Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 3

Liebe

Öne çıkan mesajlar

hasan ali oynamasın diyip salih oynasın diyenlere ayar oluyorum. senelerdir hep gençler oynasın abi hata yaparsada gençler yapsın diyo millet sora çıkıp hasan ali kötü diyolar.

hayır abicim hasan ali kötü falan değil. adam istikrarlı. hata yapıyo mu yapıyo. hemde çok kritik hatalar yapıyo savunmada. ama savunmada ne kadar kötüyse hücumda da okadar iyi. eskisi gibi sırf gökhan'la çıkmıyoruz artık. soldanda gelebiliyo takım hasan'ın katkısıyla.

evet savunmasını geliştirmesi lazım. geliştiremezse geleceği olmaz pek fb'de. ama durun daha adamın ilk yılı ve bu adam 89'lu. ilk kez büyük takımda oynuyo. sene başından beri çok yol kat etti. savunmada da toparlar ilerde. zaten daha iyisi yok şu anda türkiye'de. riera mı daha iyi hasan ali'den, ismail mi? ismail sakat deilde oynuyo olsaydı şimdi bütün bjk'lılar küfür ediyo olucaklardı adama. kör ölür, badem gözlü olur hesabı tam.
Sosyal ağlarda paylaş

Hasan Ali oynamasın Salih oynasın diyen arkadaş kim ayıptır sölymesi hangi mantıkla söylüyor bunu :D Biri bek bir ortasaha :D Salih'in önünü kesen Selçuk başkası değil. Bana kalırsa bir süre Salih ilk11 oynasın çok değil 3-4 maç ilk11 oynasın daha kimseye kaptırmaz o formayı ama gel görki yedekten bile giremiyor Selçuk giriyor.

http://spor.mynet.com/haber/fenerbahceli-yildiz-herkesi-sasirtti/58594

Haketen Falcao'nun gol daha iyi =) O golu daha çok taraftarı olan bir takım oyuncusu atsa kesin o alırdı =) Stoch'ta söyledi zaten FB'li olduğum için aldım bu ödülü :D

Yine mynet ne kadar doğrudur bilmiyorum ama doğruysa alabilme şansımız artar;

http://spor.mynet.com/haber/insallah-fenerli-olacagim/58600
Sosyal ağlarda paylaş

belhanda ile güzel gelişmeler varmış.

sporx said:

Fenerbahçe yönetiminin transfer listesinde 1 numarada bulunan Belhanda, müjdeyi çok uzaklardan, Güney Afrika’dan verdi.

Fanatik'in haberine göre, Afrika Uluslar Kupası’na katılacak olan Fas Milli Takımı’nın kampında bulunan 22 yaşındaki yıldız, kendisini görmeye gelen taraftarlar aracılığı ile Fenerbahçe’ye mesajını gönderdi. Gurbetçilerimizin ilgisinden çok memnun kalan ve “Beni nasıl bir tutkunun beklediğini şimdiden anladım” yorumları yapan Belhanda, hiçbir imza ve fotoğraf teklifini de kırmadı.
‘Haber bekliyorum’
“Benim oynamak istediğim kulüp Fenerbahçe” diyen Faslı orta saha, “Bunu kulübüm Montpellier’nin yöneticilerine de söyledim. Artık kulüplerin anlaşmasını bekliyorum. İnşallah en yakın zamanda Fenerbahçe’li olacağım” diyerek bir anlamda Fransa defterini kapattığını gözler önüne serdi. Oyuncunun bu kararlı tavrının devam etmesi halinde Montpellier’nin de Fenerbahçe’nin yaptığı teklifi kabul etmesi ve bu işin 19 Ocak’ta başlayacak Afrika Kupası’ndan önce bitmesi öngörülüyor. Hatırlanacağı gibi Fenerbahçe Belhanda’yı ikna etmiş, Fransızlar 10 milyon Euro artı bir sonraki satıştan yüzde 35 pay talep edince iş askıya alınmıştı.

tottenham da çekilmiş aradan deniyor aynı pozisyonda bir çok ismin yer alması ve schalkeden bu sene sözleşmesi bitecek heltbyi kaptıklarından dolayı.
Sosyal ağlarda paylaş

Buddha said:

Hasan Ali oynamasın Salih oynasın diyen arkadaş kim ayıptır sölymesi hangi mantıkla söylüyor bunu :D Biri bek bir ortasaha :D Salih'in önünü kesen Selçuk başkası değil. Bana kalırsa bir süre Salih ilk11 oynasın çok değil 3-4 maç ilk11 oynasın daha kimseye kaptırmaz o formayı ama gel görki yedekten bile giremiyor Selçuk giriyor.

