Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Half-Life 2 officially gone GOLD!

mayfer

Öne çıkan mesajlar

said:
Sam, 23 Ekim 2004 14:36 tarihinde demiş ki:
vaktinde "bütün eleştirmenleri donumda sallarım" tadında mesajlarını bolca gördüğümüz birinden duymak bunları çok ilgi çekici.. :-)
tek bi tane eleştirmene demiştim ben, üzgünüm ama senden 20 tane dergiyi katlarım ben tarzı yargılar duymak çok daha ilginç.hl2 de seni katlasın diyorum.amin.[signature][hline]30 dakikayı geçen cevaplarda bir sonraki cevabınız bedava!
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi ben gold alicam 2 tane tşört icin gidipte collectors edition alamam ayricana. sapkasi da karizma olur da fazla yazisi olmayan karizma karizma gezeriz ehe :)[signature][hline]BabacumMostors, 23 Ekim 2004 21:02 tarihinde demiş ki:
benim pipim 5.5 kilo yaa yaaa..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 25 Ekim 2004 12:36 tarihinde demiş ki:
tek bi tane eleştirmene demiştim ben, üzgünüm ama senden 20 tane dergiyi katlarım ben tarzı yargılar duymak çok daha ilginç.hl2 de seni katlasın diyorum.amin.

gittin en iyisine dedin, daha iyisini tespit edebilmişssen dergisiyle adını yazıver pliz, ben de gidip katlatayım kendimi gral bap..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
ya bayramda eve dönecem bilgisayarım yurtta kalacak =P ulan...[signature][hline]*reading screen* "To Start Press Any Key". Where's the ANY key? I see Esk [ESC], Catarl [CTRL], and Pig-Up [PGUP]. There doesn't seem to be any ANY key. Woo! All this computer hacking is making me thirsty. I think I'll order a TAB. *presses TAB key*
Sosyal ağlarda paylaş

okulumuz 9 gunluk bayram tatiline girdi. Salı günü arkadaşıma gidiyorum. Balonları şişiriyoruz, pastamızı çıakrtıyoruz, sabah 11'e saniyeleri saycaz ve oyun decode olurken düdüklerimizi öttürcez.
Arkadaşımın 500$lık ses sistemi ile olaylar olurken duyduumuz gibi (bass sayesinde) hissediyoda olcaz =D
devrim... devrim...
Aman allahım nefret edicem(!) bu bayram tatilinden. Bir buçuk yıldır bekliyorum ve çıkıyor sonunda. Bu tatilin anlam ve önemi half life 2. Hepimize hayırlı olsun...[signature][hline]Sacré Bleu!
Sosyal ağlarda paylaş

oyun çıkınca bir tane half life 2 spoiler topici açılmasını ve onun dışındaki muhabbetin buradan yapılması ve özellikle crack cdkey pm den at gibi muhabbetlere girilmemesi forum sakinlerinden rica olunur
spoiler topicinde tag kullanmasak da olur nasıl olsa başlığa janjanlı kocaman şekilde yazmış olacağız di mi :D.[signature][hline]my god sits in the back of the limousine
my god comes in a wrapper of cellophane
my god pouts on the cover of the magazine
my god's a shallow little bitch trying to make the scene
Sosyal ağlarda paylaş

hl:s, dod:s, t-shirt gibi şeyler steam üzerinden yapılan siparişte gold pahetinde var. soundtrack cd'si hede hödö... onu alırsan internetten cd-key vercekler sana, oyunun çıktığı saniye oynayabilceksin (tabi download etmen gerek.) sana kutuyu sonra göndericekler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...