Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Irak Savaşı!!!

nicotinee

Öne çıkan mesajlar

said:
BonePART, 05 Şubat 2003 03:12 tarihinde demiş ki:
1)Asker olmak istemiyorum gitmek istemiyorum. Silahları, silahlı yunları, hatt aoyuncak tabancaları seviyorum. Plastik mermi atan tabacanamla arada sırada 100 kiloluk cussemle kendimi yerden yere atıp poliscilikte oynuyorum. Ama o kursunu canlı bişiye onu oldurceni bile bile atamam. Kendi devletim topragım kanım canım tehlikede olmadıktan sonra insan oldurmek değil hayvana bile ates edemem..........
[/b]

BonePARTin bu mesaji benim için olayi bitirmistir. Her ne kadar oznel bir anlatim olsa dahi. BonePARTi benim gözümde daha tepe ve sirin bir noktaya tasimistir. Tum gercekler budur iste

Ps:Bone sinirlenince daha da fazla harf hatasi yapmaya basliyor.[hline]nukbasliklikiz, 31 Ocak 2003 16:28 tarihinde demiş ki: pazartesi o gorili nikimin altında görürsem yandınız
demokratik olun benim elimde sizin nikinizin altına goril koyma imkanım yok! işte ama siz bana goril koyar ben size koyamazsam bu adil ve demokratik olmaz! onun için silmelisiniz goril i!

Querquobad Quane [SnowLords]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
raistlinn, 05 Şubat 2003 13:48 tarihinde demiş ki:
Hayır anlamıyorum herşeyi bırakın bu savaşta ölecek binlerce masuma acıyın ya
amerika bu savaşı yapınca sizin elinize ne geçicekte savaş karşıtı her bir şeiy baştan yok sayıyorsunuz
böyle herşeye kayıtsız kaldınız diyelim nerden biliyorsunuz ırakın o bomblarından birinin kafanıza düşmeyeceğini nerden biliyorsunuz zorunlu oalrak askere alınmayacağınızı biraz mantıklı olun dünyada çok önemli bir sorun vıuku buluyor siz bir kıçınızı kaldırıp anti-savş mesajı yazmıyorsunuzda o kıçlınızla gidip neredeyse destek veriyorsunuz

bir şeyin değişip değişmemesi değil şu anda önemli olan.
önemli olan burada bir savaş olacağı ve o savaşın sadece amerika ve ingiltere kapitalistler,ine ayrayacağı
siz birşey kazanmaycaksınıuz o savaştan
bu savaş,tanıyıp tanımadığınızın önemli olmadığı hiçbirşeyden habersiz binlerce canı bu savaşta bir o kadarını da svaştan sonra etkileyecek
o savaş olunca t
rkiye ye hiçbirşey olmayacak mı sanıyorsunuz
biz savaşa giricez bir tane bombayı atıcaz ondan sonra ülkemiz rahata kavuyşacak bişr daha hiçkimse bulaşamayacak
AÇIN GÖZLERİNİZİ
bu savaştan en çok zararlı çıkacak 2. (/belki de 1.) ülkeyiz biz biraz mantıklı olun

Bu forumlarda 1000 tane savaş karşıtı topic açılsa bile bence bir forum kirliliği olmayacak çünkü bütün bunlar çöok yüce bir amaç uğruna yapılıyor

insanların canını kurtarmak çok mu kötü bir şey

Saygılar,
Yiğit Arda TÜRKOĞLU
(merak eden varsa yaş 15)[hline]VER RAIST'İ AL DRIZZT'İ
E Buyrun...

Herkes fikirlerini yazıyor. Sanki savaşı bu msjları yazanlar çıkarıyormuş gibi konuşuyorsun. Buraya yazılan herşeyin doğruluk payı var ama hiçbiri kesin doğru değil. Fikirlere saygılı olalım.[hline]Chucky
Belgarionn Riva the Cabby of the HUN
Atillabey the Polearmsman of the HUN
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi benim duyduklarıma göre türkiye savaşa girmeisinin nedenleri arasında musul ve kerkükü geri alacağını sanıyormuş.
Bu duyduğum şeye kesinlikle hak vermiyorum çünkü amerika bu savaşa enerji kaynaklarını rezervini artırmak için giriyor.Bence amerika diye bir ülke yok amerika diye bir enerji firması var.Bu firmayı bush felanda yöetmiyor.Yahudi kökenli amerikalı işadamları yönetiyor.10milyar dolar için mehmetçiklerimizi savaşa sokup yine kardeş kardeşi vurduracağız.Aynen pkk ile yapılan savaşta olduğu gibi kendi kendimizi vuracağız.Bu ülkeyi yönetenlerin ve toplumun bilinçlendirilmediği takdirde daha çok savaşa veya daha çok giyotinli tuzaklara kafamızı uzatacağız.[hline]Öss Öys
Biri Bize
Cevapları Sölese!!!

