Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Irak Savaşı!!!

nicotinee

Öne çıkan mesajlar

Ünlü bir amerikalı politikacının lafıydı da hangisinindi hatırlıyamadım

Barış için savaşmak, bekaret için düzüşmeye benzer

Hastasıyım bu lafın. Bir olay bu kadar basit ve güzel bir şekilde özetlenemez. Amerikalıları sevmem ama bazen bazıları cidden güzel laflarda ediyorlar, haklarını vermek lazım[hline]
I get knocked down
But I get up again
You're never going to keep me down
Cücelerim ve ben yardımlarınızı bekliyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fedaykin, 06 Şubat 2003 00:30 tarihinde demiş ki:
Ünlü bir amerikalı politikacının lafıydı da hangisinindi hatırlıyamadım

Barış için savaşmak, bekaret için düzüşmeye benzer

Hastasıyım bu lafın. Bir olay bu kadar basit ve güzel bir şekilde özetlenemez. Amerikalıları sevmem ama bazen bazıları cidden güzel laflarda ediyorlar, haklarını vermek lazım

Biz Kıbrısada zamanında barış için gittik ama orda gercekden savas vardı . Burda Bush babasının beceremedii işi yapmaya kalkdı hadi baba bush zamanında bazı haklı nedenler vardı operasyon için ama şimdi fol yok yumurta yok oyüsden dünyayıda inandıramıo ki busefer ozmnkinden daha büyük bi vahşet yaşanıcak ozmn en azından nükleer/biolojik silahlar kullanılması bukdr ayrıntılı geçmiodu .[hline]You hate me to say that i did not obey!!!
Sosyal ağlarda paylaş

İlahi nikotin beni akşam akşam çookk güldürdün. Aklınca pm lerden sonra bana savaş mı açtın. Yerim ben senin o savaşını. Bu arada bir sonraki saldırının çok daha planlı ve zekice olacağını ümid ederim. Zeki düşmanları cidden severim çünkü insanların güçlenmesini sağlar sen ise sadece eğlenmemi sağlıyorsun. Şimdi sorunun cevaplarına gelirsek birinci öncelik savaştan niye korktuğumu aşağıdali linkde zaten açıklamıştım, uzun uzun bir daha yazmıyayım bi zahmet okuyuver.
ÖLÜ BEBEK KOKUSU...

İki daha önce yazdıklarımı okusaydım benim bu Mart ayında askere gideceğimi bilirdin. Ha sorarsan isteyerek mi gidiyorum, hayir tek bir sebepden o da zorunlulukdan gidiyorum.[hline]
I get knocked down
But I get up again

[Bu mesaj fedaykin tarafından 06 Şubat 2003 20:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nicotinee, 06 Şubat 2003 20:39 tarihinde demiş ki:
Fedaykin isimli arkadasımız savasdan korktugunu söylüyor fedaykin e soruyorum savasdan neden korkuyorsunuz ve askere gıtmekden kacınıyorsunuz?[hline]†PePeLeK SeVeR†
:rock:

???????????????????????????????????????????????????????
*!soruya anlam veremez ve kitlenip kalir*[hline]Dont make me more aggressive than devil...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nicotinee, 06 Şubat 2003 20:47 tarihinde demiş ki:
Bilemiyorum fedaykin kardesimize sormak gerekli.[hline]†PePeLeK SeVeR†

sen anlayamadin bece nicotine tepkim fedaykine degil sana yönelikti ama herneyse bu aksam pek bulasmicam etrafa sen benim yazdigimi görmezden gel bosver :)[hline]Dont make me more aggressive than devil...

[Bu mesaj Vampire tarafından 06 Şubat 2003 20:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

nicotinee fedaykin askere gitmekten korkucak biri değildir ve sanıırm gitmişti çoktan
savaşa kim evet der bi sorarım sana, hangi insan milyonlarca insanın ölmesini ister? Eğer sen insanların ölümünden sorumlu olmak istememeye korkmak diyorsan o ne ala, dil değişken bir kavramdır. Ben de savaşa karşıyım, askerlik vatani bir görev olsa da ne yazıkki ülkemizde ülke kornmuyor onu yönetenler tarafından teslim ediliyor.[hline]'Cause everyday we pay the price,
With a little sacrifice...

Bob Marley - Jammin'
Sosyal ağlarda paylaş

Sayın bay Nikotin, hala burada oturmuş röportajımızın bitmesini bekliyorum. Sadece bir soru içinmi taaa oralardan kalkıp geldiniz zahmet etmeseydiniz bari. Neyse benim yolum uzun gidiyim bari başka soru gelmeyecekse.

said:
nicotinee, 06 Şubat 2003 20:39 tarihinde demiş ki:
Fedaykin isimli arkadasımız savasdan korktugunu söylüyor fedaykin e soruyorum savasdan neden korkuyorsunuz ve askere gıtmekden kacınıyorsunuz?[hline]†PePeLeK SeVeR†
[hline]
I get knocked down
But I get up again
Sosyal ağlarda paylaş

savaş karşıtlığıyla ilgili bir şeyler söylemek istiyorum.
sonuç olarak ben de dünyada savaş olsun istemiyorum.
ama bu savaşa hayır diyenlerin yaptığı gibi olmaz, ABD dünyadaki emperyalist bir güçtür ve ezilen ülkeleri sömürerek varlığını devam ettirebilir, sömürmesi için de eninde sonunda savaş yapması gerekir. bu onun doğasında vardır. dünyada hiçbir savaş karşıtı kampanya savaşı engelleyememiştir. dünyada savaşı önlemenin tek yolu vardır o da emperyalizmin yok edilmesidir. bunun olması için de savaş gereklidir, emperyalizmi yok edecek son savaş...[hline]elf: x adlı insanı arıyorum nerede bulabilirim?
barmen: hmm, tanıyorum onu niçin arıyorsun?
elf: akrabam...
tüm grup iptal!!!
(yaşanmıştır)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...