Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vodafone iphone 5 mi galaxy s3 mü?

Cacik

Öne çıkan mesajlar

Telefon alacaginiza idare eder bir telefon + 7" tablet alin zira pil omru telefonlari smartphone olarak kullanilamaz kilan tek sey.

Site forum gezmesen, yolda oyun oynamasan bile sabah cikip aksam dondugunde pilin yerlerde surunuyor oluyor. Hafta ici bi aksam arkadaslarinla bi yere gidecek olsan, iki adres baksan telefon kapali donuyosun eve. Haliyle telefona para yigmaktansa tablet ftw.
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

2 yıl sonra iphone5 para etmez
s3 al 3 yıl kullanırsın

bende şöyle duydum , 2 yıl sonra bile apple ürünü sattığın zaman daha iyi fiyatlara gidiyormuş yanlış mı demişler bilemedim.

kafamı karıştıran o zaten ilerde uzun zaman sonra bile sattığımda bi para dönüşü olursa güzel olabilir. şuanki telefonu 100 liraya almıyorlar mesela
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Telefon alacaginiza idare eder bir telefon + 7" tablet alin zira pil omru telefonlari smartphone olarak kullanilamaz kilan tek sey.

Site forum gezmesen, yolda oyun oynamasan bile sabah cikip aksam dondugunde pilin yerlerde surunuyor oluyor. Hafta ici bi aksam arkadaslarinla bi yere gidecek olsan, iki adres baksan telefon kapali donuyosun eve. Haliyle telefona para yigmaktansa tablet ftw.

tercihim telefon şuan , tablet de olsa taşımak istemiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Valla o zaman soyle diyeyim; iphone alip 2 sene parasini odemek hic mantikli degil bence. Mumkunse yapma onu.

Aynisini yaptim ben daha once, bitmek bilmedi o taksit. Telefon eskidi, teklemeye basladi, yeni telefon aldigimda hala eskisinin taksidini oduyosum. Ki 20 liranin hesabini yaptigina gore seni baya baya etkileyecek bir sey bu parasi+odemesi kismi.

Is icin lazim, baska telefon kullanamiyorum dersen mantikli duruyor ama onun disinda olumcul degilse, odemesini 6-8 ayda bitirebilecegin, butcene uygun bir alternatif sec bence.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

suna katilmiyorum pek. Evet pil omru cok uzun degil ama bu kadar da kisa degil. butun gun nette geziyorum arada oyun falan oynuyorum gece yinede %40-30 larda oluyor. durmadan 1 saat oyun oynayayim dersen bitiyor tabi. Ama internet kullaniminde yetiyor gun boyu. O da yeterli sahsen benim icin.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

simdi ben galaxy tab aldim birtane hem telefon hem 7 inch tablet bu arakadas + birtane samsung hm1500 titresimli bluetooth kulaklik ve birde sony liveview blue tooth kol saatiyle muhtesem uclu oldu bunlar canavar gibi hem telefon hem tablet hemde kolaylik seklinde takiliyorum.. surfumude yapiyorum,oyunumuda oynuyorum pilde gayet yetiyor valla herbiseyime..
Sosyal ağlarda paylaş

abi aldıgın ayfon 6 ay sonra eski model oluyor,adam 2-3 yıl taksit öducek, taksiti bitince satmaya kalksa ayfon 8s cıkmıs olcak millet 5e mi bakıcak ? (normalde arada fark yok ayfon 3-5-8 ama işte apple fanlari için önemli)

geri donus olarak iphone pek karlı degl bence.

bende s3 var pil ömru konusunda da cok aşırı sayida msjlasma,gerektgnde wireless yada yolda internet. okula giderken oyun seklinde kullanıp, kullanmadgm anlarda gereksiz kurcalamaynca 2.5gün+ gidiyor sarzı.

%100le cıkıp tüm gün msj oyun müzik internet falan yaptgmda bile hiç %40in altına dusurerek dönmedim geri.
Sosyal ağlarda paylaş

Tecrübe ile sabit olay ;
İlk android telefonum Samsung galaxy S - alış fiyatım 1600 lira
kullandığım süre yaklaşık 7 ay, satış fiyatım 750 lira.

İlk apple telefonum direk bodos iphone alış fiyatım 350 lira, satış fiyatım 400 lira kullandığım süre 2 ay.
İkinci apple telefonum iphone 4 alış fiyatım 1800 lira, satış fiyatım 1700 lira kullandığım süre yaklaşık 1 sene.

Samsung eğer çok beğenip ben bu telefonu senelerce kullanırım diyorsanız alınır donanım olarak iyi yazılım olarak beş para etmezdir, üstelik nexus dışında android upgradei de alma olasılığınız hemen hemen hiç yoktur.
Apple sorunsuz glitchsiz OS istiyorsanız şiddetle tavsiye olunur, android OS'te hoşunuze gidebilecek hemen herşeyin çıkış yeri IOS'dir ve bana göre kalite olarak da ( app'leri kast ediyorum ) daha iyidir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...