Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

nfs underground 2 (demo)

Jaan

Öne çıkan mesajlar

oyunun icine entegre edilmis bi ss olayi olmadigi icin, ayri progam indirmek gerek... uzun is o da... (ss almaya ugrastim da simdi sadece bi tane elde edince sinir oldum.)

yuzeylere gore kontrollere baktim, 1'de bu kadar degisken ve hissedilir degildi. asfalt'la mermer uzerinde gitmek farkediyo, bariz kayiyo araba mermerde. sonracima mesela eger yolda egim varsa, donmeye calistiginda farkediyo... ince ayrintilara daha da ayrinti katmislar yani. yolda gordugun arabalar bi arkadasinda dedigi gibi klasik arabalardan ibaret degil, senin gibi guclu arabalara rastlayabiliyosun.[signature][hline][Golden Horde]Goyal Xar
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Bende yarışa girdiğim zaman çok karanlık oluyor sadece birkaç araba ışığı gözüküyor 9600 var herhalde patchi veya başka birşeyi var çekmem gereken[signature][hline]Didn't you hear...
...the voices of the *wind*?
Virus,SatanixVirus,Satanix,Virus-sensei
Sosyal ağlarda paylaş

netten oynarken driftte henüz beni yenebilen çıkmadı. rekorum 316 000. Geçebilen babayiğit varsa kapışalım =)[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
herhangi bir şeyin korkusu da insanları bir araya getirir
ben bi allahtan kokrkarım o yüzden imamlarla fln samimiyim

Paticik Fm
Sosyal ağlarda paylaş

- Yanlıs hatırlamıyorsam NFSU1 de Nitro "space" fren ise "ctrl" idi nfsu2 de "space" fren "alt" nitro olarak degismisler
- H tusu ile suspansiyon olayi var arabayi kaldırıp indirebiliyorsunuz fıss fıss :)
- Yol olayini arkadas acıklamıs zaten oyun daha gercekci bir havaya burunmus.
- Nitro da Blur olayi daha bir tatlı olmuş sanki banamı oyle geldi yoksa :)
- En cok modifiye olayini merak ediyorum cıksada gorsek :)[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on.
Tysre Freewave - Eclipse FrF - Master BH -

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Virus, 28 Ekim 2004 11:59 tarihinde demiş ki:
Bende yarışa girdiğim zaman çok karanlık oluyor sadece birkaç araba ışığı gözüküyor 9600 var herhalde patchi veya başka birşeyi var çekmem gereken

sürücü sünü yükle ekran kartının
readme sinde yazdıına göre(oynun)4.9 catalyst ve üzere driver larında denenmiş oyun ve sorun çıkmamış...

said:
jonq, 28 Ekim 2004 16:49 tarihinde demiş ki:
- Nitro da Blur olayi daha bir tatlı olmuş sanki banamı oyle geldi yoksa :)
- En cok modifiye olayini merak ediyorum cıksada gorsek :)

-nfsu1 de blur belli bi hızı geçincede giriodu devreye 300 le giderken cicuitlerde fln önünü göremiodun kaza yapıodun nfsu 2de blur nos yaparken girio ve gittiim en yüksek hızda (260)blur öle çok karmaşıkdeil 1.sine göre süper olmuş bence
-modifiye olatını aşmışlar artık kaputun kapıların açılma şeklini deiştirebilion motora bagaja neon koya bilion manyak olcak çıksın hele bi
-bide araba dururken nos a bastınmı 2 fast 2 furious dekiş skyline gibi dumanlar çıkarıo araba :D

