Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paraya tapan kiz ve durumlar durumlar...

Windrest

Öne çıkan mesajlar

dasaaa said:

Fin said:

fakirler öldü sanırım

olm bu parası olanlarla çok çok parası olanların savaşı.

onlar için neden dövüşelim ki?

biz otobüse biniyoruz işte.

yok lan o öyle değil hugh jackman mesela wolverine abimiz adam tek filminden 5 tane sequo garajı döker evinin önüne ama adam metroya biniyo.
O biraz farklı bi olay yani çevreye duyarlılık sonradan görmmemişlik vs.

ha burda sequoya sonradan görme demiyorum adamın parası var arabalardan zevk alıyor çatır çatır bizim nfs de unlock etmeye çalıştığımız aarabalarla geziyor. bizde abi 50liralık benzin doldur diyoz işte pompacıya dfhfdghfdg
Sosyal ağlarda paylaş

synthesizer said:

abi aklım çıktı, pati tarihinde 1 akşamda 90 sayfa atılmamış olabilir.

ne konuştunuz lan bu kadar adam da yattıysa?

xunnu patates etmiş sequo anladığım kadarıyla ahahah böyle deste deste yeşilleri suratına vurmak suretiyle dövmüş
kısaca çıkarıp masaya vurmuş bende okuyorum 20. sayfadayım sdfgdfgs
Sosyal ağlarda paylaş

ohaaa cok epic bi topic olmus. oyle ki "arda bey" ve "starcraft 3 yolda" topiclerinden bile dah epic. ilk mesajda anlatilmak istenen adeta topic boyunca yasanmis. xunn'da geyik olsun diye kabul ettigi teklifler yuzunden adi kotuye cikmis. dahada patide laf sokma devri bitti. kimle ugrassa cevap hazir. "bi ekran karti alayimda sus little bitch"
sequo iyi ezmis herkesi, xunn gibi hallenenler olmus ama adamin gonlu sadece xunndayymis, sallamamis digerlerini.

bende bi sansimi denemek istiyorum ama..lorduuuum banada ortalama bi gaming pc pls..wow sc2 dota alayinda yancin olurum..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...