Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Walking Dead (2010) - AMC

GERGE

Öne çıkan mesajlar

abi son bölümün sonlarında iyice romantik komediye bağladılar ya

benim de sefkilimi yediler tarzı bağlanmalar, it is just gorgeous gibi espiriler falan ohoo survival horrordı bu dizi ilk bölümde çok dalgalanıyor şimdi.

bi de arkadaş, camı açıp artiz artiz tabancayla vurup mermi harcayacağına kılıcı sokup çıkarsana?
Sosyal ağlarda paylaş

Aiko said:

Dartanian said:

O değilde kaç zamandır madem kasabaya bu kadar yakınlar. İnsan bi bakar hayatını kurtarmış herif. Tesadüf karşılaşmasalar adamı hiç umursamıcak.

Hadi diyelim ki mekanlarda 1-2 silah vardır derken aklına bu herif gelmiş ve bulmak için oraya yönelmiş olsun. Ulan ne zamandır yakınsınız kasabaya bu kadar niye haftalar aylar sonra gidiyosunuz?

yakın olduklarını biliyor muyuz ? sadece 1 2 sahneyle geçiştirdiler yol kısmını.

bence o yoldaki çocuğu almamalarının sebebi silah kullanmayı kendini savunmayı vs bilmiyor olmasıydı. tipinden anlaşılan oydu

güven problemi o ya ısırılmış olabilir sayko olabilir, katil olabilir. millet çok rahat kafayı sıyırıyor böyle bir dünyada

Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

abi son bölümün sonlarında iyice romantik komediye bağladılar ya

benim de sefkilimi yediler tarzı bağlanmalar, it is just gorgeous gibi espiriler falan ohoo survival horrordı bu dizi ilk bölümde çok dalgalanıyor şimdi.

iyi de azcık duygu yüklü olmalı...yani öfke,kızgınlık,hırs,vahşet...yanında aşk, espiri(it is too gorgeous) ,anılara duyulan özlem(fotoğrafı almaya gitmesi)....bunlar olacak ki hala human oldukları belli olsun.Bunlar son derece insani çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

Çok acayip bi dizi oldu yahu... Birbirine hiç benzemeyen iki bölüm üst üste, haftaya çok daha başka bir bölüm izleyeceğimiz de belli şimdiden.

Spo içine almaya gerek var mı bilmiorum ama bende şu hissi yarattı: Bir bölüm mü atladım ben? Sanki bir sıçrama var iki hafta arasında bişey sürekliliği bozuyor gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

@sostizm

Çünkü 2 bölümdür başlarda hiçbir konuşma dialog geçmeden harekete geçildi. Geçen bölüm sonu dönüyorlardı cephaneyi alıp bu hafta direk valiyle bi odada konuşurlarken bulduk. Arası yok.

Bölümde aslında valinin askerlerinin de savaş istemediğini sadece valinin savaşı istediğini gördük. Aslında Rick Valiyi öldürse sorun çözülebilirdi.Bölüm fena değildi de off bitmesin diceğim bir bölüm değildi.Savaşı son 2bölümde çıkarcaklar, belli oldu.

Sosyal ağlarda paylaş

o "atladım mı len acaba " hissi bende de oldu hatta bir ara..rick rüya görüyor herhalde dedim=)

spo

andrea'nın son sahnelerdeki iyi kalpli cici kız tavırları fazla abartı çok belli etti gov'a uyuz olduğunu ,hayır sorun umarım governar anlamaz taraf değiştirdiğini...pis herif.

Rick söylemedi ya Michonu istediğini governar'ın,çok kral hareketti bence.Hani şöyle de yapabilirdi.

"governar Michonu istiyor benim cvbım hayır o yüzden savaşıyoruz" da diyebilrdi hapisanedekilere...
tabi onu yapsa bir münazara olacaktı ufak çapta verelim vermeyelim diye..hatta Michon çok gururlu olduğundan çekip gidebilrdi de...onun yerine böyle bir açıklama yapması çok akıllıcaydı,bir taşla iki kuş,respect.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...