Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nokia Lumia 920

mokoko

Öne çıkan mesajlar

Lumia 920 449 dolardan çıkıyormuş off contract http://www.att.com/shop/wireless/devices/nokia/lumia-920-matte-black.html#fbid=3kbPdygYlIi

Bence şahane fiyat. Sim lock'lu oluyor mu acaba bu, zira geçenlerde bir arkadaşım AT T'den gidip Galaxy S3 aldı özellikle unlocked olduğunu vurgulayıp sorarak ve TR'ye getirdiğinde Network PIN Code tarzı bişi soruyor alet, kullanamadı. Araştırmak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Çıkış tarihi ne zaman şimdi bunun? Nokia çok büyük gol yedi sırf bu çıkış tarihinden bence.
Kırmızı bulursam herhangi bir turkcell'ciden alıyorum ben htc 8x'i, biri beni durdursun.

Gelmiş geçmiş gelecek en iyi işletim sistemi olan windows nt'nin sonunda cebimde taşıyacak olmanın haklı sevincini bir an önce yaşamak istiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

böyle deli gibi piyasayı takip eden falan bi adam değilim.. bu zamana kadar smartphone'um da olmadı sayılır..

neyse her yerde ağırlık farkı, boy farkı falan dinleye dinleye kafam düşmüştü.. bugün pratikte nasıl diye arkadaşlarımın telefonlarını topladım, netten de ağırlık ve ebatlarına baktım. elime aldım, kontrol ettim falan da..

~50gr / 2-3 mm'nin lafını etmek çok abes geldi..

internette herkes rakamlarla konuşuyor ama çoğu saçmalık. tamamen kişisel ihtiyaç ve kriterlere, bundan doğan tecrübeye bakıyor olay. bunu anladım, kafamı netleştirdim.

sonra vurdum, öldü işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi şöyle düşünmek lazım bu bir laptop değil yani eninde sonunda cebinde taşıyacağın ve ekran olarak dizi falan izlemeyi muhtelemelen 2. veya 3. seferden sonra kullanmayacağın, %90 WEB browser kullanım ağırlıklı birşey. 3D animasyon yaptırmayacaksın, oynadığın oyun zaten hep aynı oyun diğer telefonlardakiyle, teklif tablosu veya presentation hazırlamaycaksın. Kısacası özellik olarak çok çok çok iyi olmasının iyi olmasından farkı yok. Bence ciddi ağır olması büyük handicap.
Ama tablet konuşuluyor olsa anlarım ciddi ciddi aralarında fark olan donanımı da telefonda farklı ne olcakki?
Tek aklıma gelen fotograf kalitesi diyebiliriim şuanki IP4 foto kalitesi bile bana yetiyor artıyor. Yani daha düzgün foto için makine kullanıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

bilmiyorum hani cok genis cok buyuk falan denilse bi telefon icin tamam derim tercih meselesi ama 60 gram ne kadar farkettirebilir. bir papaz erigi simdi baktim 20 gram ortalama 3 tane papaz erigi kadar agirlik fark var :)o

ben lumia 900 kullaniyorum; 160 grammis, hic dusunmemistim agir mi degil mi 30-40 gram daha az olsa tercih eder miyim filan diye.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...