Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bakan'a övgü istifa getirdi.

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin'i öven CHP İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Yüksel Çavuşoğlu istifa etti.

Bakan Şahin'e yönelik basına yansıyan, "Sizi seviyor ve beğeniyorum. Keşke siz başkan olsanız. Başkan olmanızı isterim. Kadınlara bakış açınız çok güzel" sözleri genel merkezde rahatsızlık yaratan Çavuşoğlu bugün istifa kararı aldı.

CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Hilal Dokuzcan'ın Çavuşoğlu'na istifa etmesi gerektiğini söylediği öğrenildi.

Çalışma arkadaşlarıyla birraya gelen Çavuşoğlu, genel merkezin kendisiyle çalışmak istemediğini söyledi ve yaklaşık 2 saatlik bir toplantının ardından istifa kararı aldı.

http://www.dipnot.tv/40959/Bakana-ovgu-CHPde-istifa-getirdi.aspx

İşte topluma değişim, demokrasi, barış, hoşgörü getireceğini iddia eden yeni CHP!

Ne diyeyim, hepsi aynı bokun laciverti. Cacık olmaz bizden.
Sosyal ağlarda paylaş

Ne saçma yorumlar abi böyle ya. Siyaset lan bu, tamamen ideoloji üzerine kurulu bir şey, bordrolu işçi değil ki? Yani örneğin FB TV'den GS sempatisi yüzünden atılan spikerle, CHP'den AKP sempatisi yüzünden atılan yönetici arasında dağlar kadar fark var. İdeolojin partininkiyle tutmuyorsa "uyan yere git panpa sen o zaman, başarılar" denir yani, hele ki bu insan yönetici sıfatlı ise.

Kişinin siyasi görüşüne göre sosyal hayatta ayrımcılık yapmamak demokrasidir; siyasetin kendisinde siyasi görüşün demokratikliği, özgürlüğü mü olur? Muhalefet olduğun alakasız partinin bakanına "gelip partimde benim işimi siz alsanız keşke" dersen mesela, normal mi bu eheh.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ideoloji değil ki. Kadın hakları konusundaki çalışmaları için kişisel beğenisini dile getirmiş.

Muhalefet olmak demek her şeye bok atmak demek değil ki. Doğru gördüğünü desteklemek, yanlış gördüğüne muhalefet etmek demek.

Şu sizin muhalefet anlayışınızın aynısına sahip olan partiler yüzünden ülkenin siyaseti bu kadar boş, amaçsız zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

hani sırf arkeolojik kazılara ve çıkarılan eserlere verdiği değer için kültür bakanından övgüyle bahsedebiliriz (allainoi ve zeugma facialarını göz ardı edersek) ama fatma şahin in övülecek icraatı yok

demokrasiden bahsedilecek bir durum yok, fatma şahin övülecek biri değil, övülüyorsa altında başka bir neden aranmalıdır
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

Abi ideoloji değil ki. Kadın hakları konusundaki çalışmaları için kişisel beğenisini dile getirmiş.

Muhalefet olmak demek her şeye bok atmak demek değil ki. Doğru gördüğünü desteklemek, yanlış gördüğüne muhalefet etmek demek.

Şu sizin muhalefet anlayışınızın aynısına sahip olan partiler yüzünden ülkenin siyaseti bu kadar boş, amaçsız zaten.

Uygulamaları gayet boktan olan (ve alttan alta taraflı, güzel görünüp aslında derininde başka amaçlar olan) bir AKP'li bakana iltifat etmek oldukça şüpheli bir durum, hadi onu geçelim o süper normal bir şey diyelim, "KEŞKE BEN DEĞİL SİZ BAŞKAN OLSANIZ" diyemezsin abi.

Boşuna kasma yani, ekmek çıkmaz hakkaten eheh.
Sosyal ağlarda paylaş

abı ne calısma yapıldı ne edildiki zaten.

kadına siddet arttı, her hafta polis korumasından cıktığı anda öldürülen kadın haberi geliyo, veya koruma ıstedığı halde verilmeyen ve öldürülen kadın haberi.

bu kadar rezil bir ortamda kadın ve aileden sorumlu bakana iltifat edebilcek kadar mal biri, even ben cok malmısım gercekten istifa etsem doğru olur istifa ediyim demesi gerekir zaten
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

sipeyskeyk said:

Uygulamaları gayet boktan olan (ve alttan alta taraflı, güzel görünüp aslında derininde başka amaçlar olan) bir AKP'li bakana iltifat etmek oldukça şüpheli bir durum, hadi onu geçelim o süper normal bir şey diyelim, "KEŞKE BEN DEĞİL SİZ BAŞKAN OLSANIZ" diyemezsin abi.

Boşuna kasma yani, ekmek çıkmaz hakkaten eheh.

Ben sizin muhalefet anlayışınız hakkında konuşuyorum, Fatma Şahin'in icraatlarını savunmuyorum.

CHP'li AKP'liyi överse atılır tabi! Anlayışı benim konuştuğum. Muhalefet etmenin yalnızca bok atmak olmadığını, olumlu görülen noktaların dile getirilebileceğini savunan kaç kişi var şuanda burada?

Merak ettiğim bu. Kadının neden takdir ettiği sizi hiç ilgilendirmez, kendi düşüncesine göre beğenmiş bazı çalışmalarını, dile getirmiş.

Onu nasıl beğenir!

AKP'liyi nasıl beğenir!

kafasından biraz çıkıp düşünmeye çalışın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...