Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Half-Life 2 officially gone GOLD!

mayfer

Öne çıkan mesajlar

HL2 PC DVD-Rom ab 16. November 2004 überall im Handel

beklioruz gavuristanda! :)[signature][hline]"Es irrt der Mensch so lang er strebt." - Faust I: Prolog im Himmel / J.W. v. Goethe
42
"Do you ever just get down on your knees and thank God that you know me and have access to my dementia?" - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LevieMaxilack, 15 Kasım 2004 17:23 tarihinde demiş ki:
yarın bizim cdcilere de düşmez heralde dimi?

HL2'de single player oynamak istesen bile Steam üzerinden aktivasyon yapman gerekecek, yani korsan amcalar bu sefer kıramayacak (inşallah). Gerçi CS:S'i aylar önceden kırmışlar ama.[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)
-Est Sularus oth Mithas-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SilphatosIce_, 15 Kasım 2004 18:44 tarihinde demiş ki:
said:
LevieMaxilack, 15 Kasım 2004 17:23 tarihinde demiş ki:
yarın bizim cdcilere de düşmez heralde dimi?

HL2'de single player oynamak istesen bile Steam üzerinden aktivasyon yapman gerekecek, yani korsan amcalar bu sefer kıramayacak (inşallah). Gerçi CS:S'i aylar önceden kırmışlar ama.

neyi insallah kiramiyolar ya. ulan alayinizin kullandigi isletim sistemi kacak, alayinizin kullandigi virus programi sahte. konu oyun olunca bi duyarlilik bi duyarlilik.[signature][hline]klavye i$te, bildigin klavye.
Sosyal ağlarda paylaş

belki kırınca orijinal olanalara sinrden geberecek ama kırılmaz dedikleri şeyleri kırdılar
örneğin panzers

abaza bir soru olacak ama bu oyunu interneti olmayanlar oynayamayacak yani
bir şey daha var oyunu register ederen bütün korsanlar hacker falan da görür yani cd - key çalma şansı olabilir

merak etmeyin oyuna 100$ vermek zorunda kalmayacağız bir şekilde kırarlar, zaten craklenmesini ben bile beceririmde aktivasyon kasacak[signature][hline]dillere destan bir öykü:
Günün birinde çiftçi tarlaından kısırlık için ilaç olan havuçları topluyormuş adam kısır kalmış niye:???
havuç kısırlık içinmiş

Sosyal ağlarda paylaş

hmm.. gamespot'taki incelemeyi okuyunca düşürdüm beklentilerimi.. adamlar hype'a kanmadan yazıyor her defasında ve "yeni bişi yok, iyi ama alışıldık" demişler. neyse artık, idare edeceğiz..

ve ut2004 9.4 alırken hl2 9.2'de kalmış oldu.. :)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

oyun kötü olacak demek değil de ilk half-life gibi devrim olamayacak, uçurup götüremeyecek bizi diye anlıyorum ben.. elbette nadiren gerçekleşen birşey bu ve aynı seride iki kez yaşanması herhalde çok daha nadir görülen birşey ama sonuç bu gibi..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...