Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Walking Dead (2010) - AMC

GERGE

Öne çıkan mesajlar

iyi bölümdü...gerçekten.

spoya cevaben

bence karşılacaz, hapishane baskını olursa, bu adam kesin son anda kombolarıyla gelip yardım edecek...ve ölcek orda huzur içinde=)

Aiko said:

bence iyi bölümdü. yeni mekanlar yeni survival ttleri fln.ilk sezonun havası vardı biraz.

bence o adamla bi daha karşılaşmayacağız. delirmiş çünkü yolunu bulur bi türlü yada gg olur.

farklı spo

mishon çok tatlıydı ya...canım."It is too gorgeous " dedi ya o kedimsi oyuncağa...çok içtendi bence.Carl da sevdi onu.
O yoldaki adama üzüldüm ...öyle öleceğini hiç tahmin etmemiştim,gerçi öldü mü bilmiyoruz ama öldü büyük bir olasıkla,böyle yüzünü göstermediler ya hiç...çok efsane başka bir karakter geliyo diye düşünmüştüm

Sosyal ağlarda paylaş

zeper said:

iyi bölümdü...gerçekten.

spoya cevaben

bence karşılacaz, hapishane baskını olursa, bu adam kesin son anda kombolarıyla gelip yardım edecek...ve ölcek orda huzur içinde=)

bi kere o comeback olayını yaptılar darly ve merle ile bi daha yapmazlar bence.
o adam kafayı yemiş sağlıklı düşünemez rickde dedi zaten iyi değil diye. kendine ait olan bölgeyi, düzeni bırakıp yardıma geleceğini sanmıyorum. zaten gelmeye kalksa yolu bulamaz bence.

son bölüm rick ve oyundan spo.

rick bıçaklandı yalnız oyundaki senaryoya göre hareket edersek 1 2 bölüm içinde ölmesi lazım rick in.

Sosyal ağlarda paylaş

çizgi romandan spoiler

çizgi romanda hapishaneye baskın olmuyormuydu. Vali tankla filan dalıyordu diye hatırlıyorum ben. Hatta vali o çatışmalarda kendi adamlarınca öldürülüyordu. İlk sezondaki zenci ise hapishaneden kaçtıktan sonra geliyordu diye hatırlıyorum ben ama yanılıyorum mu ?

Sosyal ağlarda paylaş

O değilde kaç zamandır madem kasabaya bu kadar yakınlar. İnsan bi bakar hayatını kurtarmış herif. Tesadüf karşılaşmasalar adamı hiç umursamıcak.

Hadi diyelim ki mekanlarda 1-2 silah vardır derken aklına bu herif gelmiş ve bulmak için oraya yönelmiş olsun. Ulan ne zamandır yakınsınız kasabaya bu kadar niye haftalar aylar sonra gidiyosunuz?

Sosyal ağlarda paylaş

Dartanian said:

O değilde kaç zamandır madem kasabaya bu kadar yakınlar. İnsan bi bakar hayatını kurtarmış herif. Tesadüf karşılaşmasalar adamı hiç umursamıcak.

Hadi diyelim ki mekanlarda 1-2 silah vardır derken aklına bu herif gelmiş ve bulmak için oraya yönelmiş olsun. Ulan ne zamandır yakınsınız kasabaya bu kadar niye haftalar aylar sonra gidiyosunuz?

yakın olduklarını biliyor muyuz ? sadece 1 2 sahneyle geçiştirdiler yol kısmını.

bence o yoldaki çocuğu almamalarının sebebi silah kullanmayı kendini savunmayı vs bilmiyor olmasıydı. tipinden anlaşılan oydu

Sosyal ağlarda paylaş

@ Dartanian

spo

ya evet,ben de o kasaba yakınlığı konusunda bir şaşırdım...tutarsızlık oldu,kasabasının etrafında çember mi çiziyordu?bütün kış geçirildi ondan evvel çiflik vardı kıştan sonra hapisana...yakınlarda Woodburry var...her şey o kasabaya mı olmuş sadece?bu kada zaman,"dur benim kasaba şurda ilerde hayatımı kurtaran bir adam ve oğlu vardı gidelim alalım" diye neden demedi Rick?

Sosyal ağlarda paylaş

spoo

Kasaba yakın değil ne kadar sürede gittiklerini görmüyoruz. O kadar badire yaşadı adamlar unutması ya da öldüğünü varsaymaları çok normal.

Silah gerekince aklına gelen ilk yere gitti işte Rick, maksimum 400 km olsun işte mesafe normalde gitmezsin mecbur kalırsan gidersin.

Sosyal ağlarda paylaş

Morgan hakkında

spoiler

yav bu morgan çizgi romanda çocugunu öldürmemişti. dönüşen cocugu ile beraberdi. Hatta rick onu ikna ediyordu. Ve onlarla beraber de geliyordu. Yalnız rick morganı hapishane kaybedildikten sonra almaya gidiyordu.

silahlar

çizgi romanda rick ve ekibi ulusal muhafızların deposundan almıyormuydu silahları morganı niye karıştırdılar.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...