Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ayakta Uçak Yolculuğu

mokoko

Öne çıkan mesajlar

Bakkala bile araba ile giden bir topluma ayakta 45 dakka minimum ir yolculuktan bahsediyorsunuz. Sadece saçmalık. Hleki o ayaktaki adam yan yan koltugunuzun kenarına falan sağ lobu dayamaya başladımı kavga çıkar o uçakta. Ve güvenlik olarak panik anında (mesela tirbülans) insanlara hakim olamazsınız ve uçağın dengesini bozarlar. AAA özgürlük heykeli der biri bütün ayaktakiler o tarafa gider denge menge kalmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

yolcuları iki tarafa da dağıtırsın denge sorunu kalmaz, ayakkabı şeklinde sabitleyici olabilir veyahut dikleştirilmiş koltuk gibi şeyler olabilir yolcular onlar sayesinde hoplayıp zıplamaz kemer filan entegre olabilir onlara.

tren ve metro konusunda haklı, hatta otobüslerde de kemer filan takmıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

Ne topkeki yahu, bi ara ucaktaki tuvaletleri 1£ yapıcaz diyolardı. Noldu sonra bilmiyorum, tepki geldi galiba.

Avrupanın en ucuz, ama en mezarcı havayolu Ryan Air :)

Aynen uçak bileti almak için 40 tane şunu da alın, sizi sigortalayım, bizim bavuldan alırsanız bavulu uçağa sokarken sıkıntı yaşamazsınız vs. davalarını geçmek gerekiyor. Onu geçtim utanmasalar uçağı bile yolculara kullandırtacaklar.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

Bence de şakadır. Uçakta kemerin ne işe yaradığını bilmeyen bir CEO düşünemedim ben de.

Türbülans sırasında ani alçalma durumunda yolcu koltuktan fırlar, kafasını tavana çarpar ve boynunu kırar. Kemer bunu engellemeye yarıyor. Uçak düştüğünde hayat kurtarmaya değil.

Zaten güvenlik uyarıları yapılırken uçuşunuz süresince kemerinizi bağlı bulundurmanızı öneririz diyorlar.

bariz aptallık lan heheh adam kemerin sadece uçak kazasında hayat kurtarma amaçlı olduğunu falan sanıyor. son zamanlarda Ryan air zaten almanyada sürekli acil iniş yapıyormuş diyordu abim. Sebebi bu ceoymuş meğer hehe
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

Bence de şakadır. Uçakta kemerin ne işe yaradığını bilmeyen bir CEO düşünemedim ben de.

Türbülans sırasında ani alçalma durumunda yolcu koltuktan fırlar, kafasını tavana çarpar ve boynunu kırar. Kemer bunu engellemeye yarıyor. Uçak düştüğünde hayat kurtarmaya değil.

Zaten güvenlik uyarıları yapılırken uçuşunuz süresince kemerinizi bağlı bulundurmanızı öneririz diyorlar.

Ryanair CEO�su, �Uçakta bir kazanın olması durumunda, Allah aşkına kemer mi sizi koruyacak� dedi.

yaslandığı yere bir kemer koyar
otobüs gibi borulara tutundurmayacak herhalde

ayrıca ne kadar ucuzlayabilir ki
sanki bütün seferler full çekiyor
ama istanbul ankara arası iş görür ehehehehehehehehehehehehehe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...