Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tavuk fast-food restoranlarındaki salata

nienna

Öne çıkan mesajlar

deadwoll said:

O ekmeğin nesini beğeniyorsunuz abi, yenilecek bir tarafı yok. Mısır zaten komple gdo.

Coleslaw'ı da böyle azcık yiyorum tadı fena değil.

Ama her ne olursa olsun KFC'ye saygım sonsuzdur, hayatımda 2 kez yiyecek yemek bulamadığımda imdadıma yetişti.

süpermarketten alışveriş yapıyorsan gg diyeyim ben sana o zaman heheh
Sosyal ağlarda paylaş

evet bir değil KFCden ayda yılda bir yiyorsun marketten sürekli aldığın şekerinde, nişastasında şununda bununda var GDO hehe o yoksa glikoz fruktoz şurubu falan var. kısacası süpermarketten dikkat etmeden alışveriş yapıyorsan ayda 2-3 kere yediğin fastfoodun (kendi frekansım sdf) hesabını yapmanın manası yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

evet bir değil KFCden ayda yılda bir yiyorsun marketten sürekli aldığın şekerinde, nişastasında şununda bununda var GDO hehe o yoksa glikoz fruktoz şurubu falan var. kısacası süpermarketten dikkat etmeden alışveriş yapıyorsan ayda 2-3 kere yediğin fastfoodun (kendi frekansım sdf) hesabını yapmanın manası yok.

İyi de mısır için konuşursak mısırı da ayda yılda bir yiyoruz. Mısır yiyeceğim zaman her ne kadar KFC'nin ki lezzetli olsa da kendi bahçemdekini ya da pazardan hatta marketten aldığımı tercih ederim. (Ha Almanya'da mesela KFC'nin verdiği mısır satılıyor süper marketlerde sadece, o ayrı. (zuckermais))

Türkiye'de 3-5 fazla verip daha az işlenmiş ürünlere ulaşmamız kolay halen, ben de öyle yapıyorum genelde. Elimden geldiğince az kimyasal sokma derdindeyim bünyeye.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...