Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GOTY 2012

tomkat

Öne çıkan mesajlar

Shooter sevmesemde max payne 3 ü bayıla bayıla bitmesin diye oynadım oyumda ona gitti doğal olarak.Ondan sonrada X-com ve CK2 gelir.

Ayrıyetten Farcry ve Dishonered ı henüz oynamadım.Belki bu ikisinden birindende çıkabilir goty.(videolardan izlediğim ve zevkine güvendiğim arkadaşlarıma bakaraktan.)
Sosyal ağlarda paylaş

yunusemre said:

Diablo kötü yorumunu yaparken kaç saat oynadınız oyunu?
Diablo 2'yle karşılaştırırsan evet olmamış dersin ama bu yıl oynadığım en güzel oyunlardan biri kesinlikle, ha goty olur mu bana göre olmaz

3 haftada 300 saat oynadim, oynadigim en kotu oyunlardan bi' tanesiydi. parami ve bekaretimi kompanse edecek parayi kazandiktan sonra da biraktim. pisman degilim.
Sosyal ağlarda paylaş

içlerinden en çok d3 oynadım ama listenin en az 5 tanesi d3'ten iyi. oynanma süresini çok dikkate almayın. bi fps'yi 3 saatte kötü diye yorumlayabilirsiniz ama d3 gibi bir oyunu 40-50 saatten aşağıda yorumlayamazsınız. o da en az. balance, drop rate vs gibi şeyler ilk anda anlaşılmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Diablo her kategoriye aday olmuş ama hepsini boş geçmiş LOL.Gayet doğru yerlere gitmiş çoğunlukla ödüller bana kalırsa.Bitek Max Payne in azcık hakkı yenmiş.

Bide yılın en iyi rpgsi Mass effect 3 ü görünce ''bu olmamış.'' dedim ama diğer adayların diablo 3 bide torchlight olduğunu görünce anladım adamları.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...