http://spor.mynet.com/haber/fenerbahceli-yildiz-herkesi-sasirtti/58594

Haketen Falcao'nun gol daha iyi =) O golu daha çok taraftarı olan bir takım oyuncusu atsa kesin o alırdı =) Stoch'ta söyledi zaten FB'li olduğum için aldım bu ödülü :D

Yine mynet ne kadar doğrudur bilmiyorum ama doğruysa alabilme şansımız artar;

http://spor.mynet.com/haber/insallah-fenerli-olacagim/58600

heh aynı haberi koymuşuz =) cevap tuşuna basıp içeri gidince arada senin mesajı göremedim haliyle =) inşallah biter şu transfer.
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

belhanda ile güzel gelişmeler varmış.

sporx said:

Fenerbahçe yönetiminin transfer listesinde 1 numarada bulunan Belhanda, müjdeyi çok uzaklardan, Güney Afrika’dan verdi.

Fanatik'in haberine göre, Afrika Uluslar Kupası’na katılacak olan Fas Milli Takımı’nın kampında bulunan 22 yaşındaki yıldız, kendisini görmeye gelen taraftarlar aracılığı ile Fenerbahçe’ye mesajını gönderdi. Gurbetçilerimizin ilgisinden çok memnun kalan ve “Beni nasıl bir tutkunun beklediğini şimdiden anladım” yorumları yapan Belhanda, hiçbir imza ve fotoğraf teklifini de kırmadı.
‘Haber bekliyorum’
“Benim oynamak istediğim kulüp Fenerbahçe” diyen Faslı orta saha, “Bunu kulübüm Montpellier’nin yöneticilerine de söyledim. Artık kulüplerin anlaşmasını bekliyorum. İnşallah en yakın zamanda Fenerbahçe’li olacağım” diyerek bir anlamda Fransa defterini kapattığını gözler önüne serdi. Oyuncunun bu kararlı tavrının devam etmesi halinde Montpellier’nin de Fenerbahçe’nin yaptığı teklifi kabul etmesi ve bu işin 19 Ocak’ta başlayacak Afrika Kupası’ndan önce bitmesi öngörülüyor. Hatırlanacağı gibi Fenerbahçe Belhanda’yı ikna etmiş, Fransızlar 10 milyon Euro artı bir sonraki satıştan yüzde 35 pay talep edince iş askıya alınmıştı.

tottenham da çekilmiş aradan deniyor aynı pozisyonda bir çok ismin yer alması ve schalkeden bu sene sözleşmesi bitecek heltbyi kaptıklarından dolayı.
fanatik :(
Sosyal ağlarda paylaş

ileride iffhs denen dandik kurumu ciddiye alan olmasin diye yaziyorum;

said:
IFFHS ”Dünyanın En İyi Futbol Takımları” sıralaması
2012 yılı değerlendirmesinde Fenerbahçe 25. sırada yer aldı.

http://skorer.milliyet.com.tr/iffhs-dunyanin-en-iyi-futbol-takimlari-siralamasi/besiktas-galatasaray-fenerbahce-trabzonspor/detay/1653664/default.htm

galatasaray 81.

bu liste YALNIZ 2012 baz alinarak yapilmis bir de. dusunun yani 2012'de fenerbahce bu kadar iyiymis, galatasaray bu kadar kotuymus. sonra muslera dunyanin en iyi kalecisi falan diye koyan adamlar oluyo.
Sosyal ağlarda paylaş

BlueDreams said:

@Liebe
İsme mi bakıyosun cisme mi? Biz de de Baros,Riera var o kafayla bakarsan isim olarak Kuyt,Krasic'ten baya büyük adamlar.
E kariyere bakarsan Melo da Meireles'ten iyi. Eboue'yi falan tartışmıyorum zaten ama isimle olmuyor bu işler.

suphanallah ibretlik quote kardeşim.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

ileride iffhs denen dandik kurumu ciddiye alan olmasin diye yaziyorum;

said:
IFFHS ”Dünyanın En İyi Futbol Takımları” sıralaması
2012 yılı değerlendirmesinde Fenerbahçe 25. sırada yer aldı.

http://skorer.milliyet.com.tr/iffhs-dunyanin-en-iyi-futbol-takimlari-siralamasi/besiktas-galatasaray-fenerbahce-trabzonspor/detay/1653664/default.htm

galatasaray 81.

bu liste YALNIZ 2012 baz alinarak yapilmis bir de. dusunun yani 2012'de fenerbahce bu kadar iyiymis, galatasaray bu kadar kotuymus. sonra muslera dunyanin en iyi kalecisi falan diye koyan adamlar oluyo.