[Bu mesaj ReD_DoG tarafından 28 Ekim 2004 16:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

cidden çok kaliteli grafikler ya, adamlar olayı abartmış bence, şehir içinde dolaşıp modifiye etmek için garaj, arabayı boyatmak için garaj vs. dahası varsa bilmiorum ben bunları buldum , bunların olması oyunu iyice gerçeğe yakın yapmış yolda giden araçlara "sıkıysa ben geç ulan" modunda outrun yapmakta ayrı bi zevk, gerçeği çıksın kesin bırakamıcam, okuduğuma göre her araba için farklı tamponlar yeniliker vs. varmış, 180 den fazla modifiye aleti var"mış" bi de arabaya yüklediğimiz ağırlıklar fln hızını etkiliyomuş, oyunda dikkatimi çeken bir şey daha vardı, 4 çeşit nissan vardı hepsinin kadranları farklıydı :) onu bile ayarlayabilioruz demekki :)[signature][hline]life is unfair, kill yourself or get over it.
Sosyal ağlarda paylaş

açıkçası umduğum gibi çıkmadı.
ilk olarak oyunun genelinde bi emülasyon havası var. ilk oyunda da olmasına karşı bu oyunda feci artmış bu hava.ki bu hiç hoş değil.
ikincisi oyunun grafikleri bende ilk oyunun yarattığı şaşırtıcılığı yaratmadı. tamam grafikler hala güzel ama arabalar sanki 3DS Max'den çıkma gibi. ışık ne taraftan gelirse o tarafa doğru parlıyor araba feci belli bir halde.(gerçi doğrusu budur ama anlayın işte...).
tabii güzel yanları da yok değil. en başta Brooke Burke denilen kadın-üstü bir varlık var oyunun hikayesinde. sonra yarış sırasında "h" ve "j" tuşlarıyla arabanızı sağa sola yatırıp yüksekliğini-alçaklığını ayarlıyacaksınız...
neyse bu konu uzar gider benim de dizaynlarımdan zaman yer. Her ne kadar önyargıyla yaklaşacak olsam da oyuna , artık bitirmek farz oldu çıktığı zaman..[signature][hline]Her şey aslında sadece kalbimden akıp giden bir "Nil"di.
Sosyal ağlarda paylaş

aa ama bu ıslaklık olayını çok abartıyo bu nfs kardeşim kaç oyundur kuruyamadımı bu yerler
bu kadar ıslak mekanda araba 270 ile nasıl dönebiliyo ?
bu arada ssimsiyah grafik olayında oyunun grafik seviyesini yarıya indirince güzel oluyodu yani hata olmuyodu bende bi zaman patch indirir denerim..
hangi arabalar olacak araştırdım ama bulamadım ?[signature][hline]http://www.sanalcafe.net
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar indirme konusunda yardima ihtiyacim

eger tamindiren varsa nerden indirdiini yazarmi ben ea games ten indiriytordum ama 10 mb oldu sorun verdi ve devam etmedi

jonc agabey senin verdiin link
username ve sifre istiyor bu yuzden onu soylemeyin

bu aksam soylerseniz sevinirim cunku sabaha kadar anca inecek[signature][hline]Love is a name.. Sex is a game..
so, Forget the name... Play the Game..

Saint Joseph'li ultimacılar
Sosyal ağlarda paylaş

farkettisen belli aralıklarla yamur yaıyo.

oyundaki arabalar:
Acura RSX
Honda Civic Si Coupe
Honda S2000
Ford Focus
Hyundai Tiburon GT
Mazda RX7
Mazda Miata MX5
Mitsubishi Eclipse GSX
Mitsubishi Lancer
Nissan 240SX
Nissan 350Z
Nissan Sentra SE-R Spec V
Nissan Skyline R34
Peugeot
Subaru Impreza
Toyota Supra
Toyota Celica
Volkswagen Golf

--------------------------------------------------------------------------------
Additional cars seen on screenshots and in videos:

AM General Hummer H2
Audi A3
Audi TT
Cadillac Escalade
'05 Ford Mustang GT
Infiniti G35 Coupe
Lincoln Navigator
Lexus IS 300
Mazda RX8
Mitsubishi 3000GT
Opel/Vauxhall Corsa