Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ölüm oruçları

fenn

Öne çıkan mesajlar

Laorx said:

o nasıl oruç lan,

ben de razamanda orucumu serum ve vitamin takviyesiyle yapıyorum artık, hadi bakalım.

ula benin normal halimden cok yiyolar oruc tutarken ramazanda, actırma şimdi bayramlık ağazımı.
sabah homınıgırtlak, aksam homını gırtlak sonra oruc tuttum.
Sosyal ağlarda paylaş

fenn said:

yav said:

şeker+tuz+B1

beynin minimum düzeyde düzgün çalışabilmesi için özellikle b1 vitaminine ihtiyaç duyuluyor.

direnişi kırmak için bu vitamini kimi mahkumlara vermiyor devletiniz

açlık grevi sonunda öldürebileceği gibi öldürmediklerini de wernicke korsakoff'la bırakıyor http://beta.eksisozluk.com/wernicke-korsakoff-sendromu--3614576?nr=true&rf=wernicke-korsakoff-sendromu

Devlet B1 i vermeyebiliyorsa ne orucu zorla yemek yiyin diyemez mi serumla falan merak ettim

devletin bireyin vucuduna mudahale etme hakkı yok
Sosyal ağlarda paylaş

kim organize ettiyse bu işi büyük hata ettiler apo ile ilgili meseleyi de bu işin içine katarak. şimdi kürtlere ana dilde eğitim vs gibi şeyleri savunan insanlar direk apocu yaftası yiyecek ve eskiden bunu savunan insanların sayısı bu yüzden azalacak.

ya da amaçları ülkede iyice çözümsüzlük yaratıp, silah ve vahşeti arttırmaksa çok akıllıca bir hamle. çünkü sanki yavaş yavaş insanlar her "kürtlere ana dilde eğitim verilebilir" diyen insanın PKKyı desktelemediğini anlamaya başlamaştı şimdi resetlenecek.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

kim organize ettiyse bu işi büyük hata ettiler apo ile ilgili meseleyi de bu işin içine katarak. şimdi kürtlere ana dilde eğitim vs gibi şeyleri savunan insanlar direk apocu yaftası yiyecek ve eskiden bunu savunan insanların sayısı bu yüzden azalacak.

ya da amaçları ülkede iyice çözümsüzlük yaratıp, silah ve vahşeti arttırmaksa çok akıllıca bir hamle. çünkü sanki yavaş yavaş insanlar her "kürtlere ana dilde eğitim verilebilir" diyen insanın PKKyı desktelemediğini anlamaya başlamaştı şimdi resetlenecek.

2. gibi
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

şeker+tuz+B1

beynin minimum düzeyde düzgün çalışabilmesi için özellikle b1 vitaminine ihtiyaç duyuluyor.

direnişi kırmak için bu vitamini kimi mahkumlara vermiyor devletiniz

açlık grevi sonunda öldürebileceği gibi öldürmediklerini de wernicke korsakoff'la bırakıyor http://beta.eksisozluk.com/wernicke-korsakoff-sendromu--3614576?nr=true&rf=wernicke-korsakoff-sendromu

woot?
Sosyal ağlarda paylaş

ölüm orucunun devletle ne gibi bir alakası var ki? bireyin kendi kararı değilmi sonuçta. boğaz köprüsüne çıkıp 2 lira vermezseniz atlarım demek kadar saçma bişiy...

öleceksen öl yani sessizce. neyin reklamını yapıyosun ki... sen ölünce devlet bişiy mi kaybedecek :/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...