Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

okyanusum.com ve Ahmet Hulusi ? bir bilen varmı

massosoit

Öne çıkan mesajlar

massosoit said:

Benim hatun son 6 aydır Ahmet Hulusi nin yayınlarını okuyup video larını izliyor ve bu siteye takılıyor. Ve bi grupları(cemaat dememe kızıyor) var hafta da bir toplanıp sohbet filan ediyorlar.

ha bi zararını gördükmü hayır,hatta tam tersine hep olumlu değişimler görüyorum.

Ama daha fazla bilgi sahibi olma ihtiyacı duyuyorum, bir bileniniz varmı?

bakmaya üşenecek olanlar için

Durumda bir gelişme var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Ahmed Hulusi'nin kitaplarını 5 senedir okuyorum bende. Kim olduğunu merak ediyorsan her kitabının sonunda Ahmed Hulusi Kimdir ? başlıklı bir metin var. Ayrıca bu yazı web sitesinde de var amacı nedir, kimdir gibi soru işaretleri varsa kafanda oradan oku öğren. Ortada bir cemaat falan da yok. Bir yol falan yok. Kız arkadaşının durumunda herkes bildiğini ettiğini dost meclisinde birbirine aktarıyordur.
Sosyal ağlarda paylaş

Zyrobod said:

Ahmed Hulusi'nin kitaplarını 5 senedir okuyorum bende. Kim olduğunu merak ediyorsan her kitabının sonunda Ahmed Hulusi Kimdir ? başlıklı bir metin var. Ayrıca bu yazı web sitesinde de var amacı nedir, kimdir gibi soru işaretleri varsa kafanda oradan oku öğren. Ortada bir cemaat falan da yok. Bir yol falan yok. Kız arkadaşının durumunda herkes bildiğini ettiğini dost meclisinde birbirine aktarıyordur.

Pışpışpışşşpışş, uyusunda büyüsün nneeenee, masallarla büyüsün neennneee. bunu yapıyor bu modern şıh başka bişey değil
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Zyrobod said:

Pışpışpışşşpışş, uyusunda büyüsün nneeenee, masallarla büyüsün neennneee. bunu yapıyor bu modern şıh başka bişey değil

beyin kilitlenmesi kötü bir şey.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...