Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rahmetli Atatürk.

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

Bone said:

"atatürk'e saygı için sularınızı atatürk resimli bardağınızla için, atatürk anahtarlığınızla atatürk sevginizi gösterin, odanıza asacağınız atatürk takvimiyle kuşaklar boyunca atatürk'ü yaşatmış olun".

öeh lan.

bengütürk tv izliyorum.
Minyatür estergon kanije kalesi satmıyorlar en azından.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequoya said:

said:
ATATÜRK'Ü SEVİYOR MUYUM?
Mustafa Kemal, bir Osmanlı subayıydı.

Osmanlı ne a.k ya uyuz oluyorum şu osmanlı sempatizanlarına.

mustafa kemal osmanlı subayıydı ama.

atatürk 1881'de selanik'te doğdu.
ALLAH BELASINI VERSİN YUNAN SEMPATİZANLARIN!!!
Sosyal ağlarda paylaş

atatürk'le neden dalga geçilemesin ki? hakaret, küfürler vs. olmadığı sürece istediğin kişiyle alay edebilirsin, her türlü mizahın konusu olabilir. inönü de neredeyse atatürk kadar ülkesi için mücadele etmiş biri, ağır işitmesiyle vs. tonla şeyiyle dalga geçilir, hikayeler anlatılır. ama atatürk insani özellikleriyle anlatılmaya başlayınca nedense böyle bir alerji oluyor.

erdoğan'ın kedili karikatürü yasaklatması üzerine yapılan tayyipler alemi karikatürü tayyip'i sevenleri ne kadar kızmıştır düşünsenize. nasıl bir başbakanı hayvan kılığında çizerler vs. ne farkı var? madem eşitlik diyoruz, her yerde eşitlik. mizahta da eşitlik.

gayet absürd bir şekilde atatürk'le ilgili yapılan yahudi'ydi vs. yayınlarıyla dalga geçen çok komik bir şey yapmış adam, hala BUNLARA GÜLEMİYORUM, ÇOK AYIP, NE HALLERE GELDİK.

adamlar isa'yı şekilden şekile sokuyor, hıristiyanlar için isa değerini mi kaybediyor?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...