Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

25 yaşını dolduran işsizler

Oce4n

Öne çıkan mesajlar

FromTheHell said:

SpiderS_DangeR said:

22 yaşındayım ve okuyorum hala, 1300 lira borç çıktı. Nereye şikayet ediyoruz?

aynı durum, 850tl borç görünüyo ffs

bi aynı durumda benden, babamdan ssklıyım ama öğrenci olduğum için her sene SGK öğrenci belgesi vermem gerekiyor bu sene pek sallamadım erteledim sürekli, yani şuan ssklı değilim ama öğrenci belgemi götürdüğüm an tekrar geçicem pederin ssk'sına, şuan 1290,23 TL borç gözüküyor. gidip halletsem o öğrenci belgesi işini düzeltilir mi bu borç?

Edit: Evet Siliniyormuş.
'01/01/2012 tarihinden bu yana öğrenciyim ve 25 yaşın altındayım'' diyorsanız; okulunuzdan öğrenci belgenizi alıyor ve bu belgeyi size en yakın sosyal güvenlik kurumuna teslim ediyorsunuz. borcunuz siliniyor.
Sosyal ağlarda paylaş

tekrar tekrar açmakta fayda var bu başlığı. en son mart aylarında konusu geçmiş. şimdi borçlar daha da birikmiş halde vs.
sektedar said:

FromTheHell said:

SpiderS_DangeR said:

22 yaşındayım ve okuyorum hala, 1300 lira borç çıktı. Nereye şikayet ediyoruz?

aynı durum, 850tl borç görünüyo ffs

bi aynı durumda benden, babamdan ssklıyım ama öğrenci olduğum için her sene SGK öğrenci belgesi vermem gerekiyor bu sene pek sallamadım erteledim sürekli, yani şuan ssklı değilim ama öğrenci belgemi götürdüğüm an tekrar geçicem pederin ssk'sına, şuan 1290,23 TL borç gözüküyor. gidip halletsem o öğrenci belgesi işini düzeltilir mi bu borç?

Borastus said:

ne yapılacagıyla ilgili
http://beta.eksisozluk.com/entry/30940407
Sosyal ağlarda paylaş

kişi bulunamadı dedi bende 18 yaşımdan beri sigortalıyım acaba ondan mı gerçi geçmiş dönem borçları sorgulatınca da hata verdi

ha bide gidip hep öğrenci belgesini felan verdim belki ondan devletle şaka olmaz 2009da beraat ettiğim dava vardı gbtde çıktı gittim kadıkoy 1.sulh kalemine bilgisayada göremedi ordan infaz kalemine gönderdi infaz sen 10 ceza almışın oda denetimli serbestliğe çevrilmiş dedi. Ankaraya kağıt göndericez dedi ancak 2014de silinir dedi sabıkan.

Çüş dedim gittim tekrar kaleme dedim böle 2007 davası imiş arşive gittik tabi 2 saat bekletti önce neyse ordan dosyayı bulduk kararı çıkarttı orda kapı gibi dava düşmüştür beraat etmiştir yazıo yani 2009dan beri beni hükümlü gösterio adamalar beraat etmeme rağmen.

Gittim İnfaz kalemi şok geçirdi özürler diledi çok ciddi bi durumdu yani neyse ki kağıt yazdılar aldım ertesi gün ankaraya gittim elden vermek için ondan sonra 3 gün içinde sabıka kaydım ve gbt silindi (gbt için ekstra belge verdim karakola).

Buda böle bi anımdır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...