlarda paylaş

ee o maç emre mi kötüydü yani? yada sol bekte mi sıkıntı yaşadık? yada benim dediğim taktikle mi oynuyorduk? gollerden birini ortadan gelen muazzam pas birinde de saçma sapan biçimde baltanın önüne düşen toptan yedik. futbolda var böyle şeyler olabiliyor yani sırf o gün 2-2 bitti diye maç emre beceriksiz mi oldu? geçiniz
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

ee o maç emre mi kötüydü yani? yada sol bekte mi sıkıntı yaşadık? yada benim dediğim taktikle mi oynuyorduk? gollerden birini ortadan gelen muazzam pas birinde de saçma sapan biçimde baltanın önüne düşen toptan yedik. futbolda var böyle şeyler olabiliyor yani sırf o gün 2-2 bitti diye maç emre beceriksiz mi oldu? geçiniz

Yok be espiriydi o. Emre'nin yaşı da genç değil artık 32-33 olmuştur heralde. Bu sezon A.Madrid'de düzenli forma giymedi eski ritminde mi döner, daha iyi mi döner daha kötü mü bilemiyorum. Daha iyi de dönebilir tabi ordaki antremanların daha kaliteli olduğu söyleniyor...

Genel olarak ben Emre'nin yapısında savunmaya o kadar destek vericeğini düşünmüyorum, Meireles de öyle çok gerilere dönen bi yapı değil. O yüzden dedim beklerde sorun olur diye, Topal olsa mesela o daha gerilere gömülebilen bir yapıda olduğundan o kadar sıkıntı olmaz benim fikrim o.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...