Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Transformers 4?

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

stormeagle said:

Bunlar neden bir süre sonra delirmeye başlıyorlar? Para var, şöhret var, karı kız var. Sende veya ailende falan hastalık yoksa hayatını neredeyse zirvede yaşıyorsun daha ne yani?

"Aykırı olmak uğruna ne yapacağını şaşıran Shia LaBeouf, tutuklandı.

Başına poşet geçirdi, yetmedi. Dünyanın en manasız sergisini açtı, yetmedi. Bir saat boyunca sadece ip atladığı videosunu sanat eseri diye pazarladı, yetmedi. Sonunda Shia LaBeouf, toplum düzenini bozmaktan dolayı izlemeye gittiği müzikalden polis eşliğinde çıkarıldı. Dün akşam Broadway’de Cabaret’i izlemeye giden LaBeouf, oyun sırasında bir keyif sigarası içmeye karar veriyor ve olanlar oluyor.

Oyundan atılan Shia LaBeouf duruma karşı çıkınca, altı polis tarafından tutuklandı."

http://www.kardespayiizle.info/wp-content/uploads/2014/06/Karde%C5%9F-Pay%C4%B1-%C5%9Eerif-Amca-1.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar zorla 11.30 seansına soktu beni. Baktım 2.5 saat reklamla oldu 3 . Spora da gitmiştim,yoruldum o gün. Onlar izlesin kestiririm biraz sıkılırsam dedim.

Ama yok arkadaş ben hayatımda böyle film görmedim. Bu nedir ya her dakika patlama,her dakika action. İyiki öyle bir laf ettim yani. Bu kadar amaçsızca action olmaz. Heralde eşi benzeri yok patlama , action'da bu filmin. 5 dk durmuyor savaş (td)

Bu abi güzeldi ama

http://2.bp.blogspot.com/-3vM3feu_Ryk/Uz_UmxKGrAI/AAAAAAAASMo/lOqUzVOhIc8/s1600/Transformers4VilscoConceptArt5.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

Bir kac filmdir ayni seyi yazmak istiyorum, bir kac satir karalayip, ugrasmak istemedigimden, siliyorum.
Hollywood isin tamamen ticaret tarafina kaydi. Spiderman, superman, transformers, robocop vb. isimleri kullanip seyirci toplayip, para kazaniyorlar. Isin baska bir boyutu yok. Surumden kazanabilmek icin 10 yasindaki cocugun bile izleyebilecegi filmler pazarliyorlar. Nerde bizim pikenin altina saklanip izledigimiz gercek aksiyon filmleri.
Sonunda artik bir spiderman ismini duydugumuzda sinemaya gitmiycez.
Sosyal ağlarda paylaş

hunty said:

Bir kac filmdir ayni seyi yazmak istiyorum, bir kac satir karalayip, ugrasmak istemedigimden, siliyorum.
Hollywood isin tamamen ticaret tarafina kaydi. Spiderman, superman, transformers, robocop vb. isimleri kullanip seyirci toplayip, para kazaniyorlar. Isin baska bir boyutu yok. Surumden kazanabilmek icin 10 yasindaki cocugun bile izleyebilecegi filmler pazarliyorlar. Nerde bizim pikenin altina saklanip izledigimiz gercek aksiyon filmleri.
Sonunda artik bir spiderman ismini duydugumuzda sinemaya gitmiycez.

Tüketicinin suçu. Her çekilen filme 'şimdiye kadarki en iyisiydi' diyenler olduğu sürece böyle israf filmler de çekilir durur.

X-Men Days of Future Past çekilir şimdiye kadar ki en güzeli derler.

Batman Dark Knight Rises çekilir şimdiye kadar çekilen en iyisi derler.

Son dönemde 3-4 tane Hulk çekildi ve hep aynı yorum geldi. Şimdiye kadar izlediğim en iyisiydi.

Halbuki kendisi de biliyor her çekilen film bir öncekinden kötü oluyor ama kabul etmek istemiyor tüketici.

Gerçekleri görmek lazım. Mesela hayranı olduğum Alien ve Predator serilerinde sadece ilk 2 film efsanedir. Geri kalanları tamamen çöp ve çekilen her yeni film daha da boka sarıyor. Terminatör'ü söylemeye bile gerek yok zaten. 3. fimde Skynet Hunter'ın koridora attığı füzeden yere eğilerek kurtuldular falan. Son olarak Mad Max 4 çekiliyor ve onun da kötü olacağını anlamak için kahin olmaya gerek yok. Çok geyiği dönüyor ama ben de katılıyorum, Hollywood bitiyor agalar.
Sosyal ağlarda paylaş

progamer said:

çocuklara oyuncak satmak için çekiyorlar zaten filmleri.

hatta 3 filmdir aynı dizayn oyuncak satıyoruz almıyor artık millet diye değiştirdilerdi Optimus'un filan tipini.