Öss nedeniyle Kapalıyız
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BonePART, 05 Şubat 2003 05:18 tarihinde demiş ki:
göç dalgası engellesin evet
mayın doseyelim
gecenleri vuraluım
amerikan bombasından kacanı biz vuralım

Valla ülkemizin bunu engelliyebileceğini hiç sanmıyorum.Daha dün gerçekleşen pülümür depreminde -20 derecedeki soğukta evi hasar görmüş halka yazlık çadır dağıtıyoruz.Kimbilir sınırdan geçmek isteyen mültecilere karşı nasıl mücadele edecekler.[hline]Öss Öys
Biri Bize
Cevapları Sölese!!!

Öss nedeniyle Kapalıyız
Sosyal ağlarda paylaş

Daha baska seyler ariyorsanizda http://www.iraktasavasahayir.org/
said:
KoLeS, 05 Şubat 2003 14:16 tarihinde demiş ki:
ya şu meşhur ırakta savaşa hayır afişi var ya hani kırmızı bir yuvarlak. hayır kelimesinin y harfi uzun du galiba başında küçük ırak'ta yazıyo altına SAVAŞA HAYIR! yazıyo o afişe ihtiyacım var acil
Sosyal ağlarda paylaş

multecilerden bahsedilmis; kızılay baskanı bi kac ay once yaptıgı acıklamasında turkiyenin 500000 multeciyi karsılayacak kapasitede oldugunu acıklamıstı

bence abartılmıs bi rakam ama tukiye yinede belli sayıda multeciyi bir sure barındırabilir sonucta bm yardımı fln da oluo

bi de muslumanız nie musluman bi ulke olan ırak a karsı amerika ya yardım edioruz denmis fakat amerika ırak a sadece turkiye uzerinden degil kuveyt ,suudi arabistan ,katar ve urdun uzerinden de girecek onların havalimanlarını da kullanacak
Sosyal ağlarda paylaş

*!minigun larını, grenade lerini, kalkanını (kalkmayanını hiho çok komiim ben), kask+yeleğini kuşanır*

biz barış için savaşanlarız

*!yakasına peace rozeti takar, bombalarına ve minigun ına peace stickerı yapıştırır*[hline]"...In the end we will remember not the word of our enemies, but the silence of our friends"
Martin Luther King Jr.

Sosyal ağlarda paylaş

*! babacumun yanındaki boş koltuğa oturur*

pff uzun olcak gibi neyse, ama okuyun okumak iyidir :)

sonuç olarak bu gezegendeki insanlık tarihinin 5/4 ü savaşla geçmiş, insan ırkının içinde olan bişi savaş, barış sadece yeni bir savaş için yeniden hazırlanmak için kullanılmış hep. maksat nüfus artsın, adam çıksın öldürcek diye.
başka yolu var mı bildiğiniz? ne zaman savaşmadan durabilmişiz? 2 metre ötedeki komşusuna abuk bir sebepten kızıp öldüren bir ırk insan ırkı. kendi ailesi içinde bile nefret besleyebilen bir ırktan başka nasıl birşey bekleyebilirsiniz?

herşeyin kuşlar böcekler laylaylom olduğu bir yer yok, insanın olduğu yerde olmaz böle bişi, öyle olan tek yerden -cennet- bile attırmışız kendimizi, daha ötesi varmı ki?

her zaman dünya üstünde güçlü olan bir devlet olacak, her zaman düşman olan bir ülke olacak, abd olmassa, rusya hadi bilemedin belki turkiye olcak, biz aynı şeyi yapmayacakmıyız sanıyorsunuz, insan hırslıdır herşeyi ister, birşeye ulaştıktan sora başka bişey ister.

abd nin elinde bilinen 3000 nükleer başlık var, aynısı rusyadada var (gerçi çalıştıklarından şüpheliyim :) ) bunların her biri 2. düya savaşında kullanılanlardan 1000 lerce kat güçlü, 3-4 tanesi ile rahatça gezegeni bitirebilirler büyük ihtimal.

Ben savaşa karşı değilim şu anda, olsamda bir etkisi olmayacak sağa sola imza atıp boşa kalem harcamaktan başka. 200 kişinin davullarına savaşa hayır yazıp tv ye çıkması nın yada bunun 10000 kişi olmasının bir anlamı yok. o 200 kişi ki mesajlarını iletmeye çalıştıkları kişinin yanına yaklaşmaya bile çalışsalar öldürülecek olanlar.

tahminim mart gibi başlayacak olan saldırılarda tabiiki insanlar ölecek, evt olabilir insanlar hep ölüyolar, ben şahsen ölen insanlara karşı birşey hissetmiyorum, ailem olsun en iyi arkadaşım olsun gene hissetmem, hissetmedim. sözde bi insanın başka bi insanı öldürme hakkı yok dini olarak, ama maşallah takır takır... kendi parçamız olan birşeyi silebilir miyiz kendi içimizden?[hline] Cybron2
- Ghoul: "Anyone seen my finger?"
Sosyal ağlarda paylaş

tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra-tra...dıgıdıgıduvvvvv....
*!namlunun ucundaki dumana üfler*
*!re-loading*
barış için savaşıyoruz dedik!
şu zeytin dalının ucundan tutun hele[hline]"...In the end we will remember not the word of our enemies, but the silence of our friends"
Martin Luther King Jr.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...