Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

oyunda gösterilen high, very high falanın gizli mmr la ilgisi yok ama başka bişi o hatırlayamadım şimdi, zaten oyunda belli bir mmr olmasa hepimiz prolarla denk gelirdik ki bi kaçımız anca oynamıştır prolarla, stream izlerseniz zaten proların hepsi birbiriyle denk geliyo oyunlarda yada denk geldikleri adamlar genelde aynı :)
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

sıradaki screenshot oyunda oyuncu tierları olduğunu iddaa eden zeka küplerine gelsin

level 1 accountum ve bu oyunu very high gösteriyor
http://i.imgur.com/49xiHN0.png

Oyunun rating sisteminde opsiyonel fırsatlar sunuyor. Misal mid skillsin arka arkaya 3-4 oyun kazanırsan mid skillde High skill'e atıyor seri 2 oyun daha kazanırsan very high'a atıyor.

Yine sen aslında high ken ölü bir saatte girersen mecburen very high oyuna sokabiliyor seni adam bulamazsa sistem.

Lvl kaç olduğunun hiçbir önemi yok.

Şu yukardaki sistemin amacı da yeni hesap açan iyi oyuncuların hakettikleri ratinglere çok hızlı ulaşabilmesini amaçlıyor. Oyuncuyu en kısa sürede ait olduğu skill rating aralığına oturtmaya çalışıyor sistem.
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca şunuda ekliyim yeni Account ile girdiğinde başta sana bilgi seviyeni soruyor. Ona "Experienced'tı sanırım" işaretlersen direk ilk maçını very highdan veriyor.

Ama şununda bilinmesi lazım Very High var Very High var. Yani oyun 3 ayrı seviyeye ayrılıp ona göre sizi yerleştirmiyor. Her seviyenin içinden onlarca yüzlerce seviye kombinasyonu çıkabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni ve daha kolay bir yöntemi varsa beni düzeltin ama,

Watch - Recent Game - Filter

Player Name : Bakmak istediğin kişinin adı.
Skill Level : Very High - High - Normal (eskiden bu low - medium high'dı hatırladığım kadarıyla) bu seçeneklerden birini seçerek aratıosun.

Player Name bölümüne ismini yazdığın kişinin hangi skill level aralığında kaç maç attığını ve bu maçların detaylarını görüyorsun.

Bi süredir oynamıyorum dediğim gibi daha kolay bi yolu varsa arkadaşlar düzeltsin
Sosyal ağlarda paylaş

ahahaha lan sizin kadar kıvıranını da görmedim arkadaş
oyunda rating sistemi olmadığını kanıtlamak için ss koyuyorum hala kıvırmalar

OYUNDA RATING SISTEMI YOK TAMAMEN RANDOM ATIYOR OYUNCULARI

0 hesapla oynadığım oyunlarda direk experienced seçerek başladım ama oyuna ilk kez girenlerle aynı maçlara attı 4-5 maç, sonra high sonra arada da işte şu yukardaki maç

ki onda da very high bi olay yoktu

oyun şu an kimin takımındaki rus daha kötüyse o şekilde geçiyo

honun sisteminin %1 i bile olamaz şu sistem

honda skill faktörü dışında mavi yada pembe olan oyuncu özellikle gerizekalı değil veya çok kötü gününde vs değilse skill seviyelerine göre takımı oluşturup taktiğini kuruyodun

burda şu an şöyle işliyor herşey
http://i.imgur.com/HwfNq08.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

ahahaha lan sizin kadar kıvıranını da görmedim arkadaş
oyunda rating sistemi olmadığını kanıtlamak için ss koyuyorum hala kıvırmalar

OYUNDA RATING SISTEMI YOK TAMAMEN RANDOM ATIYOR OYUNCULARI

0 hesapla oynadığım oyunlarda direk experienced seçerek başladım ama oyuna ilk kez girenlerle aynı maçlara attı 4-5 maç, sonra high sonra arada da işte şu yukardaki maç

ki onda da very high bi olay yoktu

oyun şu an kimin takımındaki rus daha kötüyse o şekilde geçiyo

honun sisteminin %1 i bile olamaz şu sistem

honda skill faktörü dışında mavi yada pembe olan oyuncu özellikle gerizekalı değil veya çok kötü gününde vs değilse skill seviyelerine göre takımı oluşturup taktiğini kuruyodun

burda şu an şöyle işliyor herşey
http://i.imgur.com/HwfNq08.jpg

Jaegerjaquez said:

oyunda gösterilen high, very high falanın gizli mmr la ilgisi yok ama başka bişi o hatırlayamadım şimdi, zaten oyunda belli bir mmr olmasa hepimiz prolarla denk gelirdik ki bi kaçımız anca oynamıştır prolarla, stream izlerseniz zaten proların hepsi birbiriyle denk geliyo oyunlarda yada denk geldikleri adamlar genelde aynı :)

hacı bak böyle bişi yazmıştım okudun mu, sorularını cevaplamış olması lazım anlatamadığım kısım varsa açıklayabilirim
Sosyal ağlarda paylaş

tamamen random atmıyor. ama cok kotu calısıyo cogunlukla. ben her oynadıgım oyundan sonra bu very high dı bu degildi diyebiliyorum. oyundaki ward, counter ward kurye efendime soyliyim support sayısında acayip bi artıs olusuyo. ama tabi bunu her sefer icin soyleyemiyorum problem de orda zaten. 10 oyun iste kaliteli adamlarla oynadın diyosa onun 3 unde kaliteli adamlarla oynuyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

oyuncuları yerleştirme bicimi çok iyi değil onu bende kabul ediyorum ama 5-6 aydır oynamıyodum geçen gün arkadaşlarla girdim çok çekişmeli geçti maçlar eğlendik baya, ayrıca kesinlikle random değil oyuncu eşleşmesi bi skill bracketta göre yerleştiriyo ama nasıl olduğunu açıklamadı valve. bundan emin olmamın nedenlerinden biride geçen yıl singsingin aşırı yükselmişti mmr'ı 2 saat oyun arıyodu adam yerleştiremiyordu oyun herifi bi oyuna tobivan valve hq ya gittiğinde söylemişti, resetlemişti sonra valve singsingin mmr ı
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...