Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Walking Dead (2010) - AMC

GERGE

Öne çıkan mesajlar

sostizm said:

Çok acayip bi dizi oldu yahu... Birbirine hiç benzemeyen iki bölüm üst üste, haftaya çok daha başka bir bölüm izleyeceğimiz de belli şimdiden.

Spo içine almaya gerek var mı bilmiorum ama bende şu hissi yarattı: Bir bölüm mü atladım ben? Sanki bir sıçrama var iki hafta arasında bişey sürekliliği bozuyor gibi.

ben de dedim 1 bölüm mü atladım lan, silmişim öncekini de nette ep12 senaryo recap buldum baktım tamam devam adsfg
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben mi kaçırdım bilmiyorum şu bahsettiğiniz 12. bölümü spoiler ile özetlesenize ben mi yanlış sıra gidiyorum bu ara düzeni kaçırdık dizinin hangisi hangisi bilmiyoruz

12. bolum

bu 12. bölümde rick şu zenci elemanı bulmuo mu? michone ve oğlu bebe sepeti falan aramaya gidio hani. yanlışmı hatırlıyorum?

Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:

abi ben mi kaçırdım bilmiyorum şu bahsettiğiniz 12. bölümü spoiler ile özetlesenize ben mi yanlış sıra gidiyorum bu ara düzeni kaçırdık dizinin hangisi hangisi bilmiyoruz

12. bolum

bu 12. bölümde rick şu zenci elemanı bulmuo mu? michone ve oğlu bebe sepeti falan aramaya gidio hani. yanlışmı hatırlıyorum?

Hee öyle oluyo işte, sonra da 13. bölümü izliyosun
Sosyal ağlarda paylaş

14

milton sıktırmadı kafasına, onun da başını yiyecek meh.

andrea da tam akıllandı, bu sefer silahsız kaldı heh.

zenci gerçek delikanlı, rick'in kaçırması kötü oldu adamı ama eninde sonunda geri katılacak herhalde.

gelecek bölümde anlaşılan bizimkilerin arasında iç çatışma bu sefer. rick'in de tam kararsızlığının vaktiydi.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...