Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

10 kasım anısına...

Feamer

Öne çıkan mesajlar

SeaGle said:

Theridone said:

sevgili dasaaa, İZMİR (:P)

http://www.haberedikkat.com/resimler/haberler/ataturk-siluet-ic_1.jpg

Abi rispekt.

Organizasyonu kim yapmış acaba. Çok zor lan böyle şeyleri yapabilmek, resim çizmiyosun sonuçta Vay ake.

kadıköy ile bir şehrin ancak yarışabiliyor olması, sadece kadıköy'üme güç katar. kadıköy'ümü güçlendirir
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Theridone said:

sevgili dasaaa, İZMİR (:P)

http://www.haberedikkat.com/resimler/haberler/ataturk-siluet-ic_1.jpg

Abi rispekt.

Organizasyonu kim yapmış acaba. Çok zor lan böyle şeyleri yapabilmek, resim çizmiyosun sonuçta Vay ake.

resim çizmekten çok daha kolay aslında. o mekana göre scale edip büyütüyorsun. önceden koyuyorsun yere çerçeveyi parça parça. insanlar gelip orada duruyor. hangi kareler boş hangi kareler dolu belli zaten. kareli metod defterini düşün işte aynı olay. hangi kare boyalı hangi kare şeffaf belli. tık tık tık dolduruyorsun insanlarla.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

escape said:

Aluriel said:

escape ciddiye alınıp tartışılmış lol

kes lan. senin hoşuna giden şeyleri de biliyoruz

sen kes lan artis. adamlar gitmişler en azından. sen naptın oturdun evde bık bık buraya yazdın anca.

yazılanları okusaydın benim gidenlere laf etmediğimi anlar böle ergence bok atmazdın "escapei silklemeyin vs" diye..
Sosyal ağlarda paylaş

ayican said:

Herkes Y.Özdile bıdı bıdı eder ama en güzelini yazmış. İnce görmüş.

TIK

Herkesin görüşü kendine tabii de Yılmaz Özdil yine şahane yazmış. Helal olsun.

Benim Yılmaz Özdil ve onun gibi birkaç cumhuriyetten yana, Atatürk'ten yana kalem için söyleyeceğim başka bir şeyler var. Hürriyet, Milliyet, Vatan'da kalan 1-2 adam gibi adamın artık bu gazetelerden var olan birkaç muhalif gazeteye geçmeleri gerekiyor diye düşünüyorum. Çünkü yazdıkları gazeteler kendilerine mutlaka bol sıfırlı maaşlar veriyorlar ancak bu halkın koyun sürüsü haline gelmesine neden olan yine aynı gazeteler ve onların bağlı olduğu medya gruplarıdır. Neticede Tayyip Erdoğan'ın kurduğu partiyi 7 ay gibi kısa bir süre içerisinde yıkayıp,cilalayıp,parlatıp iktidara getiren bu aynı yayın organları ve onların bağlı bulundukları medya kuruluşlarıdır(tabii ki birilerinin talimatı ile). İlle Emin Çölaşan,Uğur Dündar,Necati Doğru gibi kovulmaları mı gerekiyor Sözcü gazetesine ya da Yurt gazetesine veya kim bilir Cumhuriyet gazetesine gitmek için?
Sosyal ağlarda paylaş

benjani said:

Atam izinndeyiz bizde fenerbahçeliyiz lafı nerde geçiyor, Fenerbahçe taraftar grubu olarak gidiyoruz oraya nasıl giyinip gitmemizi bekliyorsunuz

hortlattım belki ama boşver usta bence haklısın ortada bi mesaj verme gayreti göremedim ben bi organizasyon yapıp geliyorsun gayet normal.. bu neden herkes türk bayrağıyla gelmiş en büyük türkiyemi demek istiyosan demek gibi bişe oldu..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...