Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Airsoft

BioHazarD

Öne çıkan mesajlar

İsteyen varsa crosman m50 uzi var elimde. Resimde görüldüğü gibi paketli açılmamış vaziyette 250TL den satarım.

https://e22a1180-a-62cb3a1a-s-sites.googlegroups.com/site/havalisilahlar/Home/Home/crosman-airmag-m50/airmag%20m50-b.JPG?attachauth=ANoY7cpP1i88dUmhVUiZOfoZJMUe3x3C0Py9lCOk-i73geYjPw5K6RH4Tfwlf07cfkf5U32RJxlFGLDS3zM7TAduM-GcEswkE4Pb-ZQ5USvxpHHRpXelfL5UXRwPhjsesQ3JsaT0a6vtqfqjgorvz0C1MjhgDU4Ezweoc5vlJrJO1ffYp9ECtHzlzPGX3G6nNcmlfxYGWVlwSYMIFkFaNkbGu9W6GRhln-3DSyH1zQd5FQmLgseAuUYq7Sfr_8fzvRPJ7-yTCQNHXuG0UdfBbq05pUvFDKWYSw%3D%3D&attredirects=0
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi airsoftlarda 3 sistem var. Yaylı elle kurma, gazlı ve elektrikli. Sen nasıl bir şey istiyorsun amacın ne, kaç metrede kullanıcaksın ?

Sanırım assault rifle da karar kılmışsın. Çoğunluğu elektrikli sistem kullanıyor. Motorlardaki dişliler önemli bunlarda ayrıca pilde iyi bir şey olmalı şarj tutsun 3-4 atıştan sonra güç yetmiyor durumu oluşmasın.

Gazlılarda kullanılan gaz tipine göre güç artıyor. co2 ile yüksek fps alırsın ama pahalı ve tefarruatlıdır. Green gaz nispeten düşük fps verir ama kullanımı daha kolaydır.
Sosyal ağlarda paylaş

AEG assault rifle bakıyorum. İlk posttaki linkteki TM M4 SOPMOD'da karar kıldım reviewları okuduktan sonra. Gazlı bir M4 SOPMOD bulmuştum Inokatsu'dan ama millet gazlı alma bu civarlarda bakımını tamirini bilen yok, güvenilir de değil vs. dedi. Amacım skirmish yapmak, en azından bi 50-60 metreden vurabilmeliyim. Şöyle bir upgrade guide buldum bu TM M4 için ama silahı başka yerden alıp bu adamlara göndermek gibi bişey düşünmüyorum. Mail attım siz silahı alıp, upgradeleri yapıp yolluyo musunuz diye. Cevap bekliyorum ama anca ayın 1'inden sonra dönerler heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...