Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Efsanevi Paragraflar Arşivi v2

roket adam

Öne çıkan mesajlar

Noyzura said:

Asteroth said:

Spiritüel nasıl olunuyo lan?

hepimiz spiritüeliz çünkü ruhuz ve sonsusuz. fakat içinde bulunduğumuz düzende daha babek yaşta koşullandırılarak toplum içerisinde "nasıl daha iyi bir eleman olurum , nasıl şirketlerde daha yüksek kademeli bir işçi olurum, hayatın tek gerçeği para, para = güç , ben güçlü olucam kimse beni ezemiyecek, aşağılayamayacak " diyen seqoe modelleri türüyor işte... geri kalan kesimde parasızım lanet olsun ne biçim dünya falan..

Hepimiz ruhuz burada insan olma deneyimini yaşayan.

sequo baya güzel yaşıyor gibi gözüküyor dışarıdan ^_^
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:
tabikide sanmıyoruz çünkü sistem bizi aciz kurban ve hayatta tutunması için çok çalışkan elemanlar olarak programlıyor. Kendi sonsuzluğunu keşfetmek için öss'yi kazanmak için çalışmandan daha çok çalışman , okuman , araştırman , pratikler yapman gerekebilir.

Yok yanlış anladın. Ben kendimi o şekilde de görmüyorum.

"Sonsuzluk" tarzı fikirleri komik buluyorum sadece, no offense.
Sosyal ağlarda paylaş

Asteroth said:

Noyzura said:
tabikide sanmıyoruz çünkü sistem bizi aciz kurban ve hayatta tutunması için çok çalışkan elemanlar olarak programlıyor. Kendi sonsuzluğunu keşfetmek için öss'yi kazanmak için çalışmandan daha çok çalışman , okuman , araştırman , pratikler yapman gerekebilir.

Yok yanlış anladın. Ben kendimi o şekilde de görmüyorum.

"Sonsuzluk" tarzı fikirleri komik buluyorum sadece, no offense.

Sorun değil ya sonsuzluğu anlamak için sonsuza kadar vaktin var. Daha önce hatırlıyorsun, şu an hatırlamıyorsun belki sonra hatırlarsın ama ölünce zaten hatırlıcaksın falan gerçekten hiç birşey sorun değil =)
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

Llama said:

lan o çıplak adam noyan lan oha

şu noyan denen herif çükünü göstermese heryerde olmaz zaten

bizim okulda da çalışıo ninja kaplumbağa ayakkabılarıyla , kıbrıs şehitlerinde de batman peleriniyle falan gezen marjinal herifin teki.
ortak ark da var fln hiç sevmiyorum şöyle adamları.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Aklına 1
Mantığına 2

...Ne hiç bir dövüşte ne de hatta dövüş oyununda bile %100de dövebileceğinin gatantisi ile dövüşmezsin. Öyle olsa zaten zevki olmaz. Bende birisiyle dövüşceğim zaman "bu tıfıldır kesin bunu alırım ya da bu herif sakattır aman uzak durayım" demem. Benim gözümde en iri ve kaslı 2 metre adamın burnu ve boğazı kıkırdaktır ki bu en tıfıl adamla aynıdır...

...(ki insanların bir birine zarar vermesi hoş olmasa da )...

Toparlarsam ben gerekmedikçe dövüşmeyi sevmiyorum... İnsan vucudu zaten yeterince kırılgan ve konuşarak çözülecek problemler varken bu gezegende varolmak için kullandığımız bedenleri eskitmeye gerek yok . BU yüzden zevk için asla gerçek anlamda dövüşmem. ...

Hacıt o zaman bütün sana laf atanları sıra dayağından geçirebilecekmiş ve bunu yaparken origami olcakmış edalarında forumda horozlanmazsan yukarda dediklerine göre davranan bir insan olduğunu düşünebiliriz. Ama aşağıdaki mesajın tarzı ile yukardaki mesajın tarzını bir araya getirmeye çalışınca "does not compute".

bak hiç bir genelleme yok burda tamamen senin tutarsız ve çelişkili hareketlerinden söz açtım

said:
Noyzura said:

kimseye uyduğum yok tarih boyunca zen ustaları gereksiz konuşanlara dayak atmıştır. Hatta hardcore dayak zen hikayeleri vardır. bu atılan dayaklarda çok büyük dersler içerir yani kimse boşu boşuna dayak yemez ya da atmaz. paticiktede bi kaç kişi dayak yerse çok daha tatlı bir yer olacağını hissediyorum çünkü gereksizce laf sataşmaları yapanlar yedikleri dayaktan sonra hatalarını anlarlar.

Noyzura said:

yok benim atıp sonra neden attığım hakkında güzel bir konuşma yapmam lazım her zamanki gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...