Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

öldürmeyeceksin mmorpg

Ren

Öne çıkan mesajlar

Namessar said:

Korax said:

GERGE said:

EVE Online'da combata bir kere girmeden yillarca cok aktif olarak oynayabilirsin. Stres var ama.

stress niye?

0.5 in uzerinde gezersen stress falan yoktu eskiden. halen oyledir muhtemelen.

ben 0.4 lerde falan agzina kadar tika basa dolu obelisk ile gelin beni patlatin diye bagira bagira gezerdim. 2 koca sene oynadim, bir kere patlattilar sadece.

e esnaf adamın hayatı stressli olur, işini gücünü kuruyosun ediyosun, sonra eziyolar piyasada senı. hayat zor.
Sosyal ağlarda paylaş

screwy said:

eve bi yerden bi yere gitme suresine sıkılmıyosan super bi oyun.

ben 2 mission yapana kadar 1.5 saat gectigi icin deliriyodum ondan bırakmıstım.

olay 2 görev değil aslında. Ilerde para kazanmanın daha kolay yolları var. Sorun aksiyonu seçebilmen. Yani istemeyen birisi asla pvp ye girmeye bilir. "Local" de herkezi görmek işin biraz tırt versiyonu.
Buda pvp isteyen adamla pvp yapmanı sağlıyor, yada bir şekilde tuzak kurup tongoya düşürüceksin.

Benim bu oyundaki tek sevmediğim şey buydu. Geri kalan herşey mükemmel...
Local de herkez görünmese, gemi kaybetmekte bu kadar koymasa (mesela, pvp de patlamanın sigortası daha fazla olsa). Oyun 10 numara olur :P.
Şu haliyle bile mükemmele yakın bir oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

En az 6 aydan once 650 milyon isk kar impossibru. Hatta 1 sene:) anca o zaman free olur single sifirdan. Oda nasil bayar fena feci..

nası impossibru. ben başladığımda ilk aysonunda kendi pleximi almıştım. tabi plex 300m ediyordu o zamanlar, şimdiki gibi 650 değil.

bi kaç ay sonra 1-2 saatte kazanır hale geliyorsun o parayı orası ayrı tabi ama öyle 6 ay falan gerekmiyor yani
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:

screwy said:

eve bi yerden bi yere gitme suresine sıkılmıyosan super bi oyun.

ben 2 mission yapana kadar 1.5 saat gectigi icin deliriyodum ondan bırakmıstım.

olay 2 görev değil aslında. Ilerde para kazanmanın daha kolay yolları var. Sorun aksiyonu seçebilmen. Yani istemeyen birisi asla pvp ye girmeye bilir. "Local" de herkezi görmek işin biraz tırt versiyonu.
Buda pvp isteyen adamla pvp yapmanı sağlıyor, yada bir şekilde tuzak kurup tongoya düşürüceksin.

Benim bu oyundaki tek sevmediğim şey buydu. Geri kalan herşey mükemmel...
Local de herkez görünmese, gemi kaybetmekte bu kadar koymasa (mesela, pvp de patlamanın sigortası daha fazla olsa). Oyun 10 numara olur :P.
Şu haliyle bile mükemmele yakın bir oyun.

wormhole var local istemiyorsan. her an yanında bi proteus decloak olacak diye diken üzerindesin
Sosyal ağlarda paylaş

ya 1.5 saat tabiki işin abartısı. neresiydi hatırlamıyorum ama bi yerle standing kasıyoduk oranın misyonlarını yapıyodum işte. 6 jump oteye git mission ı yap. geri gel mission basına en azından 30-35 dkdan fazla harcadıgım cok oluyodu. karsılıgı da biraz meh geliyodu. tabiki daha iyi opsiyonlar vardır. ama onlar icin de train olmak gerekiyo. Train olmak icin caba gosteremiyosun bekliycen yani oturup. bilemiyorum, oyun bence cok yavas. ozellikle ilk başlarken. bi de hele crafting denmiş. birilerinin destegi olmadan craftlingle nası basarıya ulasılabiliyo merak etmiyo degilim biz 2 kisiydik 2 ay boyunca işte 2 kisi mineladık bi tanemizin 2 accountu vardı o da production yapmaya calısıyodu. sırf zarardı mesela. tabiki cok guzel oyun ama ya account satın alıcaksın ya da 3 5 ay coooook surunmeye katlanıcaksın. benim gordugum buydu.
Sosyal ağlarda paylaş

crafting kısmında, zor olanı milletin yapmaya pek yeltenmediğini yaparsan kar var
ama çok online olman gerekio işte.
Mesela zamanında patiden adam toplayabilseydim, c2 empire çıkışlı bomboş wh ler bulmuştum, hayvan gibi üretim abanıcaktık.
gelen olmadı.

Bir kere, eğer invention yapmayacaksan empire dan çıkmak lazım
ikincisi
t1 üretimini değil,
t2,t3 ve booster üretimine bak hacım.
aç spreadsheetlerini, bunları ureten adamların ıhtıyacı olan parcaları uretmeye dayan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
1 yul onde yeni karakterle sifirdan baslayacaktim demistim. bir ay oynadim iste onunda, tuccarlik yaparak temel olarak. 120m kar etmistim 3 haftada, sonra birakmistim. simdi geri dondum ama combat kasiyorum, destroyer aldim bir, gorev yapiyorum. Epey zevkli oyun, bu sefer birakacagimi sanmiyorum. Agir islerin arasinda bile oynanabiliyor rahatca.
Sosyal ağlarda paylaş

yep, ama crafting düşünme.
20 dakika baya az ama 1 saat yapalım onu,
pvp sel aksiyon olarak,
faction warfare da takılabilirsin yalnız olarak.

onun dışında, 1 saate çok oyunculu bişiler ayarlaman zor yani. Genelde yavaş işleyen bi oyun çünkü.

ha tabi, oyuna başladıktan sonra, 1 saat oynayıp, 5 saat EFT kullanıp 3-4 saat forumlarda takılırsın eheheheh.

haaa amaa,
oturmuş bir grubun varsa, günde belli bi saatte pvp ye başlıosa roama bu grup, ve parasal sıkıntın yoksa
1-2 saat çok zevk alabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

crafting konusu empire'da cok zor. endüstri devleri var, adamlar matardan ucuz işci calıstırıyo, 5 kurus karla satıyo bi milyon isklik malı! ben nasıl rekabet ediyimki o adamla!!! durumu var işte.

empire'ın daha az yerleşik yerlerinde arz/talep kollıyarak atılımalr yapmak lazım üretim yapıcaksan.

ticaret her zaman iyidir ama, eve onlineda her zaman lojistik iş yapar. buy low sell high
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

al sat olmaz diyorsun 20dk ile?
ticaret falan yaş yani. hmm

single player ev nova yapıcaz o halde

baya güzel olur aslında ama şöle olur. marketleri kontol ediceksin aha surda bu ucuzmus burda pahalıymıs, burda bilmemne eksik cılgın talep olur yarın bunlara diyip bi yerden alıcaksın malları yüliyceksin kamyona sonra autopilot'a bırakıcaksın. buraya kadarki iş 20 dakka sürer, sorna oyun arkada autopilotta gidicek gidiceği yere, bosaltıcan malları. al satını yapıcan bi 20 dakka daha. öle öle oynanır baya aslında canavar gibi.

tabi abslangıcta biraz para kasman gerekir gemi icin skill book için falan ama eve bölümünden birine söleyiver atsınlar iki sakal nolcak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...