Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

guild wars kötümü

spurdo

Öne çıkan mesajlar

amaçsız pvp var eğlencelik, ha bütün oyunlar amaçsız ama burda oyun içinde de bir amacın yok öle takılıosun pvp yaptım diyip çıkıosun sana bi katkısı olmuo rpg yönünden karakter gelişimi yönünden böle serverında ki en tasaklı savaçı felan olamıosun dövdügün adam yediği dayakla kalmıo 15sn sonra spawn olup gelio felan
Sosyal ağlarda paylaş

kasma falan yok, questler güzel olmaya çalışınılmış. Aslında fena değiller. Ama bi yerden sonra yeni büyü falan filan eklenmiyor sana
( büyüler kullandığın silah kombinasyonlarıyla farklılaşıyor, ve sen kullandıkça açılıyorlar ama bi lvl 15 ten sonra falan yeni bişi yok, anca 2-3 ufak şey geliyor işte) ha yok vaktim var mekan falan göreyim dersen takılırsın 80 e kadar.

grafikler kötü, çok keskin.
pvp var, direk atlayabiliosun, da zevkli değil sonuçta instanced pvp.

sıradan 3rd person viewlı just another mmo
mmo değilde işte counter strike ın 3rd person hali
Sosyal ağlarda paylaş

aga wow baydı en son ciddi oynadığımda 2007 miydi neydi illidan server first aldık hatta Aerie Peak tı server clanda AeoN galiba

bana bol pvpli bi mmo lazım böyle kınayt vb gibi. dayz zart zurt sarmaz,öyle şeylerde kantır bir numara ne cod ne bf yalan alayı.

moba olarakta dota 2 var mis gibi bi mmom eksik valla hayatım tamamlancak başka mmo bilen varmı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...