Ha birde bu var. Oyuncaktan cok filmin oyunu var, amac oyunu satmak. Pek cok filmfe bazi sahneler "bu sahne oyunda olacak" diye oyle bagiriyor ki. Oyunda oynayabilmemiz icin o sahne cekilmis.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir ara da extended versiyon geyiği vardı. Peter Jackson dallamasının DVD satabilmek için çıkardığı bir naneydi. Sırf bu yüzden Yüzüklerin Efendisi üçlemesini katmadım arşivime. Çünkü her yeni DVD setinde 10'ar dakika fazladan sahne oluyordu ve önceki setler çöp oluyordu.

Yahu Adam King Kong'un bile extended versiyonunu çıkarmıştı. Milletin çok umrundaydı sanki 15-20 dakika fazladan goril izlemek.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...

hafif spo

Bu ehren kruger cocuguna falan mi yazdiriyo senaryoyu? Hayir daha kötü olamazdi herhalde film. Optimus'un "ben yemin ettim insanligi kurtaracagim" mantigi yüzünden dünyanin 2 büyük sehrini yerle bir ediyolar. Kendini feda edip gitse bunca masum insan ölmeyecek. Sonra güzel poplu kiz ölmesin diye onca caba. Rezalet üstüne rezalet. Sacmaliklar abidesi film. Nefret kusmak istiyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
http://cdnpix.com/show/imgs/7b737a129c21011a993db1c6fa19c2cb.jpg

Ya eski transformers filmlerini severim de bu çok kötü ya. Çok gereksiz uzun olmuş. Hani patlama patlama nereye kadar. Sıkıcıydı.

Birde Optimus ne zaman aksiyoan girse inatla onu arka planda gösterip Marky Mark'ın kızıyla sağ sola koşturmasını gösterdiler. Kız da çirkindi, bi Megan bi Rosie değil. Bide 17 yaşında kızın paso götüne zoom olayı hoş değil sdfg Erkek arkadaşının da ben aslında senin kızına kayabilirim bak yasa böyle diyor da cebinden kart çıkarıp Mark'a göstermesi ne kötüydü. Hani 18 yaşında deyin geçin işte.

CGI ve böle efektler işte de çok başarısızdı. Hani şu filmleri seyretme sebebim bu yani. Düzgün iki aksiyon göreyim diye ama olmamış ya. Robotların tipler direk oyuncak gibi olmuş zaten. Birde autobotların eski tip arabadan robota dönüşmelerini iantla göstermediler. Hep kestiler. Hani bütçe mi yetişmedi efektlere nedir.

O kadar dinobot reklamı yaptılar onlar da bi 10 dakka filan arka planda takıldı.

Budlight, Victoria's Secret fln reklamları da bu kadar gözümüze sokmayaydılar bari. Çin'den para koparmak içinde iyi kasmışlar bu sefer.

Senaryoda direk eski 3 filmin senaryosunu birleştirmişler. Sırf Lockdown yada Dinobotlara çekselerdi film hoş olabilirdi aslında. Galvatronu hiç katmayıp.

Mark Wahlberg iyiydi ama ya. Bi güldüren Stanley Tucci vardı. John Goodman'ın sesi de yakışmış Transformer'a. Michael bu sefer kamerayı da çok sallamamış daha bir ne oluyor belli oluyordu oda iyiydi.

Optimus çat diye Iron Man'e bağladı ya la sonda. Madem jet pack'İn vardı öncedne niye uçmadın.

Birde Optimus bütün film dayak yiyip üstüne çat diye adam öldürdü direk.

herifde romeo juliet diye diye 17 lik kızı da yedi ya arada sdfg

Cidden hani hiç bi beklentim yokken bile hayal kırıklığına uğratmayı başardı film. Şundan çoook daha iyi aksiyon filmleri çıktı bu yaz.
Sosyal ağlarda paylaş

hatunun babası(Nelson Peltz) paranın dibine vurmuş zaten kesin babası bağış da yapmıştır filme oynaması için
izlediğim en kötü transformers filmi son iron man faciasından sonra kafam girsin
şu özetler 2 saati
Trias said:

kızın poposuna bak, kaç vur patlat, içecek reklamı, kıskanç baba esprisi, kovala vur patlat, kızın poposuna bak.....

M.Bay senarist almayı unutmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

JrStorMesT said:

dinazor üzerinde savaşan optimus filmine gidipte oyunculuk/senaryo/hikaye arayan arkadaşlarıda anlamıyorum.

sanat filmi yada klasik bi yapım değilki, baştan sona robot/patlama/teenage popo olan bi film yani.

ya işte hani çok bi beklentim yok zaten ama bu sefer CGI'dı, aksiyondu, götünü gördüğümüz hatundu, Robotların arabaya dönüşme efektleriydi onlarda boktandı diyorum sdf

Hani transformers filminden beklentim bunlar.

yoksa ilk film ve 3. film gayet iyiydi bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Dun basladim bitiremedim, sizip kalmisim ama oyunculuklar kotu degildi.

Izledigim yere kadar can sikan kisimlar;

Hadi biz 4 robot 1,5 adam ve 1 hatun alayina gidicez kismi, bunlari avlayanin bir background'unun olmamasi, filmde anlatilmamasi, knight'lar kimdir nedir baya havada kalmasi oldu.

Ha bi de transformers'larin olayi baya havali sekilde donusmeleri, haliyle boyle su gibi akan megatron ve tayfasi yok kotuydu.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...