Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pic Thread

dasaaa

Öne çıkan mesajlar

dur bakiyim sen

hızımı alamadım

bi de pazarlamacı bozuntularıyla saha sorumluları var maaş+primle çalışan. dizüstünde excel açıp bağıra bağıra telefonda sipariş takibi yapar. bana ne ulan senin x birim şampuanından y birim cipsinden z birim çayından. dinlemek zorunda mıyım? hem bağıra bağıra telefonla konuşur hem de omzunun üzerinden dönüp içeride oturanlara bakar. çok gizli şirket sırrı anlatıyor sanki telefonun diğer ucundakine. zilciyan'ın alaşım tarifini anlatıyor sanki. altın semerli eşek sürüleriiiii...
Sosyal ağlarda paylaş

BramStoker said:

dur bakiyim sen

hızımı alamadım

bi de pazarlamacı bozuntularıyla saha sorumluları var maaş+primle çalışan. dizüstünde excel açıp bağıra bağıra telefonda sipariş takibi yapar. bana ne ulan senin x birim şampuanından y birim cipsinden z birim çayından. dinlemek zorunda mıyım? hem bağıra bağıra telefonla konuşur hem de omzunun üzerinden dönüp içeride oturanlara bakar. çok gizli şirket sırrı anlatıyor sanki telefonun diğer ucundakine. zilciyan'ın alaşım tarifini anlatıyor sanki. altın semerli eşek sürüleriiiii...

neler cektiklerini bilmiyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

BramStoker said:

bizde de kafeye gidip dizüstü, tablet çıkarınca "ay görgüsüze bak! kafeye cihaz getirmiş" bakışı atılıyor. çayhaneye sadece ve sadece kıyafet kıyaslamak ve piyasa yapmak için gidilmesi gerekiyor çünkü

21 aralıkta kıyamet kopsaydı keşke ya

hepinizden nefret ediyorum

Gorgusuzsunuz.net
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...