Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Android çılgınlığı

Suark

Öne çıkan mesajlar

ahulen bi güzelinden androyit telefon alayım bakayım kampanyalara falan dedim
odanesi
http://oyster.ignimgs.com/mediawiki/apis.ign.com/pokemon-blue-version/b/b2/Psyduck.gif

şu durumdayım.

Markalar var, sağdan soldan bişiler duyuyorum. GSM arenaya bakıyorum ama bin tane özelliği kıyaslamam gerek, e bide olayın "hissiyatı" var.

fiyat performans çokta fifi, zaten bintl den sonrası pahalı telefon benim için, 1.5k olmuş 2k olmuş çok farketmio.

Şimdi yeni çıkan bi Galaxy S3 var, ama bi ara bu forumda samsungların en kötü androyitler olduğunu duymuştum.
Sonyler güzel geliyor, ama işte aman alma xperia T çıkacak falan diyorlar. Sonyler hala öle kıvrak tasarımlımı?

HTC var,LG var; bu ikisinin marka imajı pek ii deil gözümde.
Googleın bişesi varmış onu merak ediyorum
motorola neyin nesi?

bide başka marka var mı derken kayboldum

aydınlatın beni patiler, böle madde madde şu şu yazabilecek bi pati var mı?

mod: nasıl telefon topiği açılmamalıya örnek olmuş aslında ama topiği geç görmem ve gelen cevaplar nedeniyle kitlemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

ultrAslan said:

zaten 2 kisiler vurmayalim :)

şuna takıldım ya
said:
Tam samsung almaya karar vermiştim. En kötü android onlarmıymış harbi ?

adam zaten bilmiyor. öle bişi duydum diyor. öteki bunun peşinden atlıyor. sdfsdfsdf

kötü bu olay.

ya gerge demişti ama şimdi adam bilirkişi sonuç olarak.
oda şunu demişti " galaxy nin kendinden gelen arayüzü iyi değil sonyninki daha ii" demişti
Sosyal ağlarda paylaş

DareJedi said:

Samsunglar kötüymüşte neden s2 ve note gibi modelleri deli satış rakamlarına ulaşmış?

hacı apple da dünya kadar satıo şimdi

sims vs starcrafta döndürmeyelim şimdi konuyu hehe.

ben öyle duydum, yanlış bilgi olabilir yani

lumia nın şekli çok iyiymiş ama vindoz olmaaz
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
High-end alacaksan Nexus. Bundan başka da Samsung alınmaz bu arada, Nexus Samsung sayılmaz zaten.

Almayacaksan o kadar pahalı şundan iyi f/p telefon yok: http://www.bimeks.com.tr/urun/124670/sony-xperia-sola-white.aspx

Ucuz olarak da bu ve bu.

Bakma model bakma şimdilik.

Budur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Şöyle demiştim:

Samsung'un donanım epey iyi ama yazılım yaramaz. Eğer alıp içindeki yazılımı değiştireceksen rahat rahat al. Ama root, custom rom filan uğraşmam diyorsan Nexus, HTC ve Sony sadece.

Fikrim budur.

Bekleme olayına da karşıyım. Ben büyük Xperia telefonu satıp küçük bir Desire C alayım diyorum bu arada, aşırı güce gerek yok yani. Şimdiki telefonlar ile yakında çıkacaklar arasındaki fark küçük.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...