Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beslenme

Killer

Öne çıkan mesajlar

Kanuni said:

nerden nereye geldim

http://jdmoyer.files.wordpress.com/2010/03/sisson1.jpg?w=422&h=300

56 yasinda adam. gencliginde distance runner and triathlete imis. simdi ben sunun dediklerini yapsam ne yapmasam ne hayati atletlikle gecmis herifin.

ha tabii kesinlikle yol gostermeleri acisindan paylasilan bilgiye saygim sonsuz ama kisinin kendini gozlemlemesi sonucunda elde ettikleri cok onemli bunu demek istiyorum.

Gay forumu olmayacağız! Oh wait..

Sosyal ağlarda paylaş

Ben yedikten 1 saat sonra gidiyorum, çocukluğumdan beri alışkanlık yaptığım spor ne olursa olsun.

Doğru ya da yanlış bilmiyorum ama açlık ve yemek üstü rehavet/rahatsızlık hissetmediğim optimal süre 1 saat gibi geliyor bana.

Yediğim gibi gidersem ağırlık çalışırken rahatsız oluyorum, 2 saat sonra falan gidersem de çalışırken acıkıyorum, susuyorum, zorlanıyorum vs. vs.

Bir de çalışırken bir şeyler içmek çok güzel oluyor, özellikle en çok zorlandığım hareketi bitirince soğuk bir soda vs. içeceğimi biliyorsam daha bir asılıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

31 aralıkta bi house partye katılcam. belki show off'luk yaparım nolur nolmaz asdfads

son 2 gün diyete giricem. sikpeks jesus topiğinde ona öneri olarak yazmıştım poza girceğin günden 2 gün önce yağı karbı kes son gün suyu kes diye de, ben suyu kesemem alkol alcağım için. son 2 gün 0 karb 0 yağ yapsam ne kadar etkili olur? evde bide hydroxicut var geçen sene almıştım muscletech fakir ama kadınlar için

NASIL ANTUN KUNTİN ÇAKALLIKLARIMN? ASDSA
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...