Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Savaş çıkıyor galba (İsrail - Filistin)

Joker

Öne çıkan mesajlar

ne alakasi var simdi? inanc istismarciligi yapma,bu topraklar 100 senedir etnisite temelinde ayriştirici ittihatcilar yuzunden bu halde,bide utanmadan ummet fikrini savunanlara hatalari mal ediyorsunuz .uzgunum 90 sene de bitti ,bitmeyecek bin yil surecek dediginiz ülkünüz...

edit:suriye ,irak,urdun,misir gibi ulkelerin baas partilerinin parti tuzuklerini ittihat terakkiden aldigini biliyormuydunuz? biri turk,biri arap milliyetcisi asdssdas
Sosyal ağlarda paylaş

Herkesin fikrine karşı durmak dışında bi fikrin falan yok da onun için. Kendi "fikirlerin" bile kendi aralarında tutarsız. Siteye üye olalı 11 gün olmuş olması da cabası.

Ben bu siteye üye olur olmaz politik tartışmaların (herhangi bi tartışma da olabilir gerçi) içine dalanların ya troll, ya da ban yiyip geri gelmiş biri olduğunu düşünüyorum her zaman. Beni haksız çıkarırsanız eyvallah, yok eğer haklıysam da yaptığınızı yapmaya devam edin tekrardan ban yiyene kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

ya herif bilmemkaç hesapla gelmiş, herbirinde şöyle böyle olacak sizin kaynaklarınız yanlı demiş her seferinde de fail olmuş. en son bu accountunda alın size kapak falan dedi yine dediği gibi olmadı. hâlâ yüzsüzce siz ne anlarsınız modunda geziyor. bu nasıl bir var oluş asdsdfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

ya herif bilmemkaç hesapla gelmiş, herbirinde şöyle böyle olacak sizin kaynaklarınız yanlı demiş her seferinde de fail olmuş. en son bu accountunda alın size kapak falan dedi yine dediği gibi olmadı. hâlâ yüzsüzce siz ne anlarsınız modunda geziyor. bu nasıl bir var oluş asdsdfsdf

niye isine gelmeyen fikirler seni rahatsiz ettigi icinmi ? ben tutarsiz degilim en basindan beri savundugum fikir belli ,dunya gorusum net,mmo bolumunu takip edeyim diyorum .her defasinda ummetin evlatlarina laf atarak tahrik ediyorsunuZ.ö.m ler sayesinde 1 ton dost edindim bu forumda ,her banladiginizda hakarrtden degilde rshatsiz ediyorum diye banlandim.yani yine yetkililer bilir ama ben boyleyim.bir idealim var ve ona inaniyorum.ama boyle tahrik ettikçe cevap vermeye devam edecegim.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi çok üzülüyorum ya. hakaretten değil görüşlerinize aykırı olduğum için ban yedim diyor, önceki hesabına bir bakıyorsun israile ve yahudilere hakaret etmiş. bugün bir başlıkta bakıyorsun akpye oy vermeye devam edeceğim sizin gibileri sinirlendirdiği için diyor eski hesabına bir bakıyorsun ben akpye falan oy vermiyorum diyor ben obtektifim ayağı çekiyor.

Ne olursa olsun insan önce bir şahsiyetli olsun ya, gerçekten çok üzücü.

Dünyayı kendi penceresinden gören, osmanlı ittihatçılar yüzünden yıkıldı zanneden, dinibütün saygılı bir insanım diye takılıp biryandan ırkçılık yapan, akplilerin saçma sapan söylemlerini bile alkışlayabilen, normal insanların görüşlerine; elitist darbeci zihniyet sonunda halk size gününüzü gösterecek cCc diye cevap veren tipik Türk halkının en güzide örneklerinden biri.

Paticikte, ülke insanına dair tiksindiğimiz şeyin özetisin resmen, sayfalarca betimlesek seni tarif edemezdik =/

gün gelecek yine hakaretten vs. ban yiyeceksin, sonra da gelip diyeceksin ki görüşlerinize aykırıyım beni o yüzden ban'lediniz lol
Sosyal ağlarda paylaş

coco said:

again & again Exodus!

din olgusu rasyonelliğini(!) böylesi koruduğu müddetçe savaşın son galibi israil olacaktır.
kabala (teknolojik ve matematik ağırlıklı) cihatı kapsar.
ideoloji çok güçlü. dolayısıyla örgüt çok güçlü.

coco said:

We know where we're going, uh!
We know where we're from.
We're leaving Babylon,
We're going to our Father land.

diyorlar lol

bizim millet bunu göremiyor, israil karşında kurtarıcı olarak iranı çıkartıyor, lafa gelince eyyk şii bunlar, sonrada iran israili kovacak, acınacak işlerin peşindeler malesef,
Sosyal ağlarda paylaş

BramStoker said:

siyonistler de ne kadar beceriksiz adamlarmış anlamak mümkün değil. iki karış toprak parçasını 70 yıldır işgal edemediler. hep bir çatışma hep bir ağlama bir yakarış.

beceriksiz değil de zeki diyelim, işgal edince ne geçek ellerine?

böylesi daha iyi onlar içinde, bellirli bir gücü kendi vatandaşlarına karşıda terör ile sağlıyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

maesselam said:

gfeamer ehli sunnet sii leri hic bir zaman kurtarici olarak gormedi tarih boyunca,cunku şiiler yezid e kufreder ,hz omeri sevmez ,sunniler ise olaylari o zamana birakir,,en iyisini Allah bilir der...

Yezide küfreder derken bu bahsettiğimiz Hasan ve Hüseyin'i öldüren yezid değil mi? Kerbela falan. Yoksa kerbela da şii propagandası mı lolz?
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

http://www.hurriyet.com.tr/planet/21980556.asp

İran'dan flaş açıklama
İran Meclis Başkanı Ali Laricani sekiz gündür İsrail saldırılarının hedefi olan Gazze'ye askeri yardım gönderdiklerini açıkladı.

çok tehlikeli bir gelişme yalnız bu. özellikle suriye dede iran cumhuriyet muhafızlarının oldugu söylentileri ortalıkta dolaşırken.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...