Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 3

Liebe

Öne çıkan mesajlar

beyler artık beklentilerinizi düşürmeniz lazım. takımın başında aykut kocaman, kulubun başında da aziz yıldırım varken çok uçmamak lazım. ben elazığ maçından önce umursuyodum gerçekten. olmayan transferlere falan sinirleniyodum. elazığ maçı ile bu sene fb benim için bitti. bu sene bundan sora özellikle maç açıp izlemem asla. kafamda rahatladı. dert etmiyorum artık nolursa olsun. iyi gün dostu musun lan diyeceklerde kusura bakmasınlar. böyle rezil bi takımı desteklemem.

yanarım yanarım gelmiş geçmiş en iyi forvetlerimizden sow'a yanarım. bu adamdan doğru dürüst katkı alamadan kaybedicez sow'u.

aziz yarın çıkıp belhanda emenike getirsede göz boyayamaz artık. en azından ben yemem bu hamleyi. her sene aynı muhabbet. takım kötü gitmeden hiçbir şekilde doğru düzgün yapılanma yok. plan program sıfır.

her sene transferler kampa yetişicek denir. 2 ocak'ta gelicek transferler 22 ocak'a bile yetişmeyecek. bari en başından transfer yapmicaz diyip kapatın bu muhabbeti.
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır benim anlamadığım FB ve Fenerbahçeliler Emenike'yi neden istiyor ki? Bu adam kontra atak forveti ayrıca tek forvet oynuyosunuz zaten e elinizdeki adam Emenike kadar iyi en az. Fenerbahçe'nin oyuncu ihtiyacı falan yok hayvan gibi kadrosu var takımın yapısında idaresinde problem var.
Sosyal ağlarda paylaş

emenike gelince 4 4 2 ye döneriz bi tek forvet geleneginden kurtuluruz umudu ve emenike cidden iyi bir forvet. Bizde de hiç oynamadan gitti o yüzden gelmesi kendisini göstermesi lazım..
sow ve emenike ilerde inanılmaz olur arkada belhanda 4 3 1 2 oynanır çokta güzel olur çok harika olur.
ama belhanda + emenike şuan kafadan 20milyon Euro.
Azizin berserk geçmeden hemen alması lazım. geçerse almaz. o yüzden cumaya kadar çözülücekse çözülsün yoksa tamam yani yapıcak bişey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

emenike gelirse 2 forvete falan dönmicek takım. 4 3 3 oynicaz yine. sow'u sola çekicek ve solda çürüyecek. emenike forvete geçicek. kuyt'ta sağda oynicak.

orta sahada 2 tane defansif oyuncu ve cristian (yada gelirse belhanda) olucak. yine 4 tane adamla hucum edicez. gol yemeden saldırmicaz. gol atsak geri çekilicek. 4 4 2 falan aykut kocamanla olucak işler değil. kandırmayın hiç kendinizi.
Sosyal ağlarda paylaş

Fenerbahçe 4-3-1-2 oynamaz asla hadi Fenerbahçe belki oynar da Aykut Kocaman asla oynatmaz öyle bi taktik.

Çift forvet oynamak isteyen adam denerdi en azından 1-2 maçta elinde Kuyt var gayet uygun 4-4-2 ye.

Emenike gelirse yukarda dendiği gibi Sow'u kanata atar daha kötü futbol oynar Fenerbahçe.
Sosyal ağlarda paylaş

Yav ayakları yere basan bir taraftarımız ne zaman olacak bizim. 2 senedir 4 5 1 oynatıyor Aykut danası takımı, her zaman en azından kendi sahamızda 2 forvet oynayalım diyoruz, Emenike gelince 4 4 2 olacak hayaliyle yaşayıp kadrolar kuruyoruz. 2 senede takım diye bir şey kalmadı, canerinden topalına, krasiçinden stochuna, herkesin içine etti adam hala şöyle olur böyle olur. Bu takımdan Azizle Aykut gitmeden bir halt olmaz. Bezdim be.
Sosyal ağlarda paylaş

Elazığ maçından sonra kepenkleri kapamak lazım artık harbiden.

Kadıköy'desin, seyircin arkanda ama iştah sıfır, atak yok, hırs yok.

Kalede 2 metre kaleci var, sen 40 tane orta kesiyorsun içeriye, böyle salaklık mı olur? Yerden 2 top yaptın gol geldi zaten.

Aykut'a artık söylenecek söz bulamıyorum. Krasiç diye tutturdu, adam oynayamıyor işte belli. Madem Salih'i koyacak kadar cesaretin var, al Semih'i de tut önde oyunu.

Seyirci de saldı zaten, normalde Fener'in tüm rakipleri puan kaybecek, bir sonraki hafta senin üstündeki 2 rakibin derbisi olacak, sen 2-0 geride olacaksın... Seyircinin dellenmesi (tezahürat anlamında) lazım, sus pus maç izlediler.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...