Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tuvelatte Neyle Meşgul Oluyorsunuz?

BramStoker

Öne çıkan mesajlar

KapIKulu said:

Alafranga'da inanılmaz derece rahatsızım. Bedenim onunda bir tuvalet olduğunu çok zor anlıyor. Normalde max 5 dakika duruyorum ondada sigara dahil başka hiç bir faaliyetim yok.

ayaklarının altına yükseltici bişiler koy. çamaşır sepetini ters çevirip onun üstüne bas mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir belgeselde izlemişdim. Doktor sağlıklı bir dışkının, daha doğrusu sağlıklı bir beslenmenin sonucu ile dışkılamanın, torpil gibi plop diye çıkması gerektiğini söylemişdi. Torpil ifadesini aynen kullanmışdı heh. Ikınmak zorunda kalıyorsanız yeterince lif almıyor veya öğün atlıyorsunuz demişdi.

Ubot tadı yakalayabilirsiniz sağlıklı beslenme ile.

Alafrangayı bende tercih ediyorum, alaturkaya askerde alıştım. Ama ayrıca alaturkada ilk insanın ihtiyaç giderme şekli ile ihtiyacınızı gideriyorunuz, nostaljik bir yanına var. For my ancestors tadı var :P.
Sosyal ağlarda paylaş

Law said:

Bir belgeselde izlemişdim. Doktor sağlıklı bir dışkının, daha doğrusu sağlıklı bir beslenmenin sonucu ile dışkılamanın, torpil gibi plop diye çıkması gerektiğini söylemişdi. Torpil ifadesini aynen kullanmışdı heh. Ikınmak zorunda kalıyorsanız yeterince lif almıyor veya öğün atlıyorsunuz demişdi.

Ubot tadı yakalayabilirsiniz sağlıklı beslenme ile.

Alafrangayı bende tercih ediyorum, alaturkaya askerde alıştım. Ama ayrıca alaturkada ilk insanın ihtiyaç giderme şekli ile ihtiyacınızı gideriyorunuz, nostaljik bir yanına var. For my ancestors tadı var :P.

benim bi akrabam alaturkada stephen king bitirmişti bi kaç ayda...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...