Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

BlackRose said:

Söylediklerinizden en ufak bişe anlamıyorum :(
Biri beni padawan olarak kabul etse eğitse öğretse istediği şeyi basarım yeminle...

abi ben de böyleyim de yavaş yavaş ezile ezile öğreniyorum.

mesela en son lich oynuyodum bugun, early game ve mid game mükemmel, end game de patladım sdf

aghanim üzeri buz atan gömlekten yaptım =P ama meka yapmak lazımmış. dotlara öldüm saçma sapan.
Sosyal ağlarda paylaş

Olm adam 2. bi map açtı gitti orda oynadı desem yeridir. Yani aldığı kill'ler death'ler nasıl gerçekleşti haberim yok, oyun bittikten sonra pool gaming sırasında falan olmuştur büyük ihtimalle.

Venom da şiir gibiydi mesela kendimden çok o adamın emeğine üzüldüm, yemedi içmedi supportladı.

Aslında var ya rus olan biziz, sistem diyor ki arkadaş edin insanları ekle onlarla oyna MM'e sadece rakip bul diyor biz ısrarla solo giriyoruz kuyruğa.

Asosyal ezikler gibi tek tabanca takılıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Olm hayır yanlış anladınız. Mevcut arkadaşlarla oynamak benim için daha büyük ızdırap zaten en kötü ihtimalle bi şükrü geliyor takımıma, en azından arada bilen insanlar geliyor.

Benim dediğim arada takıma denkgeliyor böyle konuşmasını bilen adam gibi oynayan insanlar onları böyle eklesek onlarla oynasak bu tarz şeyler olmaz bence. Sonuçta bi pool oluşturur onlarla oynarsın bok yiyenleri kicklersin.
Sosyal ağlarda paylaş

Killer said:

detlord iyi oyuncu ya hatırlarım

Zaten hatirlayan tartismiyor ki, nerde yeni yetme pro varsa paticige gelip birilerini ezmenin pesinde, cevap verince de sacmalamaya basliyorlar.

Ben oyunu oynarken de kötü oynayana falan kizmiyorum artik, ama yanlis biseyi dogruymus gibi göstermeye calisanlarin agzini burnunu kirasim geliyor.

Dün wishle dota oynuyorum takimdan biri adama vur vurma vs cekiyor ulan 2 kisi girdik kazaniyoruz iste oyunu sus oyununa bak ama yok illa konusacaklar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...