The Executive Committee of IFFHS meeting on 6th January 2007 in Salzburg (Austria) decided to make the following changes to the methodology used to determine the Club World Ranking, with effect from January 1st, 2007.

UEFA Champions League: 14 - 7 - 0 points for win - draw - defeat
UEFA Europa League: 12 - 6 - 0 points for win - draw - defeat
Copa Libertadores: 14 - 7 - 0 points for win - draw - defeat
Copa Sudamericana: 12 - 6 - 0 points for win - draw - defeat
CAF Champions League: 9 - 4.5 - 0 points for win - draw - defeat
CAF Confederations Cup: 7 - 3.5 - 0 points for win - draw - defeat
AFC Champions League: 9 - 4.5 - 0 points for win - draw - defeat
AFC Cup: 7 - 3.5 - 0 points for win - draw - defeat
CONCACAF Champions League: 9 - 4.5 - 0 points for win - draw - defeat
OFC Champions League: 5 - 2.5 - 0 points for win - draw - defeat
FIFA Club World Cup: 14 - 7 - 0 (finals: 21 - 10,5 - 0) points for win - draw - defeat

adamlar puanlaması böyle
muslera da balon zaten, maç kurtaran kurtarışı yok
Sosyal ağlarda paylaş

BlueDreams said:

@Liebe
İsme mi bakıyosun cisme mi? Biz de de Baros,Riera var o kafayla bakarsan isim olarak Kuyt,Krasic'ten baya büyük adamlar.
E kariyere bakarsan Melo da Meireles'ten iyi. Eboue'yi falan tartışmıyorum zaten ama isimle olmuyor bu işler.

of en iyiymiş bu ya
Sosyal ağlarda paylaş

Ne uzadı şu muhabbet ya, Riera,Kuyt,Eboue,Meireles bunlar avrupanın biraz tutunmuş ama bi noktadan sonra başarılı olamamış oyuncuları.

Melo,Krasic,Baros bu adamlar avrupada 1 büyük transfer yapmış ama o büyük takımlarda başarılı olamamış yetolar.

Bu adamların arasında öyle büyük kariyer farkları falan yok, baktığında Melo rekor transfer yapmış mesela,brezilya milli takımında konfederasyon kazanmış vs.

Baros'la Kuyt'un gittikleri en iyi takımlar Liverpool işte. Birisi ŞL finali kazandı o da o takımın içinde olduğu için Kuyt bir yıl geç kalmıştı takıma katılmakta.Kuyt daha hırslı falan olduğu için biraz daha uzun tutundu Liverpool'da.

Krasic dediğiniz adam 3 kere Balon d'Or falan kazandı sanki. Bi turnuva iyi oynayıp rekor transfer yapıp sonra balon olduğu ortaya çıkan bi adam. Baktığında Riera'nın kariyeri daha stabil. Önce yükseldi,yaşlanınca yavaş yavaş geri adımlar atmaya başladı kariyerinde.

Hayır diyorum ya bi Anelka falan olsa muhabbette,hop ne diyosun dersin de yani, Krasic için dönen muhabbetlere bak, krasiç lan hahahhaha

edit: Bir de şu kariyer,isim vs oynadıkları klüpler o kadar aptalca bi karşılaştırma ki. Sow içlerinde en kariyersizleri ve sahada en iyi oyuncu kim desen bu adamlar arasında düşünmeden Sow dersin.
Sosyal ağlarda paylaş

Yoo sadece hırsıyla demedim daha uzun tutunmuş olmasının sebebi daha hırslı mücadeleyi seven kendisini bırakmayan bi adam olması dedim.

Ve Kuyt-Baros karşılaştırması yapmıyorum orda, isim olarak bakarsan birisi ŞL kazanmış diğeri kazanamamış diyorum.

Kariyerleri neye göre karşılaştırıyoruz, maç sayısı mı, attığı gol mü, aldığı kupa mı nedir yani bunun ölçüsü?

Bir de tekrar söylüyorum kariyer isim vs karşılaştırmak çok saçma. Lakers'ta parkeye adım atmadan şampiyonluk yüzüğü takan adam oldu, adam Malone'dan daha mı kariyerli? vs vs
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...