Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Noyzura tüylü ceket meselesi

chrome

Öne çıkan mesajlar

Red said:

abi olayı adam verdi bende kabul ettime getiriyorsun da

olaylar normal geişmedi ki

adamın kürtlüğünden barzolugundan tipsizliğinden girip ekran kartı alma kbaşka

öyle muabbet arası sana ekran kartı hediye edeyim diip almak başka

adama söylemedik laf bırakmayıp almak saçmaydı bariz

yaaa bu adamın saçmalığı değil mi?

yüzüme tükürdün ,eee yarabbi şükür. Al sana jelibon.

Bence bu karaktersizlik.
Sosyal ağlarda paylaş

Xunn420 said:

Sequoya said:

Xunn420 said:

said:
Sergilemedi haaa enayiyi nasıl kazıkladım dedi.

Şunu hiç demedim bir kere, bunun için seni kandırmam lazım. Sen direk vereyim mi dedin, e veeer dedim. Kazık yok, kendini kazıklanmış hissediyorsan anında yollayayım yani, mevzu bile değil.

said:
Dilesem o ekran kartını geri almam çok ciddiyim 6 saat falan sürer.

Bunu ikimiz de biliyoruz zaten, buradaki herkes de biliyor.

Vermeyeceksin tabii ki. Ama en kısa zamanda yanına gelmeyi düşünüyorum çünkü gerçekten karşıma alıp bi sohbet etmek istiyorum.

Bunu sakın yanlış anlama sana kızmıyorum sadece tavsiye verme amaçlı.

Gel çayımı iç tabii ki, ekran kartı aldın.
Ama tavsiyen kalsın, öyle sohbet etmek istersen neden olmasın?
Şu forumda gördügüm en aşırı iyi niyetli herifsin ama kusur seviyesinde yani.

Hani ben OOHH GİRSİN diyecek bir herif değilim, zarar verdigim zaman birine internette bu mental olur da, şu iyi niyetini *bence* tanıdıgın insanlara, yüzünü görebildigin insanlara kullan.

Ben gayet süper sevimli olup, paticikten irtibatı koparıp kanatların altına girip fırsat degerlendirmeyi de bilirdim, 2 saatimi almazdı bi facebook penceresinde, o derece iyi niyetlisin yani.

Niyetim iyidir hoştur güzeldirde birde 180 derece ötesinde işler değişince baya karanlık bir yanıda vardır:)

The Dark Knight Rises diyelim o zaman lol. O kadarda iyi değilim olm ışık görmem lazım ausdhuashduashd
Sosyal ağlarda paylaş

hamsilipilav said:

ahaha olm noluo lan sdfsds

Herif başından beri düzgün ki.

Siz baya herife persona dayadınız yok eziyo yok bilmem ne, gayet efendi aslında. Zaten zibidilik yapmak istese ekran kartı verirken özür dilersen veririm/ama bunu alırsan ben kazandım bık bık derdi.

Direk laf olsun gönlüm olsun diye verdi.

Ve şundan da eminim, topicte diger banka hesabı zart zurt koyanlara da çok zahmetli olmasa yollaması onlara da yollardı.

Korkunc umursamıyor parayı.
Sosyal ağlarda paylaş

Xunn420 said:

Şunu yapmak için önce artisliğini yapmana gerek yok, ha bayaaa mutlu oldum o ayrı.

Bariz baya paran var, sevdiklerine harca işte, benim gibi internet çakallarına harcama.

Mesela başta çok da zibidi bir adam olmadıgını bilsem hiç ugrasmazdım da, çok agro aldın "lol karı feminen" bıkbıklarıyla.

Direk gameface açtım.

2 xunn gördüm ben bu başlıkta :
internet çakalı, le troll, 6 yıllık anon, gameface açıp zenginden alıp kasasına koyuyor.

"çok iyi niyetlisin sequo, senin yumuşak kanatların altında kendimi güvende hissediyorum." sequo sama momoru ga japoncam bitti.
Sosyal ağlarda paylaş

Xunn420 said:

hamsilipilav said:

Siz baya herife persona dayadınız yok eziyo yok bilmem ne, gayet efendi aslında. Zaten zibidilik yapmak istese ekran kartı verirken özür dilersen veririm/ama bunu alırsan ben kazandım bık bık derdi.

Ve şundan da eminim, topicte diger banka hesabı zart zurt koyanlara da çok zahmetli olmasa yollaması onlara da yollardı.

Ya neyse kapatalım bu konuyu. Sana şu ders oldu yarın bir gün dilediğin yere gelirsen sende benim yaptığım hareketin aynısını yapacaksın. Belkide bir Olgar bulup ona bi hediye alacaksın.

gayet geyik bir gündü güzeldi güldük eğlendik. Artık tartışmanın yada farklı yönlere çekmenin bir anlamı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequoya said:

Niyetim iyidir hoştur güzeldirde birde 180 derece ötesinde işler değişince baya karanlık bir yanıda vardır:)

The Dark Knight Rises diyelim o zaman lol. O kadarda iyi değilim olm ışık görmem lazım ausdhuashduashd

Hadi madem araba içinde efendi bi foto çektir güzelcene otursun kompozisyona bi çizeyim 50x70.

Aha bu da thread sırasında çizim, böyle devam ederse biter bu gece dfg.

http://i.imgur.com/g4Fvx.jpg

Öf kagıdı düz tutamamışım.
Sosyal ağlarda paylaş

Xunn420 said:

hamsilipilav said:

yok abi onu demiyorum adam sardı başına evine gelcem falan dio die dedim lol. umursanacak çokta büyük bi para deil yani 700 lira zaten al mis gibi konu çıktı iki üç tane eğlendik yani bu kadar kişi yedi yüz liraya dışarda eğlenebilir misin? sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...