Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

RPG önerisi

Livered

Öne çıkan mesajlar

Livered said:

uzun zamandır sürükleyici bir rpg oynayamadım.Eski dönemler olabilir, fantastik dünya olabilir veya post-apoloctyp olabilir.

Var mı önerisi olanlar.

Biraz yeni olsun diyorsan ve de oynamadıysan eğer,

Fallout: New Vegas

oynadıysan KOTOR falan bak işte.

Dipnot: Bu arada bakkaldan ekmek almak dragon knight saga oynamaktan daha sürükleyici.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Dragon Knight Saga oyna işte.

güzel midir bu? rpg alemiyle çok içli dışlı olmama rağmen en ufak bir bilgim yok bu oyundan. divinity serisinden midir? o seri nedir onu bile bilmiyorum.

ben sever miyim? ben dediğim de: bg2, ice wind dale ile falan büyümüş, ama bu yaşımda da mass effect serisini, witcherları çok büyük zevkle oynamış bir rpgci oluyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Witcherı çok bodoz özetlersek, hafızasını kaybetmiş bir canavar avcısı (:P) (bunlara witcher deniyor özel adamlar falan) gibi klişe bir şekilde başlayan hikaye daha sonra güzel ve büyük şehirlerde yüzlerce questle beraber gelişen, hatta işin içine politik olayların falan karıştığı güzel bir hikaye oluyor.

kitaptan çevirme zaten. öneririm.

ikincisi de süper birinci kadar quest doluluğu falan olmasa da. oynanabilirlik çok iyiydi.
Sosyal ağlarda paylaş

Deathblade said:

Bilimkurgunun uçsuz bucaksız binlerce ışık yılı uzağında geçen, aynı zamanda ihtiraslı aşk öykülerine girip çıkaran, sevgiliyle tartıştırıp hemen ardından gay romance kaçamaklarına sokan bir şaheser hamburger helper yapıtı.

Oyunu oynamana gerek kalmamış arkadaş özetlemiş.

Ha tabi hamburger helper var.
Sosyal ağlarda paylaş

Madcat said:

Deathblade said:

Bilimkurgunun uçsuz bucaksız binlerce ışık yılı uzağında geçen, aynı zamanda ihtiraslı aşk öykülerine girip çıkaran, sevgiliyle tartıştırıp hemen ardından gay romance kaçamaklarına sokan bir şaheser hamburger helper yapıtı.

Oyunu oynamana gerek kalmamış arkadaş özetlemiş.

Ha tabi hamburger helper var.

Yok. Jennifer Hepler, Mass Effect'de calismadi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...