Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Archeage Open Beta

lightNdark

Öne çıkan mesajlar

Kore'li bi eleman bulmanız lazım, Open Beta tamam Open ama sadece Kore'ye Open :) Aktivasyon gerekiyor (telefon vs) ama VPN gerekmiyor (IP block kaldırıldı OBT'de)

Ingilizce patch yada in-game dil secimi "suan" yok options'da, Karakteri yaratırken youtube da daha önce CBT da oynayan avrupalı ve rusların hazırladığı OBT videolara takıldım (Class secimi ve Irk özellikleri bile Kore'ce oldugundan ingilizce acıklamaları videolardan ögrendim)

Ayrıca oyunda çok sayıda Avrupa ve Ruya'dan oyuncu var onlarla paslaşırız (birbirinizi bulmanız kolay cunku korelilerin nickname leri Korece :) Avrupa'dan ve Rusya'dan oyuncuların isimleri normal.

OBT'ye gelme sansınız olursa 11. serverdayım (server isimleri Kore'ce nihahaha)
nickname: Jox
Class: Spy

Ingilizce talent tree

Buradan farklı kombinasyonlar deneyebilirsiniz...

Sosyal ağlarda paylaş

lightNdark said:

Oyunun sistemini pek konuşmadık galiba. Talentlar var ama seçtiğin skilllere göre talent ağaçları geliyor ve 9 skill arasından istediğin 3 tanesini seçerek bi kombinasyon yapıyorsun. Bu mudur? 3 skill gerçi çok az geldi, seçtiğin kombinasyona göre talent gelmeyen combat skillleri de vardır heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok 3 skill değil 3 Class kombinasyonu yapıyorsun 30 skill kullanabiliyorsun (bunlara Pasif skiller dahil değil) yani toplamda 120 değişik Class oluşturabiliyorsunuz
Yani 5 kişi Warrior olabilir ama bu 5 kişi farklı yeteneklere sahip birbiriyle hiç alakası olmayan Warriorlar olabilir.
*Biri Wizard Knight olur Mage büyülerini destek olarak kullanır
*Diğeri Dark Knight olur Death büyülerini kullanır
*Bir diğeri White Knight olur Heal büyülerini beraber kullanır falan filan

Yani tam tersi az değil çok çok fazla class kombinasyonu var (Rift oynamış olan arkadaşlar benzer bir sistemi orada görmüştür. Bunda melee caster ayrımı yok farklı olarak. Caster Tank yada Assassin Healer bile yaratabilirsin)
Sosyal ağlarda paylaş

Aranızda şuan OBT oynayanlar varsa size dil problemi konusunda yardımı dokunabilecek bir link veriyim istedim...

ArcheAge Ingilizce Patch

Ben şuan kullanıyorum, tabii çok kapsamlı bir patch değil, yani questler vs ingilizce olmuyor ama UI'de size çok faydası dokunacak ciddi değişiklikler yapıyor... Ayrıca skill'lerin üstüne geldiğinizde gördüğünüz açıklamalar falan da ingilizce oluyor

Bu arada oyun süper diyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

lightNdark said:

Aranızda şuan OBT oynayanlar varsa size dil problemi konusunda yardımı dokunabilecek bir link veriyim istedim...

ArcheAge Ingilizce Patch

Ben şuan kullanıyorum, tabii çok kapsamlı bir patch değil, yani questler vs ingilizce olmuyor ama UI'de size çok faydası dokunacak ciddi değişiklikler yapıyor... Ayrıca skill'lerin üstüne geldiğinizde gördüğünüz açıklamalar falan da ingilizce oluyor

Nasi account aldin?
Sosyal ağlarda paylaş

Gladmir said:

lightNdark said:

ArcheAge Ingilizce Patch

Nasi account aldin?

zaten oyunu turkıyede kımse oynayamıyor sende dahıl korede degılsen tabi bırde yardım olsun dıye ıngılızce patch koymusun.hem oynuyor hemde patchli.enteresan geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...