Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 3

Liebe

Öne çıkan mesajlar

topuz çok alıyodu hakikaten beşiktaştan çalıcaz diye yüklü kontratla girdik adama, hakkını da vermedi değil ama çok kanser ettiği zamanlarda oldu.bu sene kuyt gelip bide üzerine sakatlanınca iyice düştü gözden. umarım daha faydalı olabileceği bir yere gider ben seviyorum kendisini yedek kalmayı haketmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

topuza 2.5 verirler gelip melo çog para alıyor derler sdfs

ayrıca selcuk ya ahahaha.500 bin euro da verseler adam kabul edecek yani

1 milyona baya sevinmiştir.havadan gelen para

Maç başı dahil 1 milyonmuş, garantisi 600k falandır yani. O parayı Anadolu kulübünde de alır adam, üstelik de her maç oynayarak. Dahası şu anki tecrübesiyle ortalama bir lig takımında bayağı ön plana çıkar. Şu anda adamın avantajı maddi bir avantaj değil, yaşam tarzı açısından önemli: hem İstanbul'da kalacak, hem de "FB oyuncusuyum" imajını koruyabilecek. Ha bir de muhtemelen kendini çok yormadan yılda 10 maçı geçmeden alacak o parayı.
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

topuz çok alıyodu hakikaten beşiktaştan çalıcaz diye yüklü kontratla girdik adama, hakkını da vermedi değil ama çok kanser ettiği zamanlarda oldu.bu sene kuyt gelip bide üzerine sakatlanınca iyice düştü gözden. umarım daha faydalı olabileceği bir yere gider ben seviyorum kendisini yedek kalmayı haketmiyor.

Topuz gayet iyi topçu, 4-4-2nin sağı için ideal aslında, ortaya çekilince de iyi oynuyor. Yıllardır bankoydu zaten yine oynar, Trabzon salça olmazsa o paraya da imzalar.
Sosyal ağlarda paylaş

Ziegler ve Juve bonservisi alınsın istiyormuş, yeter kiraladığınız demişler.
Montpellierin şampiyon kadrosundan Younes Belhanda bitti gibiymiş AMC için.
Emenikede büyük yol alınmış.
Defansa Rolando veya Heitinga geliyormuş.

Bu 4 transferde olursa takım seviye atlar, ama uzatmadan çabuk bitirilmeleri lazımki devrede biraz takıma alışsınlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Buddha said:

Ben Baroni'nin yerine adam alınsın razıyım. Topal'ın yerinede yavaştan Salih oynamaya başlasın tamamdır.

Salih düz ön libero değil yalnız, orda harcanırsa yazık olur yeteneğine. Meyreleş-Emre tarzı bir oyunu var umarım bu yönde geliştirirler çocuğu.

Bide Aykut gitmeden Baroni gitmez, oğlu gibi oldu iyice
Sosyal ağlarda paylaş

Bence de 2 onlibero 2 defans 1 de solbek alsinlar yine. FB kadrosuna transfer degil idare edicek td lazim neyse ki çözemiyorlar olayi.

Hasan Ali'nin Ziegler'den ne eksigi var sanki? Ya da alicaklari adamlar Topal'dan Meireles'den iyi mi olacak? Stoch-Krasic'ten iyi kanat Sow'dan iyi forvet mi bulcaklar?

Klasik AY politikasina dönüyor FB transferle taraftar susturmaca.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir02 Ocak 2013 Çarşamba 17:26
Arda, wesley sneijder, kaka, higuain, emenike, ziegler, manuel fernandes, belhanda transferleri bitme asamasinda. Fenerbahcem 17 de 17 yapip sampiyon olacak bu sene + türkiye kupasi + avrupa ligi. 3te 3 yapacagiz. Galatasaray da 17 macinin 17sini maglup olup küme düsesek. Ondan sonra baslasin yaprak dökümü. Misafiryaka (bu isme dikkat edin)

eternal